Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Cała aktywność

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Witajcie! 🎄 Byliście grzeczni? Mamy grudzień, niedługo Święta i czas prezentów. Zapewne część z Was ma już pierwsze świąteczne ozdoby. A może nawet ubraną choinkę? Wszystkich Graczy DG i PG zapraszamy do udziału w konkursie. Dla każdej z grup przewidujemy nagrody-niespodzianki za zajęcie I-III miejsca - osobno nagradzani będą uczestnicy, którzy wykażą się talentem plastycznym, osobno ci z talentem pisarskim. Osoby grające w obie gry proszone są o zdecydowanie się na jedną z nich. Co należy zrobić? Gracze DG (jedno do wyboru): 🎁 Własnoręcznie wykonać świąteczną bombkę z motywem doggi-game. Może to być pies, a może być coś, co kupicie w sklepie w Miasteczku Doggi. Wybór należy do Was. Pamiętajcie, że bombka musi pozostać bombką - nie może być narysowana. Do stworzenia pracy wykorzystać możecie prawdziwą bombkę, albo taką, którą sami zrobicie. Może przyda się styropianowa kulka? 🎁 Napisać świąteczne opowiadanie, wiersz lub krótką historyjkę o tym jak wyobrażacie sobie tegoroczne Święta jeśli byłaby okazja do porozmawiania z psami z DG - przecież zwierzęta przemówią ludzkim głosem, a jak wszystkie to wszystkie, również pikselowe (mogą przemówić na czacie). Gracze PG (jedno do wyboru): 🎁 Własnoręcznie wykonać świąteczną bombkę z motywem Pokegry. Bombka-pokemon? Pokeball? Dlaczego nie! Pamiętajcie, że bombka to bombka, nie rysunek. Tak samo jak Gracze DG, do swojej pracy możecie wykorzystać prawdziwą lub taką bombkę, którą zrobicie sami. Przydatną rzeczą może okazać się styropianowa kulka. 🎁 Napisać świąteczne opowiadanie, wiersz lub krótką historyjkę o tym, jak wyobrażacie sobie tegoroczne Święta, jeśli zamiast elfów, spotkalibyście przy swojej choince Świętego Mikołaja z... Pokemonami! UWAGA: 1️⃣ Programów graficznych używać można tylko do przycinania zdjęć i poprawiania ich jakości. Nie do dodawania szczegółów/podpisu. 2️⃣ Każda praca musi być podpisana nickiem z gry. W przypadku zdjęć, obok bombki należy umieścić karteczkę z nickiem. 3️⃣ Sposób dodawania prac: załącznik w tym wątku 4️⃣ Sposób głosowania: kliknięcie serduszka pod wybranymi pracami WAŻNE DATY: Rozpoczęcie konkursu: 12-12-2018 (16:00) Zakończenie dodawania prac: 24-12-2018 (16:00) Zakończenie głosowania i ogłoszenie wyników: 27-12-2018 (wieczór) Przypominamy, że ocenie podlega nie gracz, a jego praca. Nagrody-niespodzianki zostaną rozdane przez Administratora. Wątek służy do zamieszczania prac, nie do komentowania ich czy zadawania pytań. Życzymy Wszystkim powodzenia!
 3. Today
 4. Mrdraknes

  Blokada

  Dzień dobry mam do was małą sprawę chciałem was przeprosić z stworzenie multikonta i już to się nie powtórzy mój nick to: GrenexPL
 5. Ostatni tydzień
 6. Natalia85

  Oddanie psa

  głosik oddany
 7. Natalia85

  Koszt zmiany loginu.

  Głos oddany
 8. Natalia85

  Wyszukiwarka psów.

  Za
 9. Czesto jest tak że nie zdążymy przypisywać przyrostka szczeniakom ,,, Powinny być dwie możliwości przypisywać po urodzeniu i po oddzieleniu
 10. Natalia85

  Suczki z cieczką.

  Jestem na tak . Proste i łatwe udogodnienie
 11. klimson

  Uwolnić rynek

  Popieram! nic dodać nic ująć Sztuczna granica cenowa jest niepotrzebna. Skoro najlepsze psy mogą być sprzedawane za max 10 tyś to cena innych psów spada proporcjonalnie, no i nie opłaca się sprzedawać swoich psów bo człowiek je hoduje a potem oddaje za grosze, to nie jest problem uzbierać doglary dla graczy którzy już trochę w tę grę grają, niektórzy mają naprawdę dużo kasy, charaktery psów poszły ostro w górę i nie ma co hamować sprzedaży sztuczną barierą cenową
 12. klimson

  Wyszukiwarka psów.

  również jestem jak najbardziej na tak, giełda i baza reproduktorów to jedno, ale przyda się także możliwość wyszukania psa w grze nawet jeśli właściciel nie wystawił go na sprzedaż czy nie udostępnił krycia, pomoże to wyszukiwać konkretne psy których szukamy
 13. Proponuję żeby do wyszukiwania na giełdzie i do wyszukiwania w bazie reproduktorów dodać wyszukiwanie po konkretnych cechach charakteru. W tym momencie możemy wyszukać psy według płci, rasy, wieku, ceny, wyglądu i ogólnej liczbie punktów charakteru. Jeśli jednak chcemy znaleźć psa np. z wysoką liczbą punktów zwinności, który byłby dobry w konkretnym rodzaju konkursu albo potrzebujemy psa do hodowli, który wniesie ze sobą w genach określoną cechę charakteru to obecnie trzeba klikać po wielu stronach co jest bardzo żmudne i czasochłonne. Wprowadzenie dodatkowych kryteriów wyszukiwania - rozbicie pkt charakteru na konkretne jego cechy - bardzo usprawni grę. Proszę o głosy w ankiecie co o tym sądzicie.
 14. abangel

  żart - powstał na czacie

  dowcip o PG (ludzie z DG raczej nie zrozumieją; pardon DG) - Czym się różni Janosik od Administratora? - Dewizą życiową Janosika było "zabierać bogatym, a dawać biednym", a dewizą Admina jest: "zabierać wszystkim; nikomu nie dawać.... i samemu nie zjeść". (to o kasie po restarcie)
 15. Earlier
 16. Verbum

  Ocenianie hodowli

  Uzasadnienie i tak można napisać nieprawdziwe. Gracz X lubi gracza Y, daje mu 5 gwiazdek w hodowli, która do dobrych nie należy, a jest po prostu skupiskiem mieszańców rozmnażanych z nudy. Jeśli takie psy nie nadają się do konkursów/wystaw, to co właściwie ma podlegać ocenie? Wygląd? W hodowlach, w których każdy pies wygląda inaczej? Oceny rozdawane byłyby w większości albo na podstawie dobrych relacji między graczami, albo "a kliknę sobie 2 i dopiszę jakieś kłamstwa". Wyżej wspomniałam o poszkodowanych hodowlach, których właściciel/członkowie nie cieszą się dobrą opinią przez swoje zachowanie, a hodowle mogą mieć w porządku. Takie notki, które zniechęcą graczy do gry, gdzie ktoś może dać 1 gwiazdkę i dopisać, że ci gracze są oszustami, również mogą się pojawić.
 17. Danonek

  Ocenianie hodowli

  Skoro już zostałam niejako przywołana, wypowiem się i w tej kwestii. Nie kwestionuję, że taki pomysł mógłby mieć pewne negatywne konsekwencje (patrz: powyżej cytat). Z drugiej strony, taka opcja głosowania/oceniania hodowli mogłaby dać pewien pogląd na to, jak ludzie oceniają czyjąś pracę, gdyby była do tego możliwość pozostawienia krótkiej noty - byłoby od razu uzasadnienie. Dlatego w tym przypadku głosuję na tak
 18. Verbum

  Ocenianie hodowli

  Już na forum w grze wyraziłam negatywną opinię co do tej propozycji, więc od razu zagłosowałam na "Nie". Powody podała tam Dante w swoim poście, więc tylko zacytuję (chyba się nie obrazi): Obawiam się, że wtedy część poszkodowanych hodowli (np. hodowle graczy, którzy nie cieszą się dobrą opinią) miałyby gorszą średnią ocen tylko z tego powodu, przez co więcej osób zaczęłoby tę hodowlę/gracza omijać. A w tym przypadku powinno się oceniać pracę hodowli, a nie rozdawać gwiazdki "bo tej nie lubię", "bo to mój znajomy, więc musi być max."
 19. Zazuko

  Ocenianie hodowli

  Co myślicie o tym aby na DG pojawiła się możliwość głosowania na cudze hodowle? Polegałaby na oddawaniu głosu - od 1 do 5 gwiazdek. Gra później podliczałaby średnią głosów, która wyświetlałaby się na stronie hodowli. Napiszcie proszę co o tym sądzicie.
 20. abangel

  klawiatura

  Mamy 2 klawisze do ataku/powrotu na teren: Q i W. Sugeruję; by to rozszerzyć o klawisze z cyframi: 1 - atak (jak Q) na poka najniższego na liście nad czatem 2 - atak na poka środkowego (drugiego od dołu) 3 - atak na poka najwyższego (tj. 3-ciego od dołu). 4 - powrót na Teren (jak W) 5 - krok w prawo (bo klawisz 5 jest z prawej strony 1 i 2) (Można to próbować zrobić jeszcze szerzej np. podpiąć 4-klawisze pod ruchy prawo-lewo-dół-góra ale IMHO to chyba zbędne.) Zalety: - możliwość gry, prawie bez sięgania po myszkę, lub klawiszy kursora; - kilka innych zalet np. oszczędność w zużywaniu się klawiszy Q i W; więc oszczędność całej klawiatury; albo ułatwienie dla leworęcznych; też łatwość techniczna dla Admina - pewnie w kilka min. może to zrobić i. in. Wady: - żadnych; bo komu się nie spodoba; może po prostu nie korzystać z tej możliwości.
 21. Administrator

  Prośba o odblokowanie

  Blokada skrócona.
 22. Heather

  Śpiące psy

  Myślę, że dobrze by było gdyby napis "(śpi)" miał kolor np. niebieski, gdy psiak jeszcze się nie wyspał. Można by odróżnić psa, który jeszcze śpi od wyspanego. Pomogłoby to trochę tym, którzy często wchodzą do gry, bo nie musieliby zapamiętywać kiedy połorzyli psa spać.
 23. JacexPL

  Prośba o odblokowanie

  Bardzo za to przepraszam już dawno miałem je usunąć bo nawet nie wiem po co je założyłem. Jeszcze raz bardzo za nie przepraszam. (I jeśli można prosiłbym o usunięcie tych czterech oprócz tego na samej górze) Obiecuję, że już nie będę tak robił i jeszcze raz przepraszam bardzo.
 24. Administrator

  Prośba o odblokowanie

  Multikonta.
 25. JacexPL

  Prośba o odblokowanie

  Dobry wieczór chciałem spytać za co dostałem blokadę na Doggi game. Mój nick to : JacexPL
 26. Administrator

  HALLOWEEN 2018 - KONKURS

  Nagrody zostały rozdane.
 27. Viburnum

  nie wiem jak to nazwac ;)

  Obrazki są dość "płaskie", np. proszki powinny wyglądać tak ;>
 28. Xkamilxx14

  nie wiem jak to nazwac ;)

  jestem otwarty na krytyke
 29. Xkamilxx14

  nie wiem jak to nazwac ;)

  Hej Wszystkim Nudziło mi się i postanowiłem zrobić coś na pg tzn przemodyfikowac nie które przedmioty na początek balle kolejna jest przekąską następne proszki czasowe i proch energii ; pierwsza sakiewka to esencja burzy bo esencja burzy to proszek prawda ? no to tak by wyglądała kolejna sakwa to proszek nocy w pomarańczowej sakwie jest charakterystyczny fioletowy proszek tak jak było w buteleczce i w ostatniej sakwie jest proszek energii liczę ze wam się podoba i admin to zaakceptuje
 1. Load more activity


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×

Important Information

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności