Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

abangel

Pokegracze
 • Liczba zawartości

  170
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  33

Ostatnia wygrana abangel w dniu 11 Maj

Użytkownicy przyznają abangel punkty reputacji!

3 obserwujących

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnie wizyty

2925 wyświetleń profilu
 1. abangel

  dla doroslych

  Odznaka Kaskady aneks do Poradnika Gdy leziesz do Misty, weź spirytus czysty, bo upita Ruda, wnet padnie jak długa. Gdy legnie pokraka, już twoja Odznaka. Bonus masz do tego; ściąg spodnie lebiego! Bo Ruda upita - - to Ruda zdobyta! Pedofila gratka - - ta dziesięciolatka. I nie boj się sądu; miej radę do wglądu: "wiele kasa znaczy; Sąd ci więc wybaczy. Zniknie szybko grzeszek gdy chwycisz za mieszek. Lub włóż kieckę czarną miast kląć przyszłość marną. Kiecka wiele znaczy, i Sąd ci wybaczy. W Polsce nienaganna zbroja to sutanna". abangel (2020.07.07)
 2. abangel

  dla doroslych

  nikt nic nie pisze, ani nie rysuje... Chłopie! Nie jesteś świntuchem to żeś eunuchem. Babo, a ty chyba oziębła jak ryba. Jak nie masz parnera, bierze cie cholera, Lecz mam pocieszenie: za to jest zbawienie. Choć żywot przeklęty to zostaniesz święty! Bo seks za dnia, w nocy, z rana... To cieszy Szatana. abangel; (2020,06.29)
 3. abangel

  dla doroslych

  Z Poradnika Ty nie łap Zekroma; nigdy bez kondoma - - bo wirus-korona! Przy seksie nie kona. Chwilka przyjemności i zgnijesz do kości! Dla klechy pociecha, bo zarobi klecha. Zakrzyczy: "do diaska! - Pochówek 5 tysię... ...znaczy się: co łaska." abangel, (2020.05.29) D
 4. abangel

  dla doroslych

  ten dział Forum, jest aktywny niczym dżdżownica w upalny dzień; gdyby nie ja to by całkiem zdechł.. dlatego, proponuję taki temat: "dla dorosłych"; może pośfintuszenie Was rozrusza; no to wpisujcie swoje dziełka: nowelki, wierszyki, rysunki alebo modernpanytadeusze, ultrapotopy, neomatejki... i co tam Waszmościowie i Waszmośćki uważają. Zacznę: ********************** PG-Abracadabra Seks smokowi w głowie hula, zgwałcił i zeżarł jaszczura. Afera jest pod obłoki, skleiły mi się dwa poki. Ludzie skleić też się lubią, jeśli nie trwa to zbyt długo. Gdy za długo; wtedy gorzej, ale lekarz dopomoże. Lecz na PeGie brak zastrzyka więc bezsilność mnie przenika. Takie moje życie marne, smok mi wchłonął Salamandrę. PeGie-proboszcza to mierzi: mówi: "to Sodomą śmierdzi! Teraz pok jest z innej gliny, znikło nawet lśnienie shiny." Dołącza chór różańcowy: "w expie trzeba ci odnowy, masz 5 punktów już odstawki, pewno to diabelskie sprawki". Czat pociesza (dzienx kolego): "paska więcej masz jednego. Poruta to jakich mało. Dobrze. że imię zostało". Z Nidoqueenki i Flygona: jeden od łba do ogona. Jak w reklamie mam: dwa w jednym, bo wiatr w ślepia wieje biednym. abangel, (2020.05.20)
 5. Wyniki W konkursie wzięło udział 6 prac. Niedużo, pewnie z powodu zbieżności z PG-bonusami: Zestaw, Miecze, Plantacja, Safari i jak to przed nowym tygodniem; dobijanie do KS/LS. Mi podobały się wszystkie; choć każda z innego powodu! Mam niespodziankę: Administrator ustanowił dodatkowe nagrody. Nagrody Administratora: - Admin decyduje. Nagrody za miejsca: 1. Madison (10) - 400 tys. 2. Ulquiorra (5) - 300 tys. 3. milanito (4) - 200 tys. 4-5. krolax (3) i rakz (3) - po 60 tys. 6. marna kucharzyna (2) - 60 tys. 7-10. brak; więc zostało 100 tys.; z tego względu nagrody za miejsca 3-10 wzrosły o 100/3=35 tys. Dziękuję Wszystkim za udział w Konkursie i za lajki. Pozdrawiam tradycyjnie po staropolsku: Obyśmy tylko zdrowi byli! I do następnego konkursu! abangel (2020.05.11) (obiecuję, że lepiej przemyślę termin kolejnego konkursu; a już teraz złożę wielkie Wyrazy Uznania dla Madison. która zarejestrowała się 1 maja i już dzień później przysłała pracę; istne Wejście Smoka!)
 6. 1-3 Maja, 2020 Prace mają dotyczyć PokeGry i któregoś ze świąt wymienionych niżej; albo innych które lubisz. Rodzaj dzieł całkiem dowolny: wiersze, obrazki, żarty, proza, fotki, memy, selfie... i co komu do głowy fantazja przyniesie. - o miejscu decydują tylko Wasze lajki; można głosować na dowolną ilość prac; - termin nadsyłania - do niedzieli, 3 maja; godz. 23.59; - prace wysyłajcie ile chcecie; ale na "pudło" wchodzi tylko jedna - jak ktoś chce swoje dziełko poprawić; to proszę nie nadsyłać go 2-gi raz; tylko użyć funkcji "Edytuj" (jest pod każdym Twoim listem); - do 10.V czekam na lajki; od 11.V - (poniedziałek) rozdanie nagród; - Konkurs ma charakter koleżeński; więc regulamin jest krótki, a ew. niejasności rozstrzygamy: zdroworozsądkowo. - nagrody: - 1-3 m. kolejno 400; 300; 200 tys. PG-złota - 4-10 m. ex aequo - po 25 tys. Niech Wam antyczne muzy natchnienie dadzą! *** podaję (alfabetycznie) przykładowe święta (rocznice) 1-3 maja: 1 maja: - otwarcie KCS (Centrum Lotów Kosmicznych) przez NASA; - wiele chrześcijańskich świąt lub rocznic; - zarejestrowanie w USA Church of Satan; - św. Józefa-Robotnika; - Lá Bealtaine; - Noc Walpurgi; - pierwsza Parady Równości; - początek Sezonu Wędkarskiego; - prezentacja pierwszego polskiego auta - Syrenki; - powstała Śląska Partia Socjalistyczna; - Święto Pracy; Święto 1 Maja; - wejście Polski do Unii Europejskiej; - start Wyścigu Pokoju; 2 maja: - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej; - Dzień Polonii i Polaków za Granicą; 3 maja: - Konstytucja 3 Maja.
 7. abangel

  Modlitwa do Młotka

  Modlitwa do Młotka (o polskiej mutacji KoronaVirusa) Wiersz z mistrza Tuwima: o cmokaniu w dupę, daję heroicznie, choć mi śmierdzi mute. Młotku! Ty nad poziomy wylatuj; powiem Ci bez mała, leć tam, gdzie panieńskim rumieńcem dzięcielina pała. Gdzie Janko Muzykant na skrzypeczkach z gonta Królewnę Pisdolonę z Urszulką popląta. Świeć jak Gwiazda Zaranna w Ostrej Bramie, gdzie Bursa zatłukł Ciotkę; a lichwiarkę w planie. Gdzie Wojaczka noga biegi gwiazd popędza, zaś z Wiejskiej się wylewa sromota i nędza. Jak W Pustyni i Puszczy Jurant ze Spychowa, Chciał dobro czynić i ukraść... nie dała się krowa. Gdzie Niewiadomski, jak Chrystus już zza grobu puka, Paruzja. Jak zombie, znów Gabriela szuka. Tam dolecisz Młotku i wstąpisz na działo, co jak żydy z Jerycha trąbiło i grzmiało. Co to jak sokoły; omijało lasy i dupy, i doły. Jest niczym lawa z wierzchu: zimna i plugawa, od rzygów i plwocin, jak melasa gęsta. Niczym Anioł z Rzymu Ty zakrzykniesz: Zemsta! Ciapatych, Bolszewików i LGBT goń, Szabla w dłoń; na koń! Do Auschwitz ich goń! Patriotyzm jest w Szczerbcu, zawarty w tym znaku, Że Orzeł, że Ojczyzna; Polska dla Polaków! W ss-mańskich płaszczach Bandyci Przeklęci; Weszpolaków Panteon i biskupi święci. Mdłe Sarmacji obwisłe brzuchy i umysły Oby w kaczym sadle, jako w szambie skisły. Bądź pochwalony Młotku; nieczuły jak kamień! Teraz i zawsze, i na wieki wieków; Amen. abangel (2020; 28 marca)
 8. abangel

  kołysanka

  "O bobrach" (kołysanka) Po płotach na opłotkach; kotek goni kotka, jak dogoni kotka; wrzuci go do błotka. W życiu nie ocali swojej rzyci cnotka; kot wykotka kota - bo nie jest sierota. Biedna mała kicia; nie jest już dziewica, a kocurek z dumy pręży się i prycha. Zgwałcona kiciunia w błotku gorzko płacze; takie życie kici; nie będzie inaczej! Czujnie spytasz: "Dobra! Co tu jest o bobrach?" Spytasz na dzieńdobry: "No, gdzie są te bobry?" A w żeremiu siędzą i wiklinę jedzą. Bo te koty głupie... Bobry mają w dupie. Śpij, moja dziecino wśród kwitnących wiśni; i niech kotka-cnotka zdechła ci się przyśni. Tu na snu Sakurze; bóbr niech ci zaśpiewa. o zabitych kotach, wieszanych na drzewach. Śpij, śpij bambino; szepcę tobie: ciao... I niech cię omija: wredne kocie miau. A jak ci się przyśni, jakiś koszmar z kotkiem... to nie miej litości! Bij koszmara młotkiem! abangel,11 marca, 2020.
 9. abangel

  kolekcje

  Musiała mi się myszka omsknąć.... Moonlight.
 10. 2 nagrody już rozdane! jeszcze trzy - zgłaszajcie się!
 11. cóż; o ile poprzedni konkurs był naprawdę sukcesem; to ten; tak średnio; temat za cudaczny? 5 prac i jeden lajk... myślę; że będzie uczciwie; jeśli nie będzie wyróżnionych miejsc; po prostu; WSZYSCY uczestnicy dostaną po 200 tys. czyli: milanito hejcotam Domiin96 Haku Kuchasz wystawcie jabłko i dajcie mi znać na PW! Dzięki Wam za uczestnictwo! należy się Wam wyjaśnienie; nikt nie trafił w moje ukochane boginie Egiptu; a przecież można myło zrobić coś takiego: Ostatnia poke-Wieczerza! w coś byście trafili! a chodziło mi o Maat i Neftydę. Znacie je obie; Neftyda to starsza siostra Izydy; bliźniaczka; pierwsza feministka; i może lesbijka z własną siostrą... ona porzuciła swojego męża, po tym jak zabił Ozyrysa... Izyda znana jest dobrze w Polsce; tylko pod innym imieniem: Maryja. Znacie też Maat; tylko też pod innym imieniem: Temida - Maat była symbolem szczęścia i prawa; tak jak w Polsce ludzie witali się słowami "niech będzie pochwalony (Jezus)" ; tak w Egipcie witano się "Niech będzie Maat!" czyli "niech będzie szczęście i prawo". dobra; kończę... bo o Egipcie mogę pisać godzinami... jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie i pamiętajcie; jeszcze Szef Nasz obiecał Puchar! abangel
 12. abangel

  kolekcje

  Poprawiam się! Poki shiny - nie powinny być KONKRETNE! tylko ilość wymagana(!); a gracz/ka sami/e zadecydują; które oddać. No chyba dobrze Ziut? Patrzę po sobie; mam jednego Shiny; 3-paskową zielono-fioletową Paskudę.. i mi wystarczy. A po co mi inne? Do Kolekcji oddać.
 13. abangel

  kolekcje

  mam propozycję; stworzenie Kolekcji Shiny; tylko tych marnych; 1-3 paski za kolekcję byłby bonus; tylko nie jakiś gówniany; np. może być 1-5 expa więcej. myślę też też o kolejnych dwóch Kolekcjach: 1) Zmartwychwstańców (to te co się ożywia w Ptasiej). l o Ewentowych; ale nie mam skonkretyzowanego pomysłu; niech Admin to ustali. Wady - nie widzę Zalety - 1) oczyszczenie PG z niepotrzebnych poków i 2) wreszcie na coś się one przydadzą! by było jasne; myślę tu o grze; a nie o sobie! ja mam jedną Shiny: Salamandrę z 3-ma paskami... i: "gdzie ty Kajus tam i ja Kaja"' i będę z tą fioletowo-zieloną "do końca Świata i jeden dzień dłużej! jak to mawia Jurek Owsiak.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności