Zokoraa

Members
 • Postów

  213
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  12

Zokoraa last won the day on November 28 2016

Zokoraa had the most liked content!

2 obserwujących

O Zokoraa

 • Ranga
  Odznaka Głazu
 • Urodziny 02.02.1990

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnio na profilu byli

2602 wyświetleń profilu
 1. Po próbach odświeżaniach strony , nadal leci czas. Jedyna opcja to anulowanie jest.
 2. Durant
 3. Zauważyłem jak kończy się czas , takie wyzwanie nie zostaje automatycznie anulowane a tylko dalej leci czas ale na minus. Czy to przypadkiem nie jest błąd?
 4. Proszę nie spać
 5. 1.Od jakiego poziomu mam myśleć na treningu w HP ? ( u shiny pokemona ) 2.Czy w ogłoszeniach kupienia danej rzeczy , czy jest możliwość wycofania swojej oferty jak się już kupi?
 6. Jak już tu jesteśmy Proszę o sprawdzenie mojego profilu z ekwipunku znikł mi bilet na sakture
 7. Jak był włączony proszek to jagody moje czarne nie wykorzystywane były , ale nie wiem dokończa czy to błąd. A jak nie mam proszku , to teraz też nie obniżają się co pokonany pokemon Proszę o naprawianie błędu
 8. Palkia
 9. Wczoraj po wykonaniu zadani codziennego dziś po zalogowaniu się , powinienem mieć kolejne zadanie a tu nic.Proszę o sprawdzenie tych zadań do końca i wykrycie błędów i naprawienie jego.
 10. Beatricka była samotna, nie miała nikogo. Chciała poznać kogoś, kto obdarzy ją miłością, ale nie tylko. Nagle usłyszała rozmowę dwóch trenerów. Rozmawiali o Walentynkach, z nie długo będzie na Pokegrze. Ona była zadowolona i postanowiła wyruszyć w podróż do tej pięknej gry. Nadeszła noc. Beatricka była zmęczona i zasnęła, koło drzewa jakiegoś. Nazajutrz jak już się obudziła, wędrowała dalej. Nagle zobaczyła wielki pałac, a na górze opis, Witamy na Pokegrze, . Beatricka podeszła, nagle brama się otworzyła. I postanowiła wejść. Zobaczyła wielu trenerów i trenerek, pokemony i pokemonki jak obdarowywali prezentami. Beatricka stała i czekała aż ktoś ją czymś obdarowuje jakimś prezentem. Nikogo nie było, stała cały dzień. Zrobiło się jej smutno, z ją nikt nie docenia. Przychodziło koło niech, dużo trenerów i pokemony, ale nikt nie zwracał na niej uwagi. Nagle jakiś pokemon zobaczył ją. Był to Ragice. Czemu płaczesz Beatricko- zapytał Ragice. Nikt mnie już nie chce, wszyscy mnie olewają- Odpowiedziała smutnym głosem Beatricka. Nie mów tak. Ty jesteś nadzieją i ja Cię tu spotkałem. Przyjmij ten oto prezent ode mnie. -Odpowiedział Ragice. Chodź za mną Beatricko. I poszli. Usiądź,Zjedzmy tą pyszną kolację, którą zrobiłem dla nas Po kolacji Ragice pocałował Beatrickę, a ona wreszcie się uśmiechnęła. I tak żyli długo i szczęśliwe.
 11. Wyjaśniony temat dzięki
 12. Czy w tym roku będzie tak samo jak było rok temu z shiny pokemonami i sercami itp.?
 13. Idealny na konkurs Mamsowine
 14. Nadeszła ostra zima, mój pokemon był zamarznięty. Przytuliłem go do siebie i próbowałem go rozgrzać. Rozpaliłem kominek, mój pokemon dochodził do siebie. Zrobiłem mu ciepłą zupę i chętnie po chlipał. Nazajutrz był wypoczęty, a ja uśmiechnięty. Ubraliśmy się ciepło i poszliśmy na spacer. Zaczęło prószyć. Mój pokemon, był uśmiechnięty i ja także. Bawiliśmy się śniegiem, rzucaliśmy się nim. Było bardzo wesoło nam. Po całym dniu, byliśmy zmęczeni. Ja chociaż zmęczony, ale zrobiłem ciepłą herbatkę z miodem i z cytryną i razem z pokemonem napiliśmy się. Nagle nadeszła noc, a za oknem padał śnieg. Już próbowałem wstać a tu już koniec wspaniałego opowiadania. No cóż L
 15. Proszę się nie śmiać.Staram się rysować jak tylko potrafię