Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

abangel

Pokegracze
 • Postów

  145
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  23

abangel last won the day on 28 marca

abangel had the most liked content!

2 obserwujących

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnio na profilu byli

2175 wyświetleń profilu
 1. piękne prace! Dziękuję Wam bardzo! Edira Sebixospl Vertem MinumPL - wystawcie jakieś jabłko za 25 tys. A na 1 Maja już ogłaszam konkurs! tylko dajcie mi znać na PW! że jabłko wystawiliście. "sievodnia praznik Maja v Kraju Radnom! - Pust musika igrajet i my pajom!" i klip dla Was!
 2. bardzo piękny wiersz! i o bobrach; i o Radomiu i o kaniach; i o tym gdzie się kończy łąka a zaczyna las - i po śląsku (pozdrowienia dla Rafała) ... no: jeden wiersz na konkurs! ale nie liczy się ilość! ale jakość! zgarnujesz 2 nagrody - pierwszą i drugą; wystaw jabłko za 65 tys. za tak piękny wiersz dałabym więcej; ale trza zbierać kasę na Konkurs 1 Majowy. PS. Serdecznie Pozdrawiam Szefa! (Adminie - wiesz za co!)
 3. 7 kwietnia - jest Światowy Dzień Bobrów. Ogłaszam konkurs; dla PG; bo tam mam konto. (wybaczcie DG) Nagrody: - 1 m. 40 tys. PG-złota - 2 m. 25 tys. Konkurs ma być na wierszyk; cn. 4 wersowy; z rymami i rytmem coś jak ten: Wanda Chotomska: https://www.ekokalendarz.pl/dzien-bobrow/ ..... ALBO na żart o bobrach: coś takiego; moje dowcipy o bobrach: http://legaba.6te.net/pokemon/bobr.htm O miejscach Wy zadecydujecie (liczba lajków) - zwycięzcy/żczynie niech wystawią jabłko za 40/25 tys. Termin: do końca Dnia Bobra!
 4. Piłka Nożna dziękuję kilku osobom z czata za naładowanie magazynka mojego browninga i jednemu MG za naciśnięcie cyngla, także dla PZPN, który swoją fantazją podlewał moją muzę satyryczną i dał mi pole uprawne do powstania ogródka, na którym wyrósł w domku przy działce ten tekst (od ziemi, przez nasiona do jagódek 100%-wych mojego artyzmu) Wybiegamy na mecz; gramy, gramy.... nagle PZPN zrobił niespodziankę; w przerwie okazuje się, że wolno brać lśniące sterydy; kto je przypadkiem ma - to zdobywa 15% handicapu; reszta ma przerąbane. Liga trwa. Gramy gramy gramy... a tu kolejna niespodzianka od PZPN-u! Na niektórych stadionach jest: burza i pioruny walą, albo lodowisko i łyżwy trzeba mieć, albo cholernie gorąco, aż w stopy pali, albo gra się nie w nogę, tylko w piłkę podwodną. Niektórzy mają przypadkowo łyżwy, buciory wulkanologów, sprzęt nurka, kaftan bezpieczeństwa od psychicznych, albo kombinezony elektryków. Oh! Są nawet szczęściarze, co mają na sobie przypadkowo strój płetwonurka i łyżwy jednocześnie; oni mogą działać nawet na lodowisku i w głębinach zabagnionych. Ci co nie mają; cóż, ten mecz przegrają na pewno. Mają przerąbane. Przerwa zimowa. Wreszcie odpoczynek. PZPN zrobił na "dzień dobry rundy wiosennej" niespodziankę dla trenerów. Opracował ją w "cieniu i ciszy" anglojęzycznych gabinetów. Teraz; oprócz czerwonych kartek i wydalenia takiego persona non grata na trybuny; za karę też włącza się popularne wśród polityków: szumidła... i trener sobie krzyczy do zawodników i nawet bidula nie wie; że go nie słychać wcale, a wcale. I do tego nie wie za co kara; bo nie ma jej w Regulaminie Ligi. Ma biedak przerąbane. Ale oto hit sezonu! PZPN wpadł na pomysł by wszystko pozmieniać! Teraz piłkarze już nie wiedzą nawet, czy trenować kopyta w szybkość biegu, czy w zręczność dryblingu; czy iść w wytrzymałość kondycyjną i pożerać witaminki; czy może skonsultować się z psychologiem lub psychiatrą - bo to może zaszkodzić życiu lub zdrowiu piłkarzy - i potrenować odporność psychiczną i odparcie na bolesne faule. Co niektórzy kombinowali, by w zależności od stadionu używać transformersów; ale czujny PZPN wycofał ich z aukcji sportowych. No! Teraz wszyscy mają przerabane, nikt już nie wie nic. Ale jak mawiał najwybitniejszy reprezentant Anglii Gary (sic!) Lineker: "piłka nożna to taka gra gdzie piłkarze grają, graja, grają... a na końcu mistrzostwo Polski zdobywa Legła Warszawa". Dlatego cieszą się kibice z ul. Kibolowskiej, bo oni od lat mają taki burdel w swoim klubie; że potrafią świetnie pływać w każdym chaosie. Spuentuję to słowami wielkiego działacza charytatywnego Jurka Żytniaka: jest i będzie "ostra jazda bez trzymanki". Przed nami wszak Wakacje; czas wolny więc PZPN na pewno będzie się nudził i kombinował nad nowinkami w Lidze, które niewątpliwie wszystkich mocno zaskoczą. abagel, 27.03.2019
 5. Zebrałam na PG 150 tys. zaskórniaków do rozdania; a tu nikomu się nie chciało napisać cokolwiek, choćby: "mam to gdzieś"; a to już, by wystarczyło; jak widać; do zajęcia miejsc 1-3 i do 150 tys. nagrody.... (nie było bowiem wymagań konkursowych żadnych) Teraz; jak ktoś na PG poprosi mnie: sprzedaj taniej runiczny; pożycz 20 tys. bo mi brakuje do ... (najczęściej do jakiejś zbędnej pierdoły); albo: pożycz 250 tys. bo chcę shiny kupić.... to ja; wpierw sprawdzę w Profilu; datę rejestracji gościa; a jak będzie wcześniejsza niż 8 marca 2019 to..... wiadomo co. Nie chciało ci się wziąć 150 tys. to teraz kombinuj; ale nie ze mną.
 6. na Konkurs Którego Nie Ma. DG i PG; 8 Marca Życzę PeGie-wiczkom co najlepsze wszystko: zdrowia, szczęścia i kasiory i Zestawów całe wory. Na Kolekcję są widoki? Niech Wam nie zwiewają poki! Bo zdarza się "cud"... bez mała! Noibat zwiał mi z masteballa. Życzę też DoggiGame-wiczkom, bo wiosenny termin blisko. Piesków, suczek całe krocie, po ośmioro w każdym miocie. marzenie: na wydarzenie: Poków, piesków stada mamy! To na Wiejskiej się spotkamy. zrobimy im - to podnieca - - z dupy jesień Średniowiecza. Gruz po szambie się zagrabi, Wam i sobie życzy: abi. (08.03.2019) *** - dopisujcie swoje prace: jakie chcecie - lajkujcie - regulaminu nie ma - termin.... powiedzmy: do przyszłej niedzieli - nagrody dla PG jakieś będą (dla DG; no niestety; z przyczyn obiektywnych - nie będzie)
 7. UE; Modliszka; Kontra. W Profilu wśród smacznych poków, które mam tu na widoku, "Wybieram ciebie!" Pikachu, kości w rosół, sierść do piachu. Za nogi i łbem o ścianę, masz Pikachu przerypane*. Ubój ten dokończę młotkiem, tasakiem zaś mięsko potnę. Zgaszę ci tę żółtą minkę, w tatara dam walentynkę. Zapalę ci znicze śliczne; kadzidło, albo trociczkę. A z przepisu mi wynika; potrzebne jądra jamnika. Kunszt to; smak dodają wielki: bebechy i cynaderki. Więc DeGie proszę o pomoc: e-psy macie - to wiadomo; stąd więc prośba ma szczególna*: dajcie mi jakiegoś kundla. Mięso, krew... oto wyniki Walentynek z Ameryki. Muszę być; kurcze* na haju by święcić święto z US-raju. * w tych miejscach powinny być mocniejsze słowa; o kontekście nieco wulgarno-seksualnym, ale Regulamin zabrania; więc sami się domyślcie jakie
 8. "Niech Będzie Maat" Boże Narodzenie, Święto Słońca i wspomnienie: jak ten zombie wylazł z grobu starszył ludzi od zachodu, aż do wschodu... Pikachu; trza ofiarę, krew się twa poleje; dalej: bo to jest dla mnie podnieta! Tak mi rzekł Ksiądz-Katecheta. Ale krew twa nie wystarczy, chyba nie masz: "uwiąd starczy". Biblia Diabła mnie wspomaga. Szatan zgłacić cię wymaga! Gwałt zbiorowy - moja wola! DoggieGame po pomoc wołam! Weźcie Viagrę i ogólnie.... zgwałcimy Pikachu wspólnie! Bo to jest postulat kleszy; ksiądz i Szatan się ucieszy. Zoofilia, pedofilia.... Także mowa ma lubieżna; miła jest dla ucha księdza. Tak. Pikachu umrzesz z rana, dla księdza i dla Szatana. *** Wezwiemy prawdziwych bogów. od zachodu aż do wschodu; Thot, Izyda, i Neftyda, przyda się na Zombie-Żyda.
 9. dowcip o PG (ludzie z DG raczej nie zrozumieją; pardon DG) - Czym się różni Janosik od Administratora? - Dewizą życiową Janosika było "zabierać bogatym, a dawać biednym", a dewizą Admina jest: "zabierać wszystkim; nikomu nie dawać.... i samemu nie zjeść". (to o kasie po restarcie)
 10. Mamy 2 klawisze do ataku/powrotu na teren: Q i W. Sugeruję; by to rozszerzyć o klawisze z cyframi: 1 - atak (jak Q) na poka najniższego na liście nad czatem 2 - atak na poka środkowego (drugiego od dołu) 3 - atak na poka najwyższego (tj. 3-ciego od dołu). 4 - powrót na Teren (jak W) 5 - krok w prawo (bo klawisz 5 jest z prawej strony 1 i 2) (Można to próbować zrobić jeszcze szerzej np. podpiąć 4-klawisze pod ruchy prawo-lewo-dół-góra ale IMHO to chyba zbędne.) Zalety: - możliwość gry, prawie bez sięgania po myszkę, lub klawiszy kursora; - kilka innych zalet np. oszczędność w zużywaniu się klawiszy Q i W; więc oszczędność całej klawiatury; albo ułatwienie dla leworęcznych; też łatwość techniczna dla Admina - pewnie w kilka min. może to zrobić i. in. Wady: - żadnych; bo komu się nie spodoba; może po prostu nie korzystać z tej możliwości.
 11. Paskuda zgniło-zielona - - od pyska; aż do ogona. I nie może być inaczej; Samym wyglądem to straszy! Ale jestem z nią trzy lata; i będę do końca Świata. Także Admin - w myśl mej myśli; straszy! i w koszmarach mi się przyśni! Miało nie być o Nim wierszy; ale Admin nie jest pierwszy... Bo przy bimbrze, czy przy winie, ciągle myślę o Admnie. A że mam już trochę w czubie; powiem; "Oboje Was bardzo lubię!" (ab. 27.X.2018)
 12. Czy jesteś za tym by: - nie odbierać 1% kasy za korzystanie z depozytu; by nie odbierać 3% kasy za brak Odwagi; by nie zabierać 10% kasy za wycofanie itemków z Aukcji, ani 15% kasy za stworki z Aukcji(?); czyli za tym, by to wszystko było bezpłatne.
 13. http://legaba.6te.net/pokemon/okno.htm
 14. Twórzcie o Administratorze Konkurs to najlepszy; może... Pieski, Poki ja ogłaszam: Super-Konkurs; dobra nasza. Regulamin taki będzie, że go w ogóle nie będzie! Można pisać i rysować, muzę grać; fotografować. Linki wklejać, plagiatować, tylko ACTA II... trza się pilnować. Pomysł mam na Konkurs taki: bez podziału na tematy, bez podziału na gry obie. Poki, Pieski: "ady k'sobie"! PeGie, także DoggiGejm, Daj mi lajki pospołem. I nie patrzcie, kto jest skąd, to dwie gry; lecz jeden front. Termin z grafiku wynika: aż do końca października. A nagrody Admin przyzna, jeśli jaja ma! Mężczyzna! Przyzna nagrody stosownie, tak jak będzie mu wygodnie. Twórzcie więc przy wódce winie... co zechcecie: o Adminie. Ja za pomysł ten mój zgarnę. myślę: nagrody specjalne. *** Miało nie być na Admina, ale miłość wciąż mnie trzyma. A że Konkurs się raz trafił, pomysł wiersza ja mam taki: *** Admin od trzech lat mnie wkurza; wreszcie piorun! Przyszła burza! Żeby się pod ziemię zapadł; - Pikachu! Elektro-atak! Uciekasz do Ptasiej Kniei? Tam cię Lapras "rozweseli". Chcesz w Viridian i w Jeziorze? Swanna cię dopadnie - może? Schowasz się do Piwnic Laury? Nie unikniesz Salamandry. Wszak to żadna tajemnica, salamandry są w piwnicach. Skoczysz w Okolice Sandgem? Bobry młotkiem walną nagle. Strach w Unova cię przenika? Bo tam czai się Zebstrika! Kablem chcesz do Microsoftu? Electabuzz! Daj mu softu! Za te noce nieprzespane, tak czy siak, masz przerypane. (abangel; wrzesień, 2018.)
 15. 1. zalety: by uchronić świat od dewastacji; 2. wady; kibic z dala niech.... się oddali. I proszę mi nie mówić, że to przegłosowali ludzie z PG; bo Hitlera zwycięstwo wyborcze też ludzie przegłosowali w demokratycznych wyborach... ani nie mówić; że np. w zapasach są kary za pasywność; bo jak ktoś się pcha na matę i nie walczy, to normalne że dostaje karę.... ja się nie pcham na matę.
×
×
 • Utwórz nowe...

Important Information

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności