Cała aktywność

This stream auto-updates   

 1. Yesterday
 2. ban

  Administratorze może jest to konto jej siostry odbanuj może ja i w razie interakcjimiedzy kontami wtedy dac blokadę stała ?
 3. Witam, chciałam się spytać za co Alis_skeleton została zablokowana na dwa dni?
 4. ban

  Sama mam bana też przez to, ale o jeden dzień dłużej.
 5. ban

  Musisz jej powiedzieć, że już nie pogra LUB jak Cię odbanują zgłosić do admina i zapytać czy twoja siostra może stworzyć nowe konto lub prosić o dbanowanie.
 6. ban

  Ale co z kontem siostry trochę lipa wytłumaczyć dla 10 latki żeby czekała 99999999 dni na swoje psiaki hehe
 7. ban

  Raczej musisz czekać. Aż ban się skończy.
 8. ban

  hmmm ?
 9. ban

  hahaha to mój błąd bardzo przepraszam da się coś zrobić z tymi kontami ?
 10. ban

  Gdybyś czytała regulamin, to byś wiedziała, że takie rzeczy trzeba od razu zgłaszać ;P
 11. ban

  I tu mam sprawę do was bo ja gram z siostrą 10 letnią i nick taki żeby nie zapomnieć niczego można jakoś wyjaśnić tą sprawę ?
 12. Miałam multikonta- ale mój brat nie. I właśnie wy zablokowaliście go. Dlatego proszę odblokujcie go N: Xenom
 13. ban

  Multikonto o identycznym nicku. Następnym razem pamietaj - gramy tylko na 1 koncie.
 14. Odwołanie od blokady musi być zgodne ze wzorem:
 15. ban

  Czy jest jakiś admin który poinformowałby mnie za co konto juliakot5 ma 2 dniowego bana?
 16. I ja Ciebie znam, Natalia.
 17. No to czyli musisz miec kilka a nie powiedzmy tylko jednym wszystko robic czyli masz zajecie na robienie i ekspienie innnych poków nie tylko jednego, na moje to mogłoby byc wiecej mapek takich zeby kazdy typ miał swoja mapke. A patrzac na to ze chciałbys zmienic poki aby danym typem nie bic na innych mapach, to lepiej by wyszło na tym zeby na tych mapkach zlikwidowac typy i dac mozliwosc kazdym pokiem bicia tam.
 18. Ale na tych mapach są potrzebne typy pokemonów.
 19. Monter ale czemu joltiki możesz pokonać gdzie indziej, równie dobrze musieli by zmienić zadanie na wzgórzach gdzie są do pokonania weedle i na wyspie wirów gdzie musisz pokonać starmie.
 20. Siema. Są na mapie Wyspa Sakura dwa zadanie, trzeba w nich pokonać pokemony których nie ma nawet na tej mapie. Cukiernik Wyspa Sakura Alomomola 0 / 300 Mama Wyspa Sakura Joltik 0 / 400 Więc mam pomysł, aby wprowadzić 2 nowe pokemony na tą mapę i to one by były to tych zadań. Zamiast Joltika by był Venipede. Zamiast Alomomola by był Druddigon.
 21. Jak sobie to wyobrażasz? Każdy wymieniałby się pokemonami i jedyny przedmiot, jaki ludzie by chętnie kupowali, to byłby karnet. Klepsydry i proszki nie byłyby nic warte, bo każdy by sobie je mógł zdobyć z wyzwań. Dla nowych graczy byłoby to najbardziej niekorzystne, bo nie byliby w stanie zarobić na fajnego pokemona - niezależnie od tego, czy kupowaliby arcany czy też nie.
 22. Siema. Wpadłem na pomysł, kupujemy dużo pokemonów czy to Shiny czy to Zwykły. Jakbyśmy zakupili pokemona i miał by na nim zadania zrobione to by były one zresetowane po kupnie.
 23. prosze dac dowody na moj trolling, panie Adminku
 24. Ostatni tydzień
 25. Czy dużo osób gra w tę grę? Jeżeli można podać średnią liczbę online dziennie byłbym wdzięczny
 26. Takowa opcja by sie przydala, ale, ze mam bana to wypowiedziec moge sie tylko tu.
 27. Nie kłócę się,widocznie spisując ciebie na listę na komputerze nie dałam zapisz plik,jest to moja wina za co przepraszam,zaraz cie dopiszę ponowie.
 1. Load more activity