Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

abangel

Pokegracze
 • Postów

  139
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  21

abangel last won the day on 25 grudnia 2018

abangel had the most liked content!

2 obserwujących

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnio na profilu byli

2102 wyświetleń profilu
 1. abangel

  KONKURS - WALENTYNKI 2019

  UE; Modliszka; Kontra. W Profilu wśród smacznych poków, które mam tu na widoku, "Wybieram ciebie!" Pikachu, kości w rosół, sierść do piachu. Za nogi i łbem o ścianę, masz Pikachu przerypane*. Ubój ten dokończę młotkiem, tasakiem zaś mięsko potnę. Zgaszę ci tę żółtą minkę, w tatara dam walentynkę. Zapalę ci znicze śliczne; kadzidło, albo trociczkę. A z przepisu mi wynika; potrzebne jądra jamnika. Kunszt to; smak dodają wielki: bebechy i cynaderki. Więc DeGie proszę o pomoc: e-psy macie - to wiadomo; stąd więc prośba ma szczególna*: dajcie mi jakiegoś kundla. Mięso, krew... oto wyniki Walentynek z Ameryki. Muszę być; kurcze* na haju by święcić święto z US-raju. * w tych miejscach powinny być mocniejsze słowa; o kontekście nieco wulgarno-seksualnym, ale Regulamin zabrania; więc sami się domyślcie jakie
 2. abangel

  KONKURS - Boże Narodzenie 2018

  "Niech Będzie Maat" Boże Narodzenie, Święto Słońca i wspomnienie: jak ten zombie wylazł z grobu starszył ludzi od zachodu, aż do wschodu... Pikachu; trza ofiarę, krew się twa poleje; dalej: bo to jest dla mnie podnieta! Tak mi rzekł Ksiądz-Katecheta. Ale krew twa nie wystarczy, chyba nie masz: "uwiąd starczy". Biblia Diabła mnie wspomaga. Szatan zgłacić cię wymaga! Gwałt zbiorowy - moja wola! DoggieGame po pomoc wołam! Weźcie Viagrę i ogólnie.... zgwałcimy Pikachu wspólnie! Bo to jest postulat kleszy; ksiądz i Szatan się ucieszy. Zoofilia, pedofilia.... Także mowa ma lubieżna; miła jest dla ucha księdza. Tak. Pikachu umrzesz z rana, dla księdza i dla Szatana. *** Wezwiemy prawdziwych bogów. od zachodu aż do wschodu; Thot, Izyda, i Neftyda, przyda się na Zombie-Żyda.
 3. abangel

  żart - powstał na czacie

  dowcip o PG (ludzie z DG raczej nie zrozumieją; pardon DG) - Czym się różni Janosik od Administratora? - Dewizą życiową Janosika było "zabierać bogatym, a dawać biednym", a dewizą Admina jest: "zabierać wszystkim; nikomu nie dawać.... i samemu nie zjeść". (to o kasie po restarcie)
 4. abangel

  klawiatura

  Mamy 2 klawisze do ataku/powrotu na teren: Q i W. Sugeruję; by to rozszerzyć o klawisze z cyframi: 1 - atak (jak Q) na poka najniższego na liście nad czatem 2 - atak na poka środkowego (drugiego od dołu) 3 - atak na poka najwyższego (tj. 3-ciego od dołu). 4 - powrót na Teren (jak W) 5 - krok w prawo (bo klawisz 5 jest z prawej strony 1 i 2) (Można to próbować zrobić jeszcze szerzej np. podpiąć 4-klawisze pod ruchy prawo-lewo-dół-góra ale IMHO to chyba zbędne.) Zalety: - możliwość gry, prawie bez sięgania po myszkę, lub klawiszy kursora; - kilka innych zalet np. oszczędność w zużywaniu się klawiszy Q i W; więc oszczędność całej klawiatury; albo ułatwienie dla leworęcznych; też łatwość techniczna dla Admina - pewnie w kilka min. może to zrobić i. in. Wady: - żadnych; bo komu się nie spodoba; może po prostu nie korzystać z tej możliwości.
 5. abangel

  HALLOWEEN 2018 - KONKURS

  Paskuda zgniło-zielona - - od pyska; aż do ogona. I nie może być inaczej; Samym wyglądem to straszy! Ale jestem z nią trzy lata; i będę do końca Świata. Także Admin - w myśl mej myśli; straszy! i w koszmarach mi się przyśni! Miało nie być o Nim wierszy; ale Admin nie jest pierwszy... Bo przy bimbrze, czy przy winie, ciągle myślę o Admnie. A że mam już trochę w czubie; powiem; "Oboje Was bardzo lubię!" (ab. 27.X.2018)
 6. abangel

  kasa - ankieta

  Czy jesteś za tym by: - nie odbierać 1% kasy za korzystanie z depozytu; by nie odbierać 3% kasy za brak Odwagi; by nie zabierać 10% kasy za wycofanie itemków z Aukcji, ani 15% kasy za stworki z Aukcji(?); czyli za tym, by to wszystko było bezpłatne.
 7. http://legaba.6te.net/pokemon/okno.htm
 8. abangel

  KONKURS; jakiego nie było.

  Twórzcie o Administratorze Konkurs to najlepszy; może... Pieski, Poki ja ogłaszam: Super-Konkurs; dobra nasza. Regulamin taki będzie, że go w ogóle nie będzie! Można pisać i rysować, muzę grać; fotografować. Linki wklejać, plagiatować, tylko ACTA II... trza się pilnować. Pomysł mam na Konkurs taki: bez podziału na tematy, bez podziału na gry obie. Poki, Pieski: "ady k'sobie"! PeGie, także DoggiGejm, Daj mi lajki pospołem. I nie patrzcie, kto jest skąd, to dwie gry; lecz jeden front. Termin z grafiku wynika: aż do końca października. A nagrody Admin przyzna, jeśli jaja ma! Mężczyzna! Przyzna nagrody stosownie, tak jak będzie mu wygodnie. Twórzcie więc przy wódce winie... co zechcecie: o Adminie. Ja za pomysł ten mój zgarnę. myślę: nagrody specjalne. *** Miało nie być na Admina, ale miłość wciąż mnie trzyma. A że Konkurs się raz trafił, pomysł wiersza ja mam taki: *** Admin od trzech lat mnie wkurza; wreszcie piorun! Przyszła burza! Żeby się pod ziemię zapadł; - Pikachu! Elektro-atak! Uciekasz do Ptasiej Kniei? Tam cię Lapras "rozweseli". Chcesz w Viridian i w Jeziorze? Swanna cię dopadnie - może? Schowasz się do Piwnic Laury? Nie unikniesz Salamandry. Wszak to żadna tajemnica, salamandry są w piwnicach. Skoczysz w Okolice Sandgem? Bobry młotkiem walną nagle. Strach w Unova cię przenika? Bo tam czai się Zebstrika! Kablem chcesz do Microsoftu? Electabuzz! Daj mu softu! Za te noce nieprzespane, tak czy siak, masz przerypane. (abangel; wrzesień, 2018.)
 9. 1. zalety: by uchronić świat od dewastacji; 2. wady; kibic z dala niech.... się oddali. I proszę mi nie mówić, że to przegłosowali ludzie z PG; bo Hitlera zwycięstwo wyborcze też ludzie przegłosowali w demokratycznych wyborach... ani nie mówić; że np. w zapasach są kary za pasywność; bo jak ktoś się pcha na matę i nie walczy, to normalne że dostaje karę.... ja się nie pcham na matę.
 10. abangel

  T/N

  w Profilu na liście pokémonów powinny być kwadraciki do kliknięcia, (takie jak w Opcjach; ale bez wpływu na grę; tylko jako informacja dla graczy/ek); kliknięcie/oznaczenie kwadracika znaczyłoby: "nie na sprzedaż" ; a pozostawienie pola pustego: "do sprzedania". zalety: pewnie Admin to w 5 min. może zrobić; bo proste jak cep; wady: nie widzę; ale na PG są 2 osoby, co tak mnie "lubią"; że znajdą wad z 8 albo nawet 16-ście
 11. abangel

  Pvp

  daję TAK za punkt 2-gi. tyle że ja taką ustawę postulowałam już ze 2 lata temu; ale komisja sejmowa PG wrzuciła ją do zamrażarki sejmowej.
 12. abangel

  KONKURS - NOWY ROK SZKOLNY 2018/2019

  Osobista wycieczka Admin popsuł Chikority, popsuł na kominie szczyty. Popsuł łażenie po wodzie, bo Jaskinia jest nie w modzie. Popsuł łażenie po drzewach, aby żart był - jest potrzeba! Admin to jest taka psuja.... Co humor ma niżej niż (autocenzura) Popsuł HTML na czacie. ja mu chyba nie wybaczę. Co mu szkodziło z tą stroną że pisałam na czerwono? Moja droga Salamandro, ugryź Szefa w ciało! Śmiało! Albo bądź pokémon srogi! Ugryź Szefa między nogi. Robię reportaż we szkole, a ty gryź; ja (autocenzura) I co z tego tu wynika; to humor jest! Ars poetica! abangel 2018.09.04 * ostatnie moje wierszyki są ciągle o Adminie.... chyba coś do niego czuję... cholera. ** (autocenzura) łatwo się domyślić jakiego słowa tam brakuje.
 13. abangel

  szajba?

  popiepszyło cię Szefie? ban na 24 godz. że mi się czaty/okna pomyliły? za co zresztą od razu przeprosiłam! i czemu na czacie mam /wyświetliło mi/ mute; a to jest ban!? przesadzasz Szefie... grubo przesadzasz....
 14. abangel

  Zestaw miesiąca?

  jestem za wyłączeniem WSZYSTKICH bonusów; bo bonusy skłaniają do expienia i przeszkadzają gadać na czacie.
 15. abangel

  MŚ 2018: Chorwacja - Francja

  1:1
×

Important Information

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności