Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

abangel

Pokegracze
 • Postów

  134
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  19

abangel last won the day on 6 września

abangel had the most liked content!

2 obserwujących

O abangel

 • Ranga
  Trener Pokemon

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnio na profilu byli

1800 wyświetleń profilu
 1. abangel

  kasa - ankieta

  Czy jesteś za tym by: - nie odbierać 1% kasy za korzystanie z depozytu; by nie odbierać 3% kasy za brak Odwagi; by nie zabierać 10% kasy za wycofanie itemków z Aukcji, ani 15% kasy za stworki z Aukcji(?); czyli za tym, by to wszystko było bezpłatne.
 2. http://legaba.6te.net/pokemon/okno.htm
 3. abangel

  KONKURS; jakiego nie było.

  Twórzcie o Administratorze Konkurs to najlepszy; może... Pieski, Poki ja ogłaszam: Super-Konkurs; dobra nasza. Regulamin taki będzie, że go w ogóle nie będzie! Można pisać i rysować, muzę grać; fotografować. Linki wklejać, plagiatować, tylko ACTA II... trza się pilnować. Pomysł mam na Konkurs taki: bez podziału na tematy, bez podziału na gry obie. Poki, Pieski: "ady k'sobie"! PeGie, także DoggiGejm, Daj mi lajki pospołem. I nie patrzcie, kto jest skąd, to dwie gry; lecz jeden front. Termin z grafiku wynika: aż do końca października. A nagrody Admin przyzna, jeśli jaja ma! Mężczyzna! Przyzna nagrody stosownie, tak jak będzie mu wygodnie. Twórzcie więc przy wódce winie... co zechcecie: o Adminie. Ja za pomysł ten mój zgarnę. myślę: nagrody specjalne. *** Miało nie być na Admina, ale miłość wciąż mnie trzyma. A że Konkurs się raz trafił, pomysł wiersza ja mam taki: *** Admin od trzech lat mnie wkurza; wreszcie piorun! Przyszła burza! Żeby się pod ziemię zapadł; - Pikachu! Elektro-atak! Uciekasz do Ptasiej Kniei? Tam cię Lapras "rozweseli". Chcesz w Viridian i w Jeziorze? Swanna cię dopadnie - może? Schowasz się do Piwnic Laury? Nie unikniesz Salamandry. Wszak to żadna tajemnica, salamandry są w piwnicach. Skoczysz w Okolice Sandgem? Bobry młotkiem walną nagle. Strach w Unova cię przenika? Bo tam czai się Zebstrika! Kablem chcesz do Microsoftu? Electabuzz! Daj mu softu! Za te noce nieprzespane, tak czy siak, masz przerypane. (abangel; wrzesień, 2018.)
 4. 1. zalety: by uchronić świat od dewastacji; 2. wady; kibic z dala niech.... się oddali. I proszę mi nie mówić, że to przegłosowali ludzie z PG; bo Hitlera zwycięstwo wyborcze też ludzie przegłosowali w demokratycznych wyborach... ani nie mówić; że np. w zapasach są kary za pasywność; bo jak ktoś się pcha na matę i nie walczy, to normalne że dostaje karę.... ja się nie pcham na matę.
 5. abangel

  T/N

  w Profilu na liście pokémonów powinny być kwadraciki do kliknięcia, (takie jak w Opcjach; ale bez wpływu na grę; tylko jako informacja dla graczy/ek); kliknięcie/oznaczenie kwadracika znaczyłoby: "nie na sprzedaż" ; a pozostawienie pola pustego: "do sprzedania". zalety: pewnie Admin to w 5 min. może zrobić; bo proste jak cep; wady: nie widzę; ale na PG są 2 osoby, co tak mnie "lubią"; że znajdą wad z 8 albo nawet 16-ście
 6. abangel

  Pvp

  daję TAK za punkt 2-gi. tyle że ja taką ustawę postulowałam już ze 2 lata temu; ale komisja sejmowa PG wrzuciła ją do zamrażarki sejmowej.
 7. abangel

  KONKURS - NOWY ROK SZKOLNY 2018/2019

  Osobista wycieczka Admin popsuł Chikority, popsuł na kominie szczyty. Popsuł łażenie po wodzie, bo Jaskinia jest nie w modzie. Popsuł łażenie po drzewach, aby żart był - jest potrzeba! Admin to jest taka psuja.... Co humor ma niżej niż (autocenzura) Popsuł HTML na czacie. ja mu chyba nie wybaczę. Co mu szkodziło z tą stroną że pisałam na czerwono? Moja droga Salamandro, ugryź Szefa w ciało! Śmiało! Albo bądź pokémon srogi! Ugryź Szefa między nogi. Robię reportaż we szkole, a ty gryź; ja (autocenzura) I co z tego tu wynika; to humor jest! Ars poetica! abangel 2018.09.04 * ostatnie moje wierszyki są ciągle o Adminie.... chyba coś do niego czuję... cholera. ** (autocenzura) łatwo się domyślić jakiego słowa tam brakuje.
 8. abangel

  szajba?

  popiepszyło cię Szefie? ban na 24 godz. że mi się czaty/okna pomyliły? za co zresztą od razu przeprosiłam! i czemu na czacie mam /wyświetliło mi/ mute; a to jest ban!? przesadzasz Szefie... grubo przesadzasz....
 9. abangel

  Zestaw miesiąca?

  jestem za wyłączeniem WSZYSTKICH bonusów; bo bonusy skłaniają do expienia i przeszkadzają gadać na czacie.
 10. abangel

  MŚ 2018: Chorwacja - Francja

  1:1
 11. abangel

  MŚ 2018: Belgia - Anglia

  666:0 dla Grenlandii już poważnie: 1:1
 12. abangel

  MŚ 2018: Chorwacja - Anglia

  1;1
 13. abangel

  MŚ 2018: Belgia - Francja

  1:1
 14. abangel

  Ich bin dagegen

  Nie mam nic przeciwko weryfikatorowi anty-botowemu na PG. Czasem jest nawet zabawny. Ale; Ich bin dagegen słowom Admina; "Jeśli chcesz mi powiedzieć, że z Twojego konta klikał człowiek, a następnie robił sobie kilkuminutowe przerwy, akurat, gdy trafiał na captchę... to będzie mi wyjątkowo trudno w to uwierzyć." A ja mogę uwierzyć nawet kilkunastominutowym przerwom... bo; captoche każe wybrać fotki z samochodami osobowymi; a na fotce jest półciężarówka.... albo każe wybrać znaki drogowe; a czy kawałek słupka pod znakiem to znak; czy nie? Albo każe wybrać fotki z witrynami sklepowymi; a czy witryna firmy jakiejś to witryna sklepowa? Poza tym - to o czym piszę wcześniej - że captcha umie rozśmieszyć.... dał mi 2 razy blokadę z rzędu - to się wq.... wkurzyłam.... lekko... i na pytanie o przejścia dla pieszych, zaznaczyłam fotki na których NIE BYŁO przejść - z ciekawości: czym dostanę za trzecim razem.... a anty-bot to zweryfikował jako poprawną odpowiedź. (wiem; ciekawość to pierwszy stopień do Piekła; ale ja tam właśnie chcę się dostać) Czasem wielokrotnie przewijam obrazki by trafić na najbardziej łatwy - więc kilku/kilkunastominutowe wcale mnie nie zdziwiły. Także; Ich bin dagegen zamykaniu tematów przez Szefa.... nie można się wypowiedzieć; nie można wyżalić czasem, nie można kogoś opieprzyć (np. Szefa) - a przecież prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Ich bin dagegen wiecznemu banowaniu ludzi za jedno wykroczenie; często bardzo wątpliwe.... każdy gracz winien mieć drugą szansę; najwierw wypada pogrozić palcem - a dopiero później kopa zasadzić w tylną część ciała. Ich bin dagegen także przeciw kilku innym rzeczom - o których wspominałam tu już wielokrotnie, ale ten list jest już i tak dość długi; więc na dzisiaj kończę. ------------------ PS. Używam słów z piosenki niemieckiej, bo ten język brzmi dosadniej; choć Ruscy twierdzą że to polski jest mocniejszy.... piosenka jest tu: http://tiny.pl/gszh1 jakby ktoś chciał posłuchać.
 15. abangel

  MŚ 2018: Brazylia - Belgia

  0:0
×

Important Information

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności