Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Cała aktywność

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. jak najbardziej jestem ZA! Ubolewam nad tym, ze ostatnio zapomnialam dodac swoich rasowcow do wlasnej hodowli i niestety nie da sie juz tego zmienic.
 3. Anita.

  Zostałam zablokowana

  Sprzedaję psy za najniższą kwotę, ale na ile się orientuję, ich cena nie jest zaniżona. Psy o podobnym potencjale można adoptować ze schroniska bądź kupić na sprzedażach za 500 dgl. Dlatego uważam, że nie zaniżam znacznie ich wartości, tym samym nie łamię regulaminu.
 4. Administrator

  Zostałam zablokowana

 5. Administrator

  Usunięcie konta

  OK. Następnym razem, proszę o wysłanie prośby na maila: admin@lionproject.eu z maila na które rejestrowane było konto.
 6. Yesterday
 7. Oliwia

  Usunięcie konta

  Jednak proszę, o nie usuwanie konta
 8. Oliwia

  Usunięcie konta

  I czy jak się zresetuje konto, to bony znikną czy zostaną?
 9. Oliwia

  Usunięcie konta

  Gdy się zresetuje konto, ranga się zeruje?
 10. Ostatni tydzień
 11. Oliwia

  Usunięcie konta

  Witam, chciałabym usunąć swoje konto- Isabella
 12. Anita.

  Zostałam zablokowana

  Moja nazwa na doggi to: AnitatinA
 13. Anita.

  Zostałam zablokowana

  Witam, chciałabym poznać przyczynę zablokowania mojego konta.
 14. Verbum

  Wystawy - charakter

  Nie ma jak głosować - brak ankiety.
 15. Verbum

  Dwie stawki za krycie

  Przecież nikt nie napisał, że trzeba puszczać rasy płodne. Niektórzy chcą wystawić krycie swoim psem graczom i jednocześnie członkom hodowli. Jeśli nie chcą, to nie zaznaczają jednej z opcji.
 16. Verbum

  Maksymalna ilość adhd zależna od rangi

  Dante, dlatego odnosząc się do wypowiedzi gracza, zaproponowałam chociaż tyle żeby w takim przypadku nagradzane były tylko pracujące hodowle, a dokładniej tylko członkowie, którzy spełnili wymóg jednego miotu w ciągu ostatnich 3 dni. Jeszcze bardziej niesprawiedliwe byłoby jeśli gracz, który ma 20 hodowli, w tym 18 stojących w miejscu, dostawał dodatkowe puszki za samą obecność pozostałych. Swoje zdanie wyraziłam już dawno, wyżej - tylko dla VIPów. Teraz tylko chciałam się jakoś odnieść do pomysłu nagradzania hodowli.
 17. Nurfy

  Maksymalna ilość adhd zależna od rangi

  Moim zdaniem skoro stać kogoś na zakładanie x hodowli, to stać go również by te bony spożytkować na puchy.
 18. Danonek

  Maksymalna ilość adhd zależna od rangi

  Pomysł z karmą zależną od ilości hodowli? Może źle zabrzmi, ale to chyba najgorszy pomysł jaki słyszałam. Byłoby to niesprawiedliwe dla tych graczy, którzy nie chcą wydawać kasy na niezliczoną ilość hodowli.
 19. Verbum

  Maksymalna ilość adhd zależna od rangi

  Jeśli od ilości hodowli to tylko tych, w których w ciągu ostatnich 3 dni urodził się jakiś miot (u gracza, który chce dodatkową puszkę). Wielu graczy ma hodowle, które stoją od dawna i słabo jeśli mieliby dostawać więcej karmy za to. Nie byłoby też sprawiedliwe, kiedy gracz x wyhodowałby miot, a reszta hodowli dostałaby puszki.
 20. mikolajekk

  Zbanowany przez brata

  Zbanowany przez: Administrator Nick postaci:mikolajekk Wyjaśnienia: proszę o odblokowanie konta mojego syna starszy brat specjalnie na koncie mojego syna wypisywał na czacie wulgaryzmy młodszy syn teraz płacze a to nie jego wina starszy poniesie kosekwencje swojego czynu ale młodszemu darujcie jest teraz w domu bo choruje a to jego ulubiona gra jest wielkim fanem pokemonów proszę o odbanowanie z poważaniem Mama mikolajekk -
 21. luna999

  Wystawy - charakter

  Chcę zapoznać wszystkich graczy z moim pomysłem, żeby na wystawie psów był uwidoczniony całościowy charakter np. 1000 pkt charakteru danego psa i również doświadczenie ile go posiada np. 1000 pkt.
 22. luna999

  odsprzedaż

  To jest bardzo dobry pomysł Adminie, a kiedy będzie odświeżona wersja tej gry?
 23. luna999

  Kastracja przy sprzedaży

  Pomysł jest bardzo ciekawy, bo chciałabym sprzedać większość mastifów angielskich i owczarków holenderskich, ale za 2000 dgl za kastrację od sztuki, to już jest się bankrutem niż się nie szybko sprzeda takiego psa.
 24. luna999

  Wystawy

  Doskonały pomysł, to powinno być dawno wprowadzone Możliwe, że gracze chętniej by kupowali psy, jeżeli by miały dużo zwycięstw na koncie z wystaw. Zdecydowanie wielkie TAK!
 25. luna999

  Więcej rzeczy w sklepie za bony

  Ja mam mieszane uczucia, może i faktycznie przydałyby się bony, ale nie każdy je posiada, żeby zakupić psy/legowiska za bony to już łatwiej kupić za dgl. Więc sama nie wiem czy jestem na Tak czy na Nie, nie wiem, bo nie mogę się zdecydować.
 26. luna999

  Wyszukiwarka w encyklopedii

  Jestem na TAK. Tak jak sugeruje Pieskowa, to jest świetny pomysł, żeby rasy w encyklopedii były podzielone na grupy np. Grupa 1 - Psy pasterskie i zaganiające, Sekcja 1 - Psy pasterskie np. do rasy Owczarek holenderski krótkowłosy, czy też Biały owczarek szwajcarski i dużo innych ras, które podlegają pod tą sekcję i grupę. I każda kolejna grupa i sekcja powinna być tak dzielona.
 27. luna999

  Maksymalna ilość adhd zależna od rangi

  To niezły pomysł. Jestem na TAK, ale żeby to było policzone od ilości hodowli np. jeżeli jakiś gracz posiada 20 hodowli to raz dziennie powinien dostać 20 puszek ADHD.
 28. luna999

  Dwie stawki za krycie

  Dla mnie to zły pomysł, bo dany twórca rasy, chce mieć tylko dla siebie rasę, a jej nigdzie nie udostępniać. Jestem na NIE.
 1. Load more activity


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×

Important Information

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności