Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Devu

Pokegracze
 • Postów

  291
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  22

Devu last won the day on 12 listopada 2017

Devu had the most liked content!

2 obserwujących

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnio na profilu byli

2200 wyświetleń profilu
 1. Devu

  Trochę dziwny ban cd.

  Mi pokazało, że ban nałożony przez właśnie Administratora i dlatego tak wpisałem. To trochę dziwny ten antybot w takim razie, bo WSZYSTKIE ponad 125 tysięcy stworzeń pokonałem klikając Q+W. A jeśli chodzi o captche to raczej sprawa jest prosta, bo przepisywałem kod/patrzyłem w telefon/na drugi komputer. Dodatkowo nie bardzo wiem po co mam ruszać myszką, gdy jedyne co robię, to spamuję Q+W oraz F5 co jakiś czas. Także mam jednak nadzieję, że ban jednak zostanie zdjęty. ---EDIT--- Fakt, też zadania sojuszowe anulowywałem.
 2. Devu

  Trochę dziwny ban

  Ta. Wygląda na to, że nie można za dużo expić, gdy nie ma się życia
 3. Devu

  Trochę dziwny ban

  Zbanowany przez: Administrator Nick postaci: Devu Wyjaśnienia: Nawet nie wiem co tu napisać, bo jedyny bot jakiego używałem to Q+W (na zestawie Klepsydra+Proszek Energii+Zwabiacz+Doświadczeniex2) oraz bycie w grze po 20h dziennie przez 3 dni w tygodniu. Byłbym wdzięczny za zdjęcie jednak tego bana. Z góry dziękuję.
 4. Osoba zakładająca temat jest tak ogarnięta, jak Ci co od banów na psach odwołują się na pokemonach. Nie przejmuj się
 5. Od tych fatalnych zmian w pvp, o których pisze abangel. Mi też się one nie podobają, bo 10%, to zdecydowanie za dużo. Zwłaszcza, że atakować można tylko o 1 lvl w dół, a nie też 10%.
 6. Devu

  BAN 2 KONT

  I co, dostałeś tego bana, że się teraz odwołujesz, czy o co chodzi?
 7. Devu

  a to za co?!

  https://www.pokegra2.pl/?x=regulamin Nie ma za co.
 8. Devu

  a to za co?!

  Radzę w końcu przeczytać regulamin, ponieważ tam jest napisane, że forum to integralna część gry oraz iż spam jest karalny. Ty ostatnimi tematami na forum nie robisz nic innego niż spamujesz. Mam nadzieję, że pomogłem zrozumieć w czym może być problem (aczkolwiek pewności nie mam i są to jedynie moje przypuszczenia). ----EDIT---- Ciągle nie udowodniłeś, że dokucza Ci choćby 1 osoba. Jedynie, że zwracana jest Ci uwaga.
 9. Devu

  mam dowut rze mi dokuczaja

  I gdzie tu te dokuczanie?
 10. 1. Ani razu nie pisałem do Ciebie żadnego 'orto orto' (a jeśli tak to czekam na screena). 2. Ani razu Ci nie napisałem nic, co mogłoby Ci dokuczyć (w przeciwnym razie poproszę screena) 3. Ani razu nie nazwałem Cię dzieckiem (patrz poprzednie nawiasy).
 11. Devu

  mam pytanie

  Jeśli nie odróżniać zwracania uwagi na poprawną pisownie od wyzwisk, to nie widzę dla Ciebie świetlanej przyszłości w prawdziwym życiu... a tym bardziej w internetach.
 12. Gościu... przestań w końcu wymyślać kłamstwa na mój temat... Moja cierpliwość też ma swoje granice i w końcu zacznę robić screeny i Cię reportować za wszytko niedozwolone co robisz i tak to się skończy.
 13. Devu

  ban

  No to nie ten dział.
 14. Devu

  ban

  Ale dział jest o PokeGry, a Doggi ma oddzielny dział na odwołania od banów, więc jak już pisałem: 1. Nie istnieje taki gracz w PokeGrze. 2. PokeGra to gra o pokemonach, a nie psach.
 15. Devu

  ban

  1. Nie istnieje taki gracz w PokeGrze. 2. PokeGra to gra o pokemonach, a nie psach.
×

Important Information

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności