Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

abangel

Pokegracze
 • Liczba zawartości

  153
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  27

Ostatnia wygrana abangel w dniu 15 Lipiec

Użytkownicy przyznają abangel punkty reputacji!

3 obserwujących

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnie wizyty

2509 wyświetleń profilu
 1. było już to: http://lionproject.pl/topic/9117-klawiatura/
 2. abangel

  14 Juillet (PG Konkurs)

  WYNIKI wygrali: 1-2 m. (ex aequo); milanito i ProofCasto; po 8 głosów. - po 250 tys. zwyczajowe na PG nagrody za udział: Ariranha, rakz, RavensGrave, sebixosplp, Xkamilxx14. - po 25 tys. Dziękuję: Wszystkim za udział; Wszystkim, którzy głosując stali się jury; (BastekPL Demonek, emilcs, HUBEi, lehita, Lifeguares, marteczka, MatyPlay, milcs, Minum, ProofCasto, rakz, sebixosplpl, swistak, sorx, WerteS, Xkamilxx14, ziut19); Adminowi za umieszczenie linka na PokeGrze. Do następnego konkursu i... obyśmy tylko zdrowi byli! abangel; 15 czerwca 2019 *** - proszę; wystawcie jakieś jabłko; albo cukierka na Aukcję; - konkurs był pod pewnym względem wyjątkowy, bo oprócz dotychczasowych typów prac na PG-Konkursach tj. rysunków, wierszy i opowiadań; pojawił się nowy rodzaj: felieton; IMHO bardzo ładny, chociaż autor (a może też i lajkujący go) niezupełnie zrozumiał moje intencje; jeśli więc masz chęć; mogę z Tobą tutaj; wdać się w konstruktywną polemikę.
 3. abangel

  14 Juillet (PG Konkurs)

  - wystarczy dać lajka; lajk wystarczy; - proszę sami poprawcie swoje posty; pod listem jest "EDYTUJ"; bo ja takich uprawnień na Forum nie mam. ------------------------ Transmisja na TV France 2; 14 lipca (niedziela), godz. 7-13; na http://www.freeintertv.com/view/id-1168 Wiedząc; że mało ludzi zachęcę linkiem do obejrzenia; to daję mój co roku, ulubiony fragment - przemarsz Legii Cudzoziemskiej. https://www.youtube.com/watch?v=-jd1NTTA8Ik Zwróćcie uwagę na galowy, obowiązkowy zarost na twarzach, na rzeźnickie fartuchy noszone na mundurze i na... broń! Także na wielką odległość między Legią, a innymi regimentami (tylko L. ma takie honorowe miejsce). Też na piękno alei; jej prostotę; szerokość i ilość zieleni po bokach Pól Elizejskich, w głębi widać Łuk Triumfalny na placu De Gaulle'a.
 4. PG Konkurs z okazji 230 rocznicy zdobycia Bastyli i Fête Nationale Française, le 14 Juillet. - forma dowolna: rysunek, mem, selfi. proza, rzeźba, wierszyk, taniec, muzyka.... cokolwiek; (można wysłać kilka prac!) - temat: dzieło ma nawiązywać do Rewolucji Francuskiej i PokeGry; - termin; do 14 lipca (włącznie); - nagrody dwie: 300 i 200 tys. (decydujecie Wy; lajkami); do odbioru przez PG-Aukcję. Zapewne połączenie tych dwóch tematów może wydać Wam się trudne? Guzik prawda! Można np. przepasać się trzema wstążkami w kolorach: niebieskim. białym i czerwonym; wziąć na ręce nadmuchiwanego Pikachu i pstryknąć fotkę. A jak ktoś jest ambitny to może coś innego np. taki wierszyk: ----------------- Liberté, égalité, fraternité et PeGié! Donc: allons enfants de le PeGie; Vas Administrateur pour le PokeJeu! Admin pomysł miał głęboki, na Wielkanoc popsuł poki... jeszcze raz wkurzysz Adminie, łeb ci utnę w gilotynie. Za tę łaskę dla mnie chwała mogę wszak cię wbić na pala. Tam gorąco; brak ochłody: Cieni drzew brak - to Plac Zgody. Nie ma to jak gilotyna, błyskawicznie głowę ścina. A na palu nieprzyjemnie, bo wisieć nudno niezmiernie. Abyś tam z nudów nie ziewał, Marsyliankę ci zaśpiewam. tylko powiedz; tak po ludzku: Chcesz po polsku czy francusku? (abangel; 2019.VI.23) -------------- Można? Można! I niech Wan muzy błogosławią. (konkurs jest prywatny; więc wpisy, krytyka, komentarze i wszelkie refleksje są mile widziane; nie obowiązują tu zasady znane Wam z oficjalnych konkursów)
 5. Zapraszamy Państwa na krótką przerwę od PG. Ale bądźcie państwo z nami! (din! din! Reklama) Boisz się usnąć przed godz. 24.00? Boisz się, że gracze kupią od ciebie cenne itemki, nabiją ci kasę do Depozytu, a o 24.00 wylizie z e-budy e-kundel i zabierze ci 3%? Teraz jest na to sposób! Pomoże ci nowy, rewelacyjny klej KROPELKA! Ustaw tylko PG na "Depozyt", strzałkę myszy na "Zdeponuj"; przyklej KROPELKĄ myszę do stolika, a do lewego przycisku myszki przyklej łapę jakiegoś zwierzęcia domowego np. psa albo kota. (Achtung! Zwierzak musi być żywy!). Oczywiście przyklej niezawodnym klejem KROPELKA! Futrzak chcąc się uwolnić, co chwilę będzie klikał "Zdeponuj"; spoko; nie uwolni się! Przez miesiąc nawet; bo KROPELKA trzyma - niczym "Turek Tatarzyna"! A Ty wreszcie możesz spokojnie zasnąć. Szukaj KROPELKI w dobrych sklepach. Przed klejeniem skonsultuj się z psychiatrą lub znachorem, bo każdy kot niewłaściwie przyklejony, zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. (din din! Po Reklamie) Witamy Państwa znowu na PG! abangel, 2019.05.05.
 6. od zmian w przeliczaniu; mimo intensywnego myślenia, jedyne co mi przychodzi na myśl, to dawać tylko w Zręczność i Siłę; czyli iść na hita. Czy ktoś ma jakieś inne pomysły? Zapraszam do podyskutowania o tym.
 7. Szachy wielkanocne opowiadanie fantasy (bo napisane w Wielkanoc) Wyobraź sobie; że pewnej nocy, Bóg zmienił wszystkie zasady gry; bo się nudził. Figurki teraz mają inną wartość i do czego innego są potrzebne. Całą twoją szachową wiedzę diabli wzięli. Modlisz się gorąco: - Panie! Jaką teraz figurką się poruszać? - To jest wielka tajemnica wiary. - A jak dojdę pionem na ósmą linię, to w co go dać? W witalną wieżę? W silną królówkę? W odpornego króla? - Nie wiem... ale podręcznik będzie już za 666 lat. Jest tu taka baba; co szachy zna i lubi poradniki pisać. - To choć powiedz Panie; co jest lepsze: zręczny skoczek, czy szybki goniec? - Postanów zamilknąć grzeszniku, bo ci jeszcze młotkiem przypiepszę i odejdziesz na wieki wieków! Dasz radę grać? Owszem, jeśli masz dużo czasu; by testować nowe szachy, przez granie wielu partii - to zrobisz nową strategię i sobie pograsz; o ile znów Bóg w swej nieskończonej mądrości - zasad nie zmieni. By to zrobić trzeba czasu i wytrwałości. Do tych pobożnych testów; musisz mieć różańce runiczne. I to wiele! Bo są jednorazowego użytku. abangel, 21.IV.2019
 8. piękne prace! Dziękuję Wam bardzo! Edira Sebixospl Vertem MinumPL - wystawcie jakieś jabłko za 25 tys. A na 1 Maja już ogłaszam konkurs! tylko dajcie mi znać na PW! że jabłko wystawiliście. "sievodnia praznik Maja v Kraju Radnom! - Pust musika igrajet i my pajom!" i klip dla Was!
 9. bardzo piękny wiersz! i o bobrach; i o Radomiu i o kaniach; i o tym gdzie się kończy łąka a zaczyna las - i po śląsku (pozdrowienia dla Rafała) ... no: jeden wiersz na konkurs! ale nie liczy się ilość! ale jakość! zgarnujesz 2 nagrody - pierwszą i drugą; wystaw jabłko za 65 tys. za tak piękny wiersz dałabym więcej; ale trza zbierać kasę na Konkurs 1 Majowy. PS. Serdecznie Pozdrawiam Szefa! (Adminie - wiesz za co!)
 10. 7 kwietnia - jest Światowy Dzień Bobrów. Ogłaszam konkurs; dla PG; bo tam mam konto. (wybaczcie DG) Nagrody: - 1 m. 40 tys. PG-złota - 2 m. 25 tys. Konkurs ma być na wierszyk; cn. 4 wersowy; z rymami i rytmem coś jak ten: Wanda Chotomska: https://www.ekokalendarz.pl/dzien-bobrow/ ..... ALBO na żart o bobrach: coś takiego; moje dowcipy o bobrach: http://legaba.6te.net/pokemon/bobr.htm O miejscach Wy zadecydujecie (liczba lajków) - zwycięzcy/żczynie niech wystawią jabłko za 40/25 tys. Termin: do końca Dnia Bobra!
 11. Piłka Nożna dziękuję kilku osobom z czata za naładowanie magazynka mojego browninga i jednemu MG za naciśnięcie cyngla, także dla PZPN, który swoją fantazją podlewał moją muzę satyryczną i dał mi pole uprawne do powstania ogródka, na którym wyrósł w domku przy działce ten tekst (od ziemi, przez nasiona do jagódek 100%-wych mojego artyzmu) Wybiegamy na mecz; gramy, gramy.... nagle PZPN zrobił niespodziankę; w przerwie okazuje się, że wolno brać lśniące sterydy; kto je przypadkiem ma - to zdobywa 15% handicapu; reszta ma przerąbane. Liga trwa. Gramy gramy gramy... a tu kolejna niespodzianka od PZPN-u! Na niektórych stadionach jest: burza i pioruny walą, albo lodowisko i łyżwy trzeba mieć, albo cholernie gorąco, aż w stopy pali, albo gra się nie w nogę, tylko w piłkę podwodną. Niektórzy mają przypadkowo łyżwy, buciory wulkanologów, sprzęt nurka, kaftan bezpieczeństwa od psychicznych, albo kombinezony elektryków. Oh! Są nawet szczęściarze, co mają na sobie przypadkowo strój płetwonurka i łyżwy jednocześnie; oni mogą działać nawet na lodowisku i w głębinach zabagnionych. Ci co nie mają; cóż, ten mecz przegrają na pewno. Mają przerąbane. Przerwa zimowa. Wreszcie odpoczynek. PZPN zrobił na "dzień dobry rundy wiosennej" niespodziankę dla trenerów. Opracował ją w "cieniu i ciszy" anglojęzycznych gabinetów. Teraz; oprócz czerwonych kartek i wydalenia takiego persona non grata na trybuny; za karę też włącza się popularne wśród polityków: szumidła... i trener sobie krzyczy do zawodników i nawet bidula nie wie; że go nie słychać wcale, a wcale. I do tego nie wie za co kara; bo nie ma jej w Regulaminie Ligi. Ma biedak przerąbane. Ale oto hit sezonu! PZPN wpadł na pomysł by wszystko pozmieniać! Teraz piłkarze już nie wiedzą nawet, czy trenować kopyta w szybkość biegu, czy w zręczność dryblingu; czy iść w wytrzymałość kondycyjną i pożerać witaminki; czy może skonsultować się z psychologiem lub psychiatrą - bo to może zaszkodzić życiu lub zdrowiu piłkarzy - i potrenować odporność psychiczną i odparcie na bolesne faule. Co niektórzy kombinowali, by w zależności od stadionu używać transformersów; ale czujny PZPN wycofał ich z aukcji sportowych. No! Teraz wszyscy mają przerabane, nikt już nie wie nic. Ale jak mawiał najwybitniejszy reprezentant Anglii Gary (sic!) Lineker: "piłka nożna to taka gra gdzie piłkarze grają, graja, grają... a na końcu mistrzostwo Polski zdobywa Legła Warszawa". Dlatego cieszą się kibice z ul. Kibolowskiej, bo oni od lat mają taki burdel w swoim klubie; że potrafią świetnie pływać w każdym chaosie. Spuentuję to słowami wielkiego działacza charytatywnego Jurka Żytniaka: jest i będzie "ostra jazda bez trzymanki". Przed nami wszak Wakacje; czas wolny więc PZPN na pewno będzie się nudził i kombinował nad nowinkami w Lidze, które niewątpliwie wszystkich mocno zaskoczą. abagel, 27.03.2019
 12. Zebrałam na PG 150 tys. zaskórniaków do rozdania; a tu nikomu się nie chciało napisać cokolwiek, choćby: "mam to gdzieś"; a to już, by wystarczyło; jak widać; do zajęcia miejsc 1-3 i do 150 tys. nagrody.... (nie było bowiem wymagań konkursowych żadnych) Teraz; jak ktoś na PG poprosi mnie: sprzedaj taniej runiczny; pożycz 20 tys. bo mi brakuje do ... (najczęściej do jakiejś zbędnej pierdoły); albo: pożycz 250 tys. bo chcę shiny kupić.... to ja; wpierw sprawdzę w Profilu; datę rejestracji gościa; a jak będzie wcześniejsza niż 8 marca 2019 to..... wiadomo co. Nie chciało ci się wziąć 150 tys. to teraz kombinuj; ale nie ze mną.
 13. na Konkurs Którego Nie Ma. DG i PG; 8 Marca Życzę PeGie-wiczkom co najlepsze wszystko: zdrowia, szczęścia i kasiory i Zestawów całe wory. Na Kolekcję są widoki? Niech Wam nie zwiewają poki! Bo zdarza się "cud"... bez mała! Noibat zwiał mi z masteballa. Życzę też DoggiGame-wiczkom, bo wiosenny termin blisko. Piesków, suczek całe krocie, po ośmioro w każdym miocie. marzenie: na wydarzenie: Poków, piesków stada mamy! To na Wiejskiej się spotkamy. zrobimy im - to podnieca - - z dupy jesień Średniowiecza. Gruz po szambie się zagrabi, Wam i sobie życzy: abi. (08.03.2019) *** - dopisujcie swoje prace: jakie chcecie - lajkujcie - regulaminu nie ma - termin.... powiedzmy: do przyszłej niedzieli - nagrody dla PG jakieś będą (dla DG; no niestety; z przyczyn obiektywnych - nie będzie)
 14. abangel

  KONKURS - WALENTYNKI 2019

  UE; Modliszka; Kontra. W Profilu wśród smacznych poków, które mam tu na widoku, "Wybieram ciebie!" Pikachu, kości w rosół, sierść do piachu. Za nogi i łbem o ścianę, masz Pikachu przerypane*. Ubój ten dokończę młotkiem, tasakiem zaś mięsko potnę. Zgaszę ci tę żółtą minkę, w tatara dam walentynkę. Zapalę ci znicze śliczne; kadzidło, albo trociczkę. A z przepisu mi wynika; potrzebne jądra jamnika. Kunszt to; smak dodają wielki: bebechy i cynaderki. Więc DeGie proszę o pomoc: e-psy macie - to wiadomo; stąd więc prośba ma szczególna*: dajcie mi jakiegoś kundla. Mięso, krew... oto wyniki Walentynek z Ameryki. Muszę być; kurcze* na haju by święcić święto z US-raju. * w tych miejscach powinny być mocniejsze słowa; o kontekście nieco wulgarno-seksualnym, ale Regulamin zabrania; więc sami się domyślcie jakie
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności