Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatni tydzień
 2. Administrator

  zniesienie blokady

  Ów "kuzyn" loguje się wyłącznie z Twojego urządzenia. Między kontami zostało wykonanych łącznie 20 transakcji z 50 przypadających na konto "kuzyna". Blokada została skrócona na koncie maksklocek.
 3. Administrator

  Ban ?

  Blokada nie zostanie skrócona.
 4. Demonek

  Ban ?

  Łamiesz, w ciągu 24 godzin atakujesz tych samych graczy. A w regulaminie jest wyraźnie napisane, że w przypadku gdy gracz atakuje jednego gracza więcej niż 2 razy w ciągu 24h, to może otrzymać bana.
 5. DrownedInSorrow

  Ban ?

  I tu się mylisz, odbierasz lidera a potem jeszcze gonisz znowu za tą osobą? To jest nękanie, a za to jest kara.
 6. marna kucharzyna

  Ban ?

  Nie lamie regulaminu, atakuje ludzi którzy są w moim zasięgu .Dziękuje za opinie.
 7. DrownedInSorrow

  Ban ?

  Wszystko fajnie tylko męczysz non stop jedną i tą samą osobę, czat równiez to widzi. Nie ośmieszaj się.
 8. marna kucharzyna

  Ban ?

  Zbanowany przez: Administrator Nick postaci: kuchasz Wyjaśnienia: Ban za wielokrotne pvp ? w regulaminie jest ze można atakować 2 krotnie każdego użytkownika, mieszczę się w tej liczbie, a punkty odwagi zbieram do rankingu.
 9. witam. Na drugim koncie gra mój kuzyn, a ponieważ mamy wspólny router 9 bo mieszkamy w jednym domu to adres ip jest taki sam. nie sprzedajemy między sobą psów, pomagamy sobie jedynie w hodowli... jeśli nie ma innej możliwości, to chociaż bardzo proszę o odblokowanie mojego konta maksklocek 123, ponieważ długo gram i mam duże osiągnięcia. obiecuję, zę nigdy już nie będziemy wspólpracowac. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. obiecuję, że już nigdy nie złamię regulaminu Bardzo lubię grać w doogi. PRoszę.
 10. maksklocek123

  Blokada konta

  witam. Na drugim koncie gra mój kuzyn, a ponieważ mamy wspólny router 9 bo mieszkamy w jednym domu to adres ip jest taki sam. nie sprzedajemy między sobą psów, pomagamy sobie jedynie w hodowli... jeśli nie ma innej możliwości, to chociaż bardzo proszę o odblokowanie mojego konta maksklocek 123, ponieważ długo gram i mam duże osiągnięcia. obiecuję, zę nigdy już nie będziemy wspólpracowac. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. obiecuję, że już nigdy nie złamię regulaminu Bardzo lubię grać w doogi. PRoszę.
 11. Kundelkad

  Blokada konta

  Witam czemu dostałam bloka na konto Kundelkad ?
 12. MaksimPlayer

  Blokada konta

  Dlaczego konta MaksimPlayer i maksklocek123 zostały zbanowane skoro grają na nich dwie różne osoby
 13. Wystarczy jeden temat odnośnie kary. Admin ma zapewne dużo na głowie i trzeba cierpliwie czekać.
 14. O to one: Puls1,Puls2,Puls3,Puls4,Puls5,Puls6,Puls7,Puls8,Puls9,Puls10,Puls11,Puls12,Puls13,Puls14,Puls15,Puls16,Puls17,Puls18,Puls19,Puls20,Puls21,Puls22,Puls23,Puls24,Puls25,Puls26,Puls27,Puls28,Puls29,Puls30,Puls31,Puls32,Puls33,Puls34,Puls35,Puls36,Puls37 proszę o usunięcie kontów o podanych powyżej nickach z góry dziękuję i głęboko w to wierzę.
 15. Adminie odblokuj moje konto England nie sprawiedliwie mam zablokowane konto proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy ponieważ bardzo zależy mi na odblokowaniu.
 16. Oskar

  Odwołanie kary

  Czy może admin mi odpowiedziec czy kara zostanie skrócona lub całkowicie odblokowana?
 17. Oskar

  Odwołanie kary

  Mój brat bardzoo dużo stworzył konta na grze doggi game proszę o cofnięcie kary nie zasłużyłem naprawdę
 18. Oskar

  NIE ZASŁUŻYŁEM

  Naprawdę ;/
 19. Wcześniejsza
 20. Oskar

  NIE ZASŁUŻYŁEM

  Mój brat porobił sobie kilkanaście kont czy mogę prosić o cofnięcie kary ?
 21. Pomysł jest szybki i bardzo prosty.Chodzi o to ,żeby oprócz opcji wyszukiwania hodowli po rasie w niej hodowanej ,pojawiła się opcja wyszukiwania hodowli przez nazwę.Co o tym myślicie?
 22. Blokada została skrócona. Jeśli psy będą ponownie rozdawane poniżej ich wartości - konto zostanie zablokowane na stałe.
 23. 2 nagrody już rozdane! jeszcze trzy - zgłaszajcie się!
 24. cóż; o ile poprzedni konkurs był naprawdę sukcesem; to ten; tak średnio; temat za cudaczny? 5 prac i jeden lajk... myślę; że będzie uczciwie; jeśli nie będzie wyróżnionych miejsc; po prostu; WSZYSCY uczestnicy dostaną po 200 tys. czyli: milanito hejcotam Domiin96 Haku Kuchasz wystawcie jabłko i dajcie mi znać na PW! Dzięki Wam za uczestnictwo! należy się Wam wyjaśnienie; nikt nie trafił w moje ukochane boginie Egiptu; a przecież można myło zrobić coś takiego: Ostatnia poke-Wieczerza! w coś byście trafili! a chodziło mi o Maat i Neftydę. Znacie je obie; Neftyda to starsza siostra Izydy; bliźniaczka; pierwsza feministka; i może lesbijka z własną siostrą... ona porzuciła swojego męża, po tym jak zabił Ozyrysa... Izyda znana jest dobrze w Polsce; tylko pod innym imieniem: Maryja. Znacie też Maat; tylko też pod innym imieniem: Temida - Maat była symbolem szczęścia i prawa; tak jak w Polsce ludzie witali się słowami "niech będzie pochwalony (Jezus)" ; tak w Egipcie witano się "Niech będzie Maat!" czyli "niech będzie szczęście i prawo". dobra; kończę... bo o Egipcie mogę pisać godzinami... jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie i pamiętajcie; jeszcze Szef Nasz obiecał Puchar! abangel
 25. Ja jestem za dziedziczeniem hodowli przez najstarszego jej członka. Wtedy hodowla trafiałaby do kogoś kogo poprzedni właściciel sam przyjął.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności


 • Biuletyn

  Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?
  Zapisz się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności