Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12.11.2017 in all areas

 1. 21 points
  Krzyżak

  KONKURS - Boże Narodzenie 2017

  Dalej dyskryminacja artystów digitalowych, chlip. No dobra, zaprzęgi są świąteczne, ale wiecie co jest jeszcze bardziej świąteczne? Chalo Adminu, nie zabieraj wszystkich karpiów dla pokegry ;/ W rolach głównych: mopsik Lily, Adminu, Jurgen, owsik dwumerle nienazwany akk, bos i pyrka Paws z doggigejm #35122 nie żebym podpisała wszystkie prace i tak Jeden lajk = jeden karp dla piesków
 2. 21 points
  Verbum

  Konkurs zimowy

  Verbum z DG.
 3. 19 points
  Kama

  Konkurs zimowy

  kamaimaki z DG
 4. 19 points
  GoldLithium

  Konkurs zimowy

 5. 17 points
  pechciara

  KONKURS - Boże Narodzenie 2017

  Dg: pechciara. Jeśli ktoś się zastanawia dlaczego pies mówi... cóż w Wigilię takie rzeczy się zdarzają
 6. 16 points
  Roksolana

  Konkurs zimowy

  JOANNA z DG
 7. 15 points
  kojot

  Konkurs zimowy

 8. 12 points
  Verbum

  KONKURS - Boże Narodzenie 2017

  Verbum z DG (#167895) Święta Bożego Narodzenia, dokładnie rok po tragicznej śmierci wielkiego, białego kundla o imieniu Nemo. Wyroby vallhundopodobne.
 9. 10 points
  Kyoyeon

  KONKURS - Boże Narodzenie 2017

  Gracz DG: Kyoyeon
 10. 3 points
  Maja O.

  KONKURS - Boże Narodzenie 2017

  Gracz DG: PiesNaZawsze Na rysunku jest mój sznaucer miniaturowy - Diego
 11. 1 point
  Verbum

  KONKURS - Boże Narodzenie 2017

  Witajcie! Zbliża się grudzień, a wraz z nim kolejny konkurs! Jak zawsze, mogą brać w nim udział Gracze DG i Gracze PG. Dla obu grup przewidziane są nagrody-niespodzianki za zajęcie I, II i III miejsca. Co należy zrobić? KOMIKS! Gracze DG: > stworzyć na kartce (rysunek, malunek, wycinanka) komiks bożonarodzeniowy, oczywiście z psem. Może być poważny, może być z humorem - wszystko zależy od Was! Jeśli nie macie swojego pupila, przedstawcie ulubionego psa z gry - nie zapomnijcie podać jego imienia/rasy. Możecie dorysować siebie lub innego gracza jednak pamiętajcie, że nie bawimy się w ośmieszanie. Gracze PG: > również stworzyć bożonarodzeniowy komiks na kartce (rysunek, malunek, wycinanka) . Wy oczywiście przedstawiacie swojego ulubionego Pokemona lub też kilka z nich. Jeśli chcecie, nastrój może być poważny, ale jeśli macie ochotę pobawić się humorem - nie ma problemu! Można dodać siebie, można dodać innych graczy (tylko nie ośmieszać). Wymyślcie coś! UWAGA! > zakaz używania programów graficznych > prace należy podpisać nickiem z gry > osoby grające w obie gry proszone są o zdecydowanie się na jedną z nich i wykonanie pracy związanej z jedną grą > komiks zawierać musi minimum 4 okienka, z których jedno może być bez tekstu (1 na każde 4) Uczestnik, który nie dostosuje się do wymagań podanych wyżej, straci część głosów przyznanych przez graczy. Sposób dodawania prac: załącznik w tym wątku Sposób głosowania: kliknięcie przycisku "Lubię to!" pod wybranymi pracami Rozpoczęcie konkursu: 1-12-2017 Zakończenie dodawania prac: 17-12-2017 Zakończenie głosowania: 23-12-2017 Ogłoszenie wyników: 24-12-2017 (rano) Przypominam, że głosy oddawać możecie tylko na prace innych graczy, nie na swoje! Nagrody-niespodzianki zostaną rozdane przez Administratora.
 12. 1 point
  brajan2008

  blokada 2

  a można skrócić blokadę na brajan2008 na 0 dni?
 13. 1 point
  konik456

  KONKURS - Boże Narodzenie 2017

  Konik456
 14. 1 point
  Gość

  Dostałam bana na 2147483647 dni

  Nie istnieje taki gracz na PokeGrze. Dodatkowo chciałbym też zaznaczyć, że informacja o multikontach znajduje się w regulaminie.
 15. 1 point
  SzynszyleQ

  Dostałam Bana

  Przepraszam bardzo, ale znam Haniaaak bardzo dobrze i wiem, że nie dopuściłaby się takich "przekrętów". To, że to jej brat się logował jest najzupełniej prawdą. A czy bratu psów nie można sprzedać? Przecierz to gra o hodowli i sprzedaży psów w dużej mierze... Powiecie że zarabiała na tym w nieuczciwy sposób? A gdyby był taki gracz, zupełnie z nią nie powiązany na drugim końcu świata? I by też kupował od niej tyle psów? To co wtedy? Rozumiem, że mogło to u was wzbudzić pewne podejrzenia, te logowania się, ale skoro już jest wyjaśnione że to jej brat, pytanie gdzie skrócić blokadę jest bez sensu. Przecierz oboje nic nie zrobili! Z jakiej racji blokada jak już wszystko wyjaśnione?
 16. 1 point
  stroux

  Dostałam Bana

  Witam, jestem tą osobą o której Haniaaak mówiła że wciągneła w ,,psy" ma ona brata który chodzi do 2 klasy jak już wcześniej wspominała ma 9 lat. Owszem kupował on psy od Haniaaak ponieważ to jej brat co w tym dziwnego. Jest ona uczciwa i cały czas mnie ostrzega żeby broń boże nie zalogować sie na tym samym komputerze a co dopiero kupować psy. Znam ją i proszę być łaskawym ona nic nie zrobiła tylko sprzedawała psy swojemu bratu.
 17. 1 point
  Devu

  ba

  Polecam się zalogować i zastosować do wzoru odwołań.