Administrator

Administrators
 • Postów

  1641
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  87

Administrator last won the day on April 14 2016

Administrator had the most liked content!

O Administrator

 • Ranga
  Administrator

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

10467 wyświetleń profilu
 1. Oczywiście, jeśli wyjaśnisz mi czyje są te konta. I jakim cudem zarejestrowały się z Twojego IP i maila.
 2. blokada skrócona.
 3. blokada skrócona.
 4. dziękuję za informację, pozdrawiam.
 5. To możemy poczekać, aż się sama odwoła. Chyba ma swój komputer, pardwa?
 6. blokada skrócona.
 7. Walcząc w pojedynkach z innymi graczami.
 8. Ban

  No jak widać nie usunęłaś, do tego wyrażałaś się wulgarnie na czacie. Kolejne takie "występki" skończą się blokadą stałą, tę skracam.
 9. ban

  Nawet nie trzeba wybierać. Wszystkie linki przy blokadzie prowadzą do działu doggi. Niemniej jednak, przenoszę i samą blokadę skracam.
 10. Nie jest to Twoja pierwsza blokada za multikonta. Wszystkie DGL pozyskane z takich sprzedaży psów (nie tylko konto PWP, ale również julka9000, Fata) zostana skasowane. Data ostatniej transakcji z tych kont 2017-10-12, a na każde z tych kont od tego dnia logowałaś się wyłącznie Ty. Nie ma absolutnie żadnej szansy, by była Twoja przyjaciółka, koleżanka czy siostra. Łącznie przelanych zostało około 200 tys. doglarów i taka też liczba zostanie usunięta z Twojego konta. Blokada zostanie skrócona do 10 dni. Mam nadzieję, że nie będzie powodów do kolejnych blokad Twojego konta.
 11. Nie.
 12. Bardzo chciałbym w to wierzyć, jednak praktycznie wszystkie transakcje konta PWP to zakupy psów od Ciebie. Czy muszę dodawać, że konto PWP logowało się wyłącznie z Twojego adresu IP i przeglądarki? Zatem jak mniemam ten brak zaprzeczenia jest całkowicie umyślny?
 13. dziękuję za odblokowanie brajan2008

 14. Przede wszystkim musisz wystrzegać się kłamstw. Jeśli były to Twoje konta, zdecydowanie lepiej, gdy się przyznasz do wykroczenia niż będziesz uparcie twierdzić "to nie moje!". Wiemy doskonale, że konta na doggi (a także przypisane do nich adresy e-mail) padają tak często owocem kradzieży, że dotyczy ich przynajmniej 10% odwołań o multikonta. Oczywiście, złodzieje są tak przebiegli, że włamują się również na komputery, a także przeglądarki graczy. Stek bzdur. Blokada skrócona. Kolejne multikonta skończą się stałą blokadą dostępu do gry.
 15. To jakiś żart jak mniemam? Twoje konto bestdog umieściło już odwołanie na forum. Blokada została przedłużona.