Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Parlaxi

Members
 • Liczba zawartości

  307
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Ostatnia wygrana Parlaxi w dniu 22 Kwiecień 2019

Użytkownicy przyznają Parlaxi punkty reputacji!

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnie wizyty

5259 wyświetleń profilu
 1. Abangel, mogę Ci tylko doradzić dwie opcje: 1. Rozmawiasz z Administratorem, by przypisał Ci wyzwanie i jego postęp do konkretnego pokemona (czyli jak rozumiem, Lugia) 2. użyj transmona na pokemonie z postępem i na psychicznym (zakładam, że to są 2 różne pokemony i żaden z nich nie jest sh). Przypisane wyzwania przejdą na danego pokemona tak samo, jak wieczny kamień czy statystyki. Niestety, może się okazać, że będziesz musiała wbić poziom na tym pokemonie (zadania z party czy Twoje osobiste wyskakujące mogą Ci pomóc w szybszym podexpieniu konkretnego pokemona). Rozumiem Twoją frustrację
 2. Parlaxi

  Walentynki W PG-Pytanie

  Czyli w tym roku nie zamierzasz odpalać http://pokedex.pokegra2.pl/Plantacja
 3. Parlaxi

  Konkurs zimowy

  Dziękujemy wszystkim Graczom za udział w konkursie Każda praca była na swój sposób wyjątkowa - szkoda tylko, że tak niewiele osób z DG wzięło udział w konkursie Oto, jak wygląda podium - debiutantom gratulujemy i zachęcamy do dalszej pracy i udziału w konkursach Zacznijmy może od mniej licznej grupy Uczestników - czyli Graczy DG: Rysunek: I miejsce: Kamaimaki II miejsce: Verbum III miejsce: Joanna Opowiadania: Nickname - jako jedyna, zajmuje pierwsze miejsce. Prześliczne opowiadanie Pisz dalej! A teraz - Gracze PG: Opowiadania: I miejsce: Gass II miejsce: Zokoraa III miejsce: gość (szkoda, że się nie podpisał.. ) Wiersze: I miejsce: Groszek II miejsce: Perła III miejsce: Kaprogol Rysunki: I miejsce: Tetleyka II miejsce: Viena III miejsce: Merissa Wyróżnienia: Mala, Puzuar, Kojot Nagrody zostaną rozdane przez Administratora. Jeszcze raz wszystkim Uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom! Ponieważ dziś jest Wigilia, chciałabym w imieniu Administratora oraz MG życzyć wszystkim Graczom spokojnych, radosnych i zdrowych świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i oczywiście (trafionych i wyczekiwanych) prezentów Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej Gry! Parlaxi
 4. Parlaxi

  wierszyk

  wierszyk ładny, ale Mikołaj też człowiek Może więc odrobina przebaczenia, amnezji by się przydała, żeby nie rozpamiętywać po wsze czasy przykrych zdarzeń?
 5. Parlaxi

  Konkurs zimowy

  "Pewnej mroźnej i śnieżnej niedzieli tuż po świętach... Och, nie! Przed świętami! ...przyjaciele przy stole siedzieli i raczyli się herbatniczkami. I choć herbatniczki były wyjątkowo chrupiące i pyszne, Puchatek zapragnął pobawić się na śniegu." Jest to konkurs wspólny dla Graczy PG i DG - i dla każdej grupy Uczestników są przewidziane nagrody! Uczestnicy konkursu będą mieli do wyboru: a ) stworzyć obrazek używając dowolnej techniki (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, quilling, haftowanie itp) przedstawiający Waszych ulubieńców w zabawie na śniegu, b ) napisać krótkie opowiadanie lub wiersz, w którym opiszecie zimową zabawę lub min. jedną przygodę z Waszym stworzeniem w roli głównej, c ) zrobić zdjęcie zimowych harców Waszego pupila - o ile będzie śnieg w tym roku (wyłącznie dla Graczy DG - chyba, że posiadacie żywego pokemona ) Wymagane jest ustawienie datownika. W pracy konkursowej główną rolę ma odgrywać wybrany przez Was pupil (pokemon lub pies) oraz śnieg Jeden Gracz może złożyć tylko jedną pracę - nawet, jeśli Gracz gra w obie gry, może złożyć tylko jedną pracę: albo opartą o świat PG, albo o DG. Prace wspólne nie staną na podium, bowiem nagroda nie będzie do podziału. UWAGA! Osoby, które bawią się w naruszanie regulaminu (multikonta) są proszone o zdecydowanie się na jedno konto i jedną pracę. Próby oszustwa będą niestety nagradzane inaczej.. Rozpoczęcie konkursu: 01.12.2016 Zakończenie konkursu: 20.12.2016 Rozstrzygnięcie konkursu: 24.12.2016 Sposób składania prac: jako załącznik w poście tutaj, w tym wątku, żadnych linków do serwerów zewnętrznych. Sposób głosowania na prace Uczestników: poprzez kliknięcie "lubię to". W tym konkursie Wasze głosy będą miały bardzo duże znaczenie, jednakże każda praca będzie przechodziła surową ocenę wg klucza oceniania w gronie Jury. Dlatego postarajcie się, by Wasze prace były staranne. Nagrody są warte tej odrobiny wysiłku Prace należy podpisać nickiem z Gry.
 6. Parlaxi

  ban

  Nie jestem administratorem - i nie ja dałam bana. Nie mam możliwości przejrzenia logów i sprawdzenia, czy ktoś używa programów. Mogłam sprawdzić z poziomu Gracza - i jako Gracz właśnie wypowiedziałam się w temacie. Nie mam wglądu w dowody Administratora - mam tylko tyle wiedzy, ile przekazał dalej w opisie bana. Nie wszystkimi informacjami Administrator musi się dzielić z nami. Administrator mógł mieć także inne dowody (jak choćby logi - a tego nie udostępnia dalej), mógł też chcieć rozwiać wątpliwości (Administrator nie jest maszyną) - więc użył narzędzia, jakie w tym celu zostało stworzone: blokada konta z możliwością odwołania na forum. Jakkolwiek by nie było, nie będę wypowiadać się w kwestii słuszności blokady (to sprawa Administratora, on się nią zajmuje). Wypowiedziałam się jako osoba, do której trafiły pogłoski dot. podejrzenia używania botów.
 7. Parlaxi

  ban

  ..To może i ja coś od siebie dodam.. Kilka dni temu dostałam pw z przypuszczeniem, iż Gracz PIETJA używa oprogramowania firm trzecich, bo coś niemożliwym jest, by tak szybko wbił się na top 1 i tak długo grał. Ponieważ nie mam możliwości sprawdzać logów, sprawdziłam na ile mogłam. I tak: - Pietja miał dużo arcanów = miał możliwość zakupienia proszków, klepsydr i przedmiotów, dzięki którym mógł się wybić w expieniu - odpisał mi na pw, które do Niego napisałam - szybko, w sposób charakterystyczny dla Niego. - koło północy, może ciut później poszedł spać, siedziałam do 2:30 i przy sprawdzeniu aktywności, nie było Go od 2h. Dlatego nie uważam, żeby korzystał z botów. Jeśli faktycznie ma jakąś pomoc w rodzinie w ciągu dnia - to raczej mogło by to podpadać pod zasiadanie konta, nie pod używanie botów - a skoro tak, to powinnam być przerażona, gdyż u mnie czasem Miś siedzi i klika (swoją drogą, przypomina mi się podobna afera, gdy Hibi wybiła się na topkę ) W ss z opisu bana widzę małe nieścisłości - bo jeśli ktoś by używał bota podczas mgły (czyli nie trafiałby w poki znacznie częściej), to przez kilka minut rozbijałby się o tego samego pokemona - aż do nowego respa. A tu mamy taki przypadek: http://imgur.com/WDS4zy6 Czasem nawet podczas wbijania ls wytrwali Gracze potrzebują skorzystać z ubikacji - sama wykorzystałabym chwilę, gdy wybiłabym wszystkie poki z kratki. Nie zamierzam tu nikogo wybielać/oczerniać i tym bardziej wchodzić Administratorowi w kompetencje, wiem jednak z praktyki, iż odwołanie od bana służy właśnie wyjaśnianiu nieporozumień, które inaczej trudno rozwiązać. Tak właśnie tłumaczę sobie tego bana.
 8. Parlaxi

  Sortowanie

  Może to i nie moja gra, widzę jednak, że trzeba się wtrącić, bo dyskusja zaczyna się zmieniać w otwartą walkę na noże.. Ktoś jest za pomysłem, ktoś nie - rozumiem, że każdy ma swoje powody do takiego a nie innego zdania. Bardzo bym nie chciała dawać upomnień, dlatego tylko proszę o spokój (dla każdej ze stron )
 9. Z tego, co mogę powiedzieć na chwilę obecną (testuję nowe pomysły w akcji ), zmieniając pokemona zmieniają się wyzwania i paski postępu już wziętych. W praktyce: wzięłam zadanie na modliszki Afrodytą i Eustachym. Eustachym pokonałam 2, zmieniłam sobie na Afrodytę - i ona miała 0. Zmieniłam znów na Eustachego - i były 2. Jeszcze nie miałam okazji oddać wyzwania, ale zaktualizuję wiadomość gdy tylko to zrobię (przy dobrych wiatrach jeszcze dziś w nocy ) --- Tak, jak przypuszczałam, nie da się oddać wyzwania innym pokemonem. Musisz mieć tego pokemona, którym wyzwanie zostało wzięte i zrobione, by można było otrzymać nagrodę. Dodatkowo - jeśli wzięło się to samo wyzwanie kilkoma pokemonami bez kończenia wcześniej wziętego (czyli tak, jak zrobiłam w ramach testu: wzięłam trzy razy to samo wyzwanie trzema różnymi pokemonami, nie odchodząc od NPC), kolejne wyzwania dalej widnieją z tym samym zakresem potrzebnych pokemonów/przedmiotów. Ciekawie wygląda za to element wykonanych wyzwań Załączam ss )
 10. A co ma brak hajsu na koncie do możliwości zrobienia jakiegoś wyzwania po raz kolejny?
 11. Parlaxi

  [ANKIETA] Region Kalos

  Ale inni Gracze nie Z kolei informacje z pierwszej ręki są zawsze najlepsze
 12. Parlaxi

  [ANKIETA] Region Kalos

  Administratorze, uchyliłbyś rąbka tajemnicy i zdradził nam, Graczom już grającym od pewnego czasu, czy i w jaki sposób będziemy mogli zwiedzić nowe krainy? Bo co do nowych Graczy wszystko jasne
 13. Parlaxi

  [ANKIETA] Region Kalos

  Chyba sporo osób zapomniało, że głównym tematem tego wątku NIE SĄ mega ewolucje, tylko nowy region w Grze. Prosiłabym więc skupić się na temacie Kalos lub założenie osobnego wątku w celu dalszej dyskusji nt mega ewolucji i tego, czy są potrzebne, czy też nie.
 14. Parlaxi

  Konkurs listopadowy

  Konkurs został zamknięty automatycznie, jednak sam się nie rozstrzygnie.. Wszystkie prace miały w sobie "to coś", każda była na swój sposób wyjątkowa i niepowtarzalna - i każda z nich miała szansę bronić się sama. Niestety, z przykrością muszę wykluczyć z podium dwie prace, zostaną jednak przeze mnie wyróżnione upominkiem w Grze. Jedną z nich jest praca SuperUlika (ten kolor był niepotrzebny. Szaro-brązowy i szaro-niebieski to też odcień szarości, fakt - jednak nie o takie odcienie mi chodziło. Na przyszłość będę bardziej rozpisywała konkursy lub dołączę osobne FAQ) oraz praca abangel (kochana... Dlaczego pokusiłaś się o zachowania niesportowe? Dostałam zgłoszenie, na które nie mogłam być ślepa czy głucha ) Po zmianach na podium, zwycięzcy przedstawiają się następująco: PG: Kategoria RYSUNEK I miejsce: Tetleyka II miejsce: Risu III Miejsce: Canar Kategoria OPOWIADANIE I miejsce: Groszek II miejsce: Puzuar III Miejsce: Domiin DG: Kategoria RYSUNEK I miejsce: Paws II miejsce: Pasta Kategoria OPOWIADANIE I miejsce: Arvea II miejsce: Nickname Każdy Uczestnik dostanie drobną nagrodę za udział. Wszystkie nagrody za udział oraz za podium rozda Administrator Wyróżnienia wręczę osobiście Wszystkim Uczestnikom dziękuję za udział i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności