abangel

Pokegracze
 • Postów

  86
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  8

abangel last won the day on December 30 2016

abangel had the most liked content!

2 obserwujących

O abangel

 • Ranga
  Początkujący

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnio na profilu byli

1165 wyświetleń profilu
 1. Annyonne ; pomyliłam fora z powodu ciężkiego wk...... przepraszam! Chciałam napisać "z powodu lekkiego zdenerwowania"... :)
 2. Uzupełnienie. Nawet mi do głowy nie przyszło, że z powodu 3-ch przegranych walk poziom odwagi z 70-ciu kilku punktów spadł mi do: minus 51..... w efekcie czego; PG dała mi Prezent Noworoczny; dokładnie o godz. 0.00 w postaci: Twoja odwaga ma niski poziom. Utraciłeś z tego względu 17075 złota. "Kochaj bliźniego jak siebie samego"; toteż Adminie, ja też Tobie serdecznie życzę w Nowym Roku - aby "Ci się szczęściło - jako i mi się w ten piękny Sylwester poszczęściło". Amen. Alleluja i do przodu!
 3. dzisiaj zostałam zaatakowana; dwukrotnie; poważne straty i w złocie i w itemkach...- ale nie mogę się bronić - nie mogę odwinąć kontrą - bo Administrator tak ustawił; że gość może mi łoić tyłek a ja jemu nie mogę, bo mam za wysoki lewel.... Pytanie do Administratora mam takie: w jaki sposób mam grać? Jak wchodzić na PG? Jeśli jestem tam bezbronna - na odstrzał wystawiona, jak suka przywiązana do drzewa przy myśliwym ze sztucerem!? A jeszcze Administrator zachęca, by do burej suki strzelać! " (większą szansę ma atakujący); => Większa ilość punktów doświadczenia; => Większa ilość złota. => Atakować można graczy do 10% lepszych. (TABLICA) **** Mam ochotę napisać o innych "świetnych" zmianach w grze; ale czasowo się powstrzymam, aby tematu nie rozmydlać. Oczekuję na odpowiedź: Jak mam grać?
 4. " Twoja odwaga ma niski poziom. Utraciłeś z tego względu 4708 złota. " Nie wiem Ola; o czym piszesz; w moim tekście nie ma literówek, ani błędów interpunkcyjnych.
 5. diancie
 6. Mew
 7. ban

  Ban dwa dni... wielka mi rzecz... nie takie bany się tu dostawało.
 8. " Abangel, otrzymałeś blokade od Mistrza Gry z następującej przyczyny:Zebra; a ty złodzieju parszywy nie odzywaj sie do mnie. Śmieciu. | Bana nałożył Administrator " Było tak; chłopak z dobrego serca, wiedzący, ze szukam Artricuno do zadania; miał Lupe - znalazł - i mnie zawołał, żeby mi dać Articuna. A przylazł Zebra i wpadł na kratke gdzie stał chłopak i o kilka sekund zabrał mi moje Articuno! Zebra, ukradł mi Articuno i obraził chłopaka, bo on, chciał Articuno dać mi a nie złodziejowi. Zebra - okradł mnie; i obraził chłopaka, co - z dobrego serca - chciał mi dac Articuno... dlatego, nazwałam Zebre: "parszywym złodziejem" i nie wycofuje sie z tego! bo to było podłe chamstwo! Ale ja doceniam, to to Zebra napisał na Forum.... i ja, umiem wybaczać... i ja moge się pogodzić z Zebrą; bo: "errare humanum est" - "einmal ist kainmal" - a Zebra wykonał pierwszy krok. Ja moge też wykonać i go własnie wykonuję. Czas na Twój krok! Szefie! Pamiętaj przysłowia! "Mietił v waronu, a papał w karowu"(ros.) "even a fly has, its spleen!" ()ang.) ----- Przepraszam Achalasa, bo myslałam że to on mi tego bana walnął... a lubie Achalasa i było mi przykro; ale jak widac to nie on.... ale tak na przyszłość Achalas, nie przesadzaj z gorliwościa neofity.... "Ein aff bleibt, ein aff; er nmag Konig werden ober Pfaff" (nie bierz tego do siebie! Achalas) ----- Szefie, nawet mnie ten ban nie bardzo wkurzył, bo jestem po dwóch wypadkach, jakie miałam, i tak nie za bardzo jestem zdolna do gry... boje sie, że szlag mi trafi kregosłup, bo zamiast sliskie chodniki posypac piachem, to podgrzewa chodniki, by pieprzona kaczka sie nie wypierdoliła... wiesz o co chodzi? Ban, mnie o tyle wkurzył, bo akurat chciałam odpowiedziec, bardzo miłej osobie, odpowiedziec merytorycznie i kulturalnie: Kalu. To chyba tyle.... co mi na sercu lezy, to zakończę ten smutny, ale nie do końca smutny list, bo nawet wyciagam POJEDNAWCZĄ dłoń do Zebry... No to... papa! abangel666 PS. "écrasons l'infame: (Voltaire) PS2: "j'accuse!" (Emil Zola) PS3; "Niech żyje Wolność i Socjalizm" (Castro)
 9. A to już mnie wkurzyło! Napisałam na czacie "penis"; delikatnie, przecież mogłam walnąc na "ch"... ale ja delikatnie.... i dostaje mute z info: " Abangel, otrzymałeś blokade od Mistrza Gry z następującej przyczyny:w grze przebywają również młodzi gracze. Używanie nazw męskich narzadów płciowych jest zbędne. | Bana nałożył Administrator " Adminie! wstydzisz się swoich męskich narządów? I poproszę Adminie o odpowiedź; jakim grzeczniejszym słowem mam zastąpić słowo: "penis"? i w ogóle mnie to wqrzyło ciężko, bo miałam ochotę pogadac o bobrach i islamie.... i o lądowaniu Chińczyków na Księżycu (bez bobrów lądują; ciekawe czemu?). Poznaj Szefie moje dobre serce. Pozdrawiam Ciebie Serdecznie. Mimo, że mi zepsułes pół dnia.... Mimo, ze rozwaliłes mi rozmowę o islamie, bobrach i Księzycu; i Chińczykach.... Pa pa! ab.
 10. Własnie dostałam 4-godzinne mute; za mówienie prawdy i powoływanie się na źródła... to nie odwołanie; nie mam pretensji... bo w końcu to gra o pokémonach a nie czat polityczno-religijno-historyczny; piszę, by wyjaśnić, że zostałam sprowokowana.... bo, kurde, przyszedł mi głupi pomysł do głowy; włączyć telewizję; i wqrzyli mnie wpierw: Orban, Schetyna, Kaczyński; a potem Trump i Merkel.... a oliwy do ognia dolała Monimini. I to już było za wiele. To i nie wytrzymałam i przyłożyłam na czacie prawdę o seksistycznym, zbrodniczym, katolicyźmie. To tyle, nie mam pretensji, wyjaśniam tylko, ze zostałam sprowokowana.....
 11. 616 głosów?
 12. Od 2016.09.08 biję Torchiki dla Tchomera - i dziwię się że mam wciąż 0/10 jabłek; a ubiłam tych Torchików setki. Dziś; przed kilkoma minutami; akurat nie przyspieszałam wyjścia z "WALKA" i zauważyłam jej efekt: pierwsze jabłko! ..... nie zaliczyło do wyzwania, nadal mam 0/10
 13. korzyści: 1. czatujący nie będą spamowani komunikatami z giełdy; 2. licytującym żaden komunikat nie umknie wady: niektórzy chcą i licytować i czatować. -------------------------------------------------------------------------- dopisek: przyszło mi coś do głowy, komunikaty z licytacji mogłyby ukazywać się w osobnym oknie, takim jak okno czata; jest akurat idealne miejsce, pod przyciskiem: "notatnik"; to rozwiązałoby kwestie tej jednej "wady"; w tym oknie wystarczyłaby 1-3 linie z info o ostatnim/ch podbiciach.