Zokoraa

Members
 • Postów

  203
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  12

Zokoraa last won the day on November 28 2016

Zokoraa had the most liked content!

1 obserwujący

O Zokoraa

 • Ranga
  Odznaka Głazu
 • Urodziny 02.02.1990

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnio na profilu byli

2146 wyświetleń profilu
 1. Beatricka była samotna, nie miała nikogo. Chciała poznać kogoś, kto obdarzy ją miłością, ale nie tylko. Nagle usłyszała rozmowę dwóch trenerów. Rozmawiali o Walentynkach, z nie długo będzie na Pokegrze. Ona była zadowolona i postanowiła wyruszyć w podróż do tej pięknej gry. Nadeszła noc. Beatricka była zmęczona i zasnęła, koło drzewa jakiegoś. Nazajutrz jak już się obudziła, wędrowała dalej. Nagle zobaczyła wielki pałac, a na górze opis, Witamy na Pokegrze, . Beatricka podeszła, nagle brama się otworzyła. I postanowiła wejść. Zobaczyła wielu trenerów i trenerek, pokemony i pokemonki jak obdarowywali prezentami. Beatricka stała i czekała aż ktoś ją czymś obdarowuje jakimś prezentem. Nikogo nie było, stała cały dzień. Zrobiło się jej smutno, z ją nikt nie docenia. Przychodziło koło niech, dużo trenerów i pokemony, ale nikt nie zwracał na niej uwagi. Nagle jakiś pokemon zobaczył ją. Był to Ragice. Czemu płaczesz Beatricko- zapytał Ragice. Nikt mnie już nie chce, wszyscy mnie olewają- Odpowiedziała smutnym głosem Beatricka. Nie mów tak. Ty jesteś nadzieją i ja Cię tu spotkałem. Przyjmij ten oto prezent ode mnie. -Odpowiedział Ragice. Chodź za mną Beatricko. I poszli. Usiądź,Zjedzmy tą pyszną kolację, którą zrobiłem dla nas Po kolacji Ragice pocałował Beatrickę, a ona wreszcie się uśmiechnęła. I tak żyli długo i szczęśliwe.
 2. Wyjaśniony temat dzięki
 3. Czy w tym roku będzie tak samo jak było rok temu z shiny pokemonami i sercami itp.?
 4. Idealny na konkurs Mamsowine
 5. Nadeszła ostra zima, mój pokemon był zamarznięty. Przytuliłem go do siebie i próbowałem go rozgrzać. Rozpaliłem kominek, mój pokemon dochodził do siebie. Zrobiłem mu ciepłą zupę i chętnie po chlipał. Nazajutrz był wypoczęty, a ja uśmiechnięty. Ubraliśmy się ciepło i poszliśmy na spacer. Zaczęło prószyć. Mój pokemon, był uśmiechnięty i ja także. Bawiliśmy się śniegiem, rzucaliśmy się nim. Było bardzo wesoło nam. Po całym dniu, byliśmy zmęczeni. Ja chociaż zmęczony, ale zrobiłem ciepłą herbatkę z miodem i z cytryną i razem z pokemonem napiliśmy się. Nagle nadeszła noc, a za oknem padał śnieg. Już próbowałem wstać a tu już koniec wspaniałego opowiadania. No cóż L
 6. Proszę się nie śmiać.Staram się rysować jak tylko potrafię
 7. Jaki nick z gry masz Devu ?
 8. Opłaca się robić pokemony na 3 wyspy ; wodny, ognisty ; elektryczne? ( psychiczne) W zwykłym pokemonem w jakich przedziałach poziomych wystarczają a jak z shiny ? ( mowa o tych mapkach )
 9. Nazwa propozycji: Płeć na profilu Cel: Ułatwienie graczom w odróżnieniu kim kto jest na grze Uzasadnienie Na profilu dodać ikonkę płci aby można łatwo odróżnić płeć graczy( nie każdy gracz wie czy to kobieta czy facet). Plusy: Odróżniać płeć graczy na chacie Minusy: Utworzenie ikonek płci na profilu
 10. Bez przesady. Shiny są unikalne i tak powinno być jak jest
 11. Articuno
 12. zadania codzienne teraz po zmianie nie resetują się? Czyli jak ktoś ma zadanie to musisz w całości wykonać?:(
 13. Jeśli dobrze rozumiem to można robić te same wyzwanie i dostać podwójną nagrodę itp.?
 14. Jeśli miałem poprzednie wyzwania to się skasowały czy są nadal mam je.Bo ostatnio wykorzystywałem innego pokemona , a mam innego lidera?
 15. Nazwa propozycji: Podgląd na statystyki nie lidera Cel: łatwy dostęp do sprawdzenie statystyk Uzasadnienie Jeśli ktoś expi pokemona a chce zobaczysz innego pokemona statystyki to normalnie wchodzi na profil swój i klika na swojego pokemona i widzi jego rozdane atrybuty. Plusy: Szybki i łatwy dostęp do podglądu pokemona statystyk Minusy: Utworzenie url grafik pokemonów , plus podgląd poprzez kliknięcie myszką na pokemona.