Zokoraa

Members
 • Postów

  213
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  12

Zokoraa last won the day on November 28 2016

Zokoraa had the most liked content!

2 obserwujących

O Zokoraa

 • Ranga
  Odznaka Głazu
 • Urodziny 02.02.1990

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnio na profilu byli

2663 wyświetleń profilu
 1. Zokoraa

  Wyzwania czasowe Party

  Po próbach odświeżaniach strony , nadal leci czas. Jedyna opcja to anulowanie jest.
 2. Zokoraa

  Licytacje 22.07.2017

  Durant
 3. Zokoraa

  Wyzwania czasowe Party

  Zauważyłem jak kończy się czas , takie wyzwanie nie zostaje automatycznie anulowane a tylko dalej leci czas ale na minus. Czy to przypadkiem nie jest błąd?
 4. Zokoraa

  Moje błędy

  Proszę nie spać
 5. Zokoraa

  Dwa pytania

  1.Od jakiego poziomu mam myśleć na treningu w HP ? ( u shiny pokemona ) 2.Czy w ogłoszeniach kupienia danej rzeczy , czy jest możliwość wycofania swojej oferty jak się już kupi?
 6. Zokoraa

  Moje błędy

  Jak już tu jesteśmy Proszę o sprawdzenie mojego profilu z ekwipunku znikł mi bilet na sakture
 7. Zokoraa

  Moje błędy

  Jak był włączony proszek to jagody moje czarne nie wykorzystywane były , ale nie wiem dokończa czy to błąd. A jak nie mam proszku , to teraz też nie obniżają się co pokonany pokemon Proszę o naprawianie błędu
 8. Zokoraa

  Licytacje 14.04.2017

  Palkia
 9. Wczoraj po wykonaniu zadani codziennego dziś po zalogowaniu się , powinienem mieć kolejne zadanie a tu nic.Proszę o sprawdzenie tych zadań do końca i wykrycie błędów i naprawienie jego.
 10. Beatricka była samotna, nie miała nikogo. Chciała poznać kogoś, kto obdarzy ją miłością, ale nie tylko. Nagle usłyszała rozmowę dwóch trenerów. Rozmawiali o Walentynkach, z nie długo będzie na Pokegrze. Ona była zadowolona i postanowiła wyruszyć w podróż do tej pięknej gry. Nadeszła noc. Beatricka była zmęczona i zasnęła, koło drzewa jakiegoś. Nazajutrz jak już się obudziła, wędrowała dalej. Nagle zobaczyła wielki pałac, a na górze opis, Witamy na Pokegrze, . Beatricka podeszła, nagle brama się otworzyła. I postanowiła wejść. Zobaczyła wielu trenerów i trenerek, pokemony i pokemonki jak obdarowywali prezentami. Beatricka stała i czekała aż ktoś ją czymś obdarowuje jakimś prezentem. Nikogo nie było, stała cały dzień. Zrobiło się jej smutno, z ją nikt nie docenia. Przychodziło koło niech, dużo trenerów i pokemony, ale nikt nie zwracał na niej uwagi. Nagle jakiś pokemon zobaczył ją. Był to Ragice. Czemu płaczesz Beatricko- zapytał Ragice. Nikt mnie już nie chce, wszyscy mnie olewają- Odpowiedziała smutnym głosem Beatricka. Nie mów tak. Ty jesteś nadzieją i ja Cię tu spotkałem. Przyjmij ten oto prezent ode mnie. -Odpowiedział Ragice. Chodź za mną Beatricko. I poszli. Usiądź,Zjedzmy tą pyszną kolację, którą zrobiłem dla nas Po kolacji Ragice pocałował Beatrickę, a ona wreszcie się uśmiechnęła. I tak żyli długo i szczęśliwe.
 11. Zokoraa

  Walentynki W PG-Pytanie

  Wyjaśniony temat dzięki
 12. Zokoraa

  Walentynki W PG-Pytanie

  Czy w tym roku będzie tak samo jak było rok temu z shiny pokemonami i sercami itp.?
 13. Zokoraa

  Licytacje 20.12.2016

  Idealny na konkurs Mamsowine
 14. Zokoraa

  Konkurs zimowy

  Nadeszła ostra zima, mój pokemon był zamarznięty. Przytuliłem go do siebie i próbowałem go rozgrzać. Rozpaliłem kominek, mój pokemon dochodził do siebie. Zrobiłem mu ciepłą zupę i chętnie po chlipał. Nazajutrz był wypoczęty, a ja uśmiechnięty. Ubraliśmy się ciepło i poszliśmy na spacer. Zaczęło prószyć. Mój pokemon, był uśmiechnięty i ja także. Bawiliśmy się śniegiem, rzucaliśmy się nim. Było bardzo wesoło nam. Po całym dniu, byliśmy zmęczeni. Ja chociaż zmęczony, ale zrobiłem ciepłą herbatkę z miodem i z cytryną i razem z pokemonem napiliśmy się. Nagle nadeszła noc, a za oknem padał śnieg. Już próbowałem wstać a tu już koniec wspaniałego opowiadania. No cóż L
 15. Zokoraa

  Konkurs rocznicowy

  Proszę się nie śmiać.Staram się rysować jak tylko potrafię