Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Burmistrz Pokeville

Administrators
 • Liczba zawartości

  339
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Burmistrz Pokeville

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnie wizyty

3183 wyświetleń profilu
 1. Jeśli ktoś zgłosił się z zarejestrowanego konta forumowego a nie dostał jeszcze żadnej wiadomości niech koniecznie da znać!
 2. Jestem w trakcie wysyłania wiadomości do każdego z graczy, nie wszyscy jeszcze ją dostali ale spokojnie! Do wieczora na pewno każdy ją otrzyma. Możecie w międzyczasie zastanowić się nad imieniem dla Pokemona - maksymalnie 5 liter, dowolne znaki. Nie udało się wysłać wiadomości do: Soszi Jaguarrr Mala Mikołaj PokeTank Tenshi Musicie zalogować się na forum! P.S. Zapisy wciąż aktualne.
 3. Hej hej. Jakby co, Ciebie mamy zapisanego jako PrutekE. Daj znać jeśli coś się w tej kwestii zmieniło!
 4. Zaszła mała pomyłka, faktycznie to Ty od początku zgłaszałaś tę nazwę - jest Twoja!
 5. Burmistrz Pokeville

  PokeVille

  Tak jest! Miejsc dla nikogo nie zabraknie. Pamiętajcie tylko, żeby od razu podawać nazwę z PokeGry i najlepiej logować się na forum z zarejestrowanego konta - do każdego wyślemy wiadomość powitalną.
 6. Hej PokeTank! Czy masz już konto w PokeGrze? Jeśli tak, podaj mi proszę swoją nazwę.
 7. Soszi zgłosiła już nazwę darkness, czy to Ty?
 8. Osoby piszące z konta Gości na forum prosimy o założenie konta na forum i podanie nicku w PokeGrze.
 9. Dzięki, na chwilę obecną zamykam temat - zapisy niedługo znów będą możliwe. Każdy kto się teraz zgłosił dostanie wiadomość ze starterami do wyboru i podstawowymi informacjami. Oficjalnie bramy do Pokeville zostaną otwarte jak tylko ulokujemy każdego w przytulnym domu. Muszę przyznać, że Wasze zainteresowanie jest miłym zaskoczeniem i wywiera niemałą presję.
 10. Cały czas można się zapisać. Gracze, którzy zgłosili swoje postaci otrzymają na forum nową rangę i będą mieli dostęp do kategorii "Pokeville". Tam będą mogli poprzez forum zobaczyć swój dom, sadzić rośliny w ogródku i przyjmować zadania do wykonania w PokeGrze. I nie tylko.
 11. Dzięki za zgłoszenia i zainteresowanie! Poprzednia wersja Pokeville działała na zewnętrznym forum, które jakimś cudem zablokowało konto administratorskie (nie przyjmowało hasła i nie wysyłało maila, które je resetowało). Na szczęście przetrwały notatki i grafiki. Teraz Pokeville będzie w osobnej kategorii tutaj, m.in żeby nie trzeba było się nigdzie dodatkowo rejestrować. Przepadnie dopiero jeśli nikomu się nie spodoba. Jako gra PBF będzie niezależne jeśli chodzi o mechanikę i fabułę, ale całość ma stanowić dodatek do PG i powstaje w porozumieniu z Administr
 12. Wystarczy tylko zgłosić imię postaci połączone z nazwą gracza z PokeGry! Na podstawie ilości zgłoszeń od osób zainteresowanych grą PBF* zostanie wybrana ilość jaj-starterów do wyboru i przydzielona pierwsza pula domów. Na pierwsze zgłoszenia czekamy do środy - wtedy pojawią się dodatkowe informacje. W międzyczasie - pytajcie o co chcecie! Zapraszamy! *PBF, czyli Play By Forum - gra, która rozgrywa się za pośrednictwem forum. Gracze Pokeville będą mogli rozmawiać z NPC, otrzymają przydział do unikalnych działek w miasteczku i będą mogli sadzić nowe rośliny we własnym og
 13. Dziękujemy za zainteresowanie! Za zgodą Administratora gry Pokeville będzie udostępnione na tym forum. Właśnie nad tym pracujemy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności