Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Tallana

Administrators
 • Liczba zawartości

  510
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  46

Ostatnia wygrana Tallana w dniu 11 Kwiecień 2016

Użytkownicy przyznają Tallana punkty reputacji!

2 obserwujących

O Tallana

 • Tytuł
  Elfiątko
 • Urodziny 15 Luty

Contact Methods

 • Website URL
  http://gttchopper.pl

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Athel-Loren

Ostatnie wizyty

6000 wyświetleń profilu
 1. Tallana

  Nowe zjawiska pogodowe

  Wincyj zjawisk pogodowych!
 2. Tallana

  [ANKIETA] Nazwij Porygona!

  W sobotę wszystko ogarnę, niestety "urwało mi od internetu". Na szczęście już wszystko podłączone. Stay tuned!
 3. Tallana

  [ANKIETA] Nazwij Porygona!

  Ankieta została zamknięta. Głosowało 36 graczy. Najwięcej, czyli 12 głosów, otrzymała propozycja Pikselek. Dziś po południu będę jeszcze weryfikować głosy.
 4. Tallana

  [ANKIETA] Nazwij Porygona!

  Faktycznie. Już poprawiłam...
 5. Link: https://docs.google.com/forms/d/1apbQ0WVCJvX1RQWUBkLQXAofQ12xwhBqkT8yaxfojdg/viewform?edit_requested=true Każdy może głosować tylko raz, ale na dowolną liczbę propozycji. Obowiązkowo podajecie nazwę gracza w PG. Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie działać i że macie dostęp do ankiety nawet bez konta Google. P.S. Jeśli kogoś zabrakło znowu na liście, niech krzyczy. P.P.S. Jeden z graczy nadal się do mnie nie odezwał, więc niestety ale otrzyma tylko podstawowe nagrody. P.P.P.S. Ankieta trwa do 8 kwietnia 23:59 P.P.P.P.S. Można głosować na siebie. Pod war
 6. Otwieram temat na wypadek gdybyście mieli jakieś pytania. Jutro mam obronę, więc temat zostanie zaktualizowany najwcześniej we wtorek lub środę. Jeśli nie otrzymam w tym czasie odpowiedzi od gracza, który zdublował propozycję to zostanie on warunkowo dopuszczony do konkursu ale jego propozycja nie będzie widoczna. Jeśli odezwie się przed zakończeniem konkursu to dorzucę jego propozycję i przedłużę o kilka dni czas głosowania. Jeśli nie, to niestety mówi się trudno.
 7. Wciąż czekam na rozstrzygnięcie zdublowanej nazwy.
 8. Dobra. Ankieta usunięta. Zrobiłam alfabetyczną listę, żeby każdy łatwiej znalazł swoją propozycję. Kwestia 3 nazw musi zostać rozwiązana i wtedy pojawi się nowy temat z nowym linkiem. Dziękuję Wam za głosowanie już teraz i mam nadzieję, że poświęcicie swój czas również przy ostatecznej wersji ankiety.
 9. Powiedzmy, że na razie opcje są do wglądu celem ustalenia czy nie ma żadnych błędów. Potem wrzucę ankietę - mam nadzieję, że najpóźniej jutro wieczorem.
 10. Chciałam załatwić sprawę jak najszybciej i wyszło stare polskie przysłowie "gdy się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy". Wyszedł kolejny błąd z ankietą. Zamykam temat, na razie zapoznajcie się z propozycjami i zastanówcie nad głosami. Jutro pojawi się nowa, prawidłowa ankieta. Lub już dzisiaj, jak tylko otrzymam wiadomości od graczy.
 11. Ale jak tu sprawiedliwie ocenić kto w jakiej grupie powinien być. Chociaż to ciekawy pomysł. Każdy z graczy musiałby oddać jeden głos na kogoś z każdej grupy. Potem byłby ciąg dalszy. Chociaż nie wiem czy to nie za dużo zachodu.
 12. Kurczę. Bo są dwa pytania - to dlatego jest błąd. Nie bardzo wiem, jak edytować pod tym kątem zasady. Dojdzie jeszcze jedna nazwa i pojawi się trzecie pytanie, a więc trzeba będzie obowiązkowo głosować na 1 osobę z każdej grupy. :/ A to niezbyt uczciwe. To może umówmy się tak, że na razie zapoznajcie się z ankietą a kiedy dostanę spóźnioną propozycję to otworzę jakąś ankietę zewnętrzną i problem zniknie.
 13. Lista zebranych propozycji, sprawdźcie czy są wszystkie (dla Waszej wygody ułożyłam je alfabetycznie: Azero Baranek BlueDog BUMER Błystotek błyszczek Bryłek CyberX Delector Dezel GLOBTROT Gratinil gumożuj Hackazyl JANUSZ Kartonking Klocuś Kryształek kryształek Layorożec Lizaczek Magic MrQuartzDuck PARAGON Pikselek Plum PORCIO Poriusio PorKoks Poryguś Rozmaryn Shinyfunduck Siggy Słodziak Stefanek szkatuś squaremind TallaGon TallaTwo Trojanek Wild WładcaSieci
 14. Tallana

  Nazwij Porygona!

  Skończyłam właśnie rozsyłanie potwierdzeń odbioru propozycji do każdego z graczy. Jeśli ktoś nie otrzymał odpowiedzi musi się ze mną skontaktować mailowo lub na forum. Podobnie w przypadku jeśli nie zobaczy swojej propozycji w ankiecie (właśnie ją składam, pojawi się w nowym temacie).
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności