Cała aktywność

This stream auto-updates   

 1. Ostatni tydzień
 2. Cześćprzeprowadzam tą ankietę w bardzo wasznej sprawie ... W sprawie zadaszenia nie których pomieszczeń ...właściwie wszystkich gdyż podczas przebywanie w jednym z takich pomieszczeń zauwazylem, ze pada deszcz 😅😅😅... Stad prośba o wymienienie zadaszenia tak żeby deszcz nie padał bo wygląda to malo estetycznie 😱😱😱😱... Mam jeszcze parę innych pomysłów ale przyjdzie na nie czas
 3. Ooo, to by była świetna rzecz!
 4. Witam, bardzo proszę o usunięcia konta Natka1221 w grze doggi-game. Prośbę kieruję tym, że nie mam czasu grać.

 5. Adminie chce się odwołać od blokady ponieważ nie znam zasad priv czy można pisać takie wyrazy powinna kara być mniejsza bo to pierwszy raz na priv ... Proszę o wycofanie blokady lub skrócenie do 1.5h

 6. To samo. do usunięcia. zostaje tylko aniaz
 7. Doggi-Game Szczeniaki rasy Pies Grenlandzki zostaną przyznane graczom: Bazylia Azul A także trzem pierwszym w kategorii Rysunki (Bang, Telixxo, Adamantine). Każdy z graczy otrzyma również mały upominek za udział.
 8. Możliwe jest wyłącznie rozpoczecie gry od początku.
 9. A co z kontami z mailem zaczynającym się odrobinę inaczej?
 10. Proszę o skrócenie kary.
 11. Earlier
 12. Chciałam coś powiedzieć. Moja siostra grająca na koncie MIHRIMAH pisała kilka razy do Państwa z prośbą o usunięcie konta. Z tego co mi wiadomo zresetowała grę i nie ma obecnie żadnych psów ani nawet rangi umożliwiającej adoptowanie psów. To dlaczego konta zostały zablokowane jak nawet nie wystawiałam tych psów na sprzedaż?
 13. Drogi Administaratorze !!!

  Zostałam zablokowana na stronie https://www.doggi-game.pl na koncie lohaG powód multikonto

  Bardzo przepraszam odwoła Pan to ?

  Jeśli tak to bardzo dziękuje  

                                                                                       lohaG (zbanowana na stronie https://www.doggi-game.pl )

  Przechwytywanie.PNG

  1. lohaG

   lohaG

   Ps.  na stronie http://lionproject.pl/forum/362-blokady/  nie umiem napisać więc pomyślałam że tu napisze

    

    

   I jeszcze raz z góry przepraszam.

  2. lohaG

   lohaG

   Nie umiałam odwołać się na forum więc do pana napisałam

  3. lohaG

   lohaG

   Wyjaśnienia:Mam mały poziom i jednego psa

 14. Jak takie coś jak ty zrobiłeś co cza zrobić dostałam bana na doggi
 15. Dostałam bana za multikonta. Proszę o odblokowanie konta aniaz i skasowanie wszystkich kont zakładanych z maila o początku az666 Pozdrawiam i przepraszam
 16. WYNIKI! DG (rysunki): I miejsce: Bang (25 głosów) II miejsce: Telixxo (21 głosów), Adamantine (21 głosów) III miejsce: Czake (20 głosów) DG (teksty): I miejsce: Kornela (15 głosów) II miejsce: PiesNaZawsze (10 głosów) III miejsce: Venus (5 głosów) PG (rysunki): I miejsce: MIRA (14 głosów) II miejsce: Airisu (10 głosów) III miejsce: Mala (9 głosów) PG (teksty) BRAK Nagrody zostaną rozdane w weekend.
 17. szablony

  Zdjęcia z szablonów: https://imgur.com/a/PzNdP
 18. Instrukcja, jak zainstalować szablon 1 -> Wchodzimy na tą stronę: https://userstyles.org/styles/155724/styl-dark-pokegra 2 -> Klikamy w przycisk: Install with Stylish 3 -> Po kilku sekundach powinno się pojawić okienko, czy chcemy zainstalować rozszerzenie Stylish. Aby właśnie szablon działał, klikamy w przycisk Dodaj rozszerzenie. 4 -> Wracamy ponownie na stronę: https://userstyles.org/styles/155724/styl-dark-pokegra 5 -> Klikamy w ten napis: Install Style. 6 -> Po zatwierdzeniu styl powinien się zainstalować. LISTA SZABLONÓW - Styl Dark PokeGra - https://userstyles.org/styles/155724/styl-dark-pokegra Jeżeli masz jakiś problem z szablonem, napisz do mnie. UWAGA!!! Przy włączonym szablonie nie działa włączona lupa. Z czasem będą dodawane nowe szablony.
 19. Albo całkowite usunięcie kont
 20. To przepraszam nie wiedziałam. Już nie będę tak robić. Proszę o skrócenie kary.
 21. Blokada została skrócona na koncie Zeus. Przy kolejnym wykroczeniu wszystkie kolejne zostaną skasowane.
 22. Czekam na odpowiedz. Jestem dobrejmyśli, mam nadzieję że szybko odpiszecie.
 23. Chciałabym dowiedzieć się dlaczego konta zostały zablokowane. Przecież nie mamy żadnych nieodpowiednich treści, jesteśmy miłe dla innych graczy.
 24. Here's Everything We Know For Sure About Millennials
 25. Dzień dobry, dostałam bana za to że miałam parę kont, prosiłabym o to by odblokować mi jedno. Ale nie usuwać reszty. Chciałbym mieć pamiętam po tym jak ta gra mnie uszczesliwiala. Najważniejszym kontem jest dla mnie Zeus i Oria , ale jeśli można tylko jedno to prosiłabym o odblokujesz Zeusa. Już ten błąd się nigdy nie powtórzy. Bardzo proszę bo gra dla mnie bardzo wiele znaczy.
 26. DOGGI Login: Azul
 1. Load more activity