Cała aktywność

This stream auto-updates   

 1. Past hour
 2. Yesterday
 3. Ostatni tydzień
 4. Nie znam żadnego z tych loginów poza moim kontem rasowy_kundelek oraz SweetKundelka, które przyznam, że należy do mnie. Reszta z tych kąt należy do xCANAx. CANA czasami logowała się na moje konto, by pomóc mi wykonywać zadania, więc dlatego może to być jej IP. Mail również należy do niej, ponieważ gdy zakładałam swoje konto nie posiadałam maila. Wszystkie konta poza SweetKundelka i rasowy_kundelek należą właśnie do xCANAx.
 5. Wszystkie konta są moimi multi kontami oprócz : Sweetkundelka a rasowy_kundelek jest zarejestrowany na mój e-mail i jest mój adres IP bo grałam na nim ale założyłam to konto dla przyjaciółki. Wszystkie inne są moimi multi kontami.
 6. Oczywiście, jeśli wyjaśnisz mi czyje są te konta. I jakim cudem zarejestrowały się z Twojego IP i maila.
 7. Czy istnieje szansa na skrócenie blokady konta rasowy_kundelek? Jak już mówiłam, konto bestdog należy do mojej przyjaciółki i żadne z kont nie jest multikontem, a bardzo mi zależy na rasowy_kundelek.
 8. blokada skrócona.
 9. blokada skrócona.
 10. dziękuję za informację, pozdrawiam.
 11. To możemy poczekać, aż się sama odwoła. Chyba ma swój komputer, pardwa?
 12. blokada skrócona.
 13. Walcząc w pojedynkach z innymi graczami.
 14. Ban

  No jak widać nie usunęłaś, do tego wyrażałaś się wulgarnie na czacie. Kolejne takie "występki" skończą się blokadą stałą, tę skracam.
 15. ban

  Nawet nie trzeba wybierać. Wszystkie linki przy blokadzie prowadzą do działu doggi. Niemniej jednak, przenoszę i samą blokadę skracam.
 16. Hej, nie bardzo rozumiem punkty odwagi, jak się je zdobywa?
 17. ban

  Na stronie głównej forum trzeba wybrać dział dotyczący doggi (działy są na ciemnych paskach) i w "Blokady" wpisać swoje odwołanie. Ty wpisałaś w dziale dotyczącym innej gry i słusznie ci napisał Devu, że takiego gracza w Poke nie ma.
 18. ban

  No to nie ten dział.
 19. ban

  Ale dział jest o PokeGry, a Doggi ma oddzielny dział na odwołania od banów, więc jak już pisałem: 1. Nie istnieje taki gracz w PokeGrze. 2. PokeGra to gra o pokemonach, a nie psach.
 20. ban

  chodzi mi o grę doggi
 21. Chciałabym poprosić o skrócenie blokady na koncie Antivist i jednocześnie o usunięcie multikont, do których się przyznaję. Przepraszam również za złamanie zasad i obiecuję, że się to nie powtórzy.
 22. ban

  Ale ten dział jest dla Pokegry...
 23. ban

  To forum jest od Doggi i od Pokegry. Jej chodzi o to pierwsze.
 24. A i przepraszam za multikonta, więcej tego nie zrobię.
 25. Chiałabym prosić o odblokowanie albo o skrócenie blokady na moim koncie Borussin
 26. ma na nick Pardwa
 27. Potwierdzam to
 1. Load more activity