Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Verbum

Administrators
 • Postów

  124
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  47

Verbum last won the day on 30 czerwca

Verbum had the most liked content!

O Verbum

 • Ranga
  Mistrz hodowli
 • Urodziny 7 września

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  DG #167895
 • Interests
  TY

Ostatnio na profilu byli

2217 wyświetleń profilu
 1. Witajcie! 🎄 Byliście grzeczni? Mamy grudzień, niedługo Święta i czas prezentów. Zapewne część z Was ma już pierwsze świąteczne ozdoby. A może nawet ubraną choinkę? Wszystkich Graczy DG i PG zapraszamy do udziału w konkursie. Dla każdej z grup przewidujemy nagrody-niespodzianki za zajęcie I-III miejsca - osobno nagradzani będą uczestnicy, którzy wykażą się talentem plastycznym, osobno ci z talentem pisarskim. Osoby grające w obie gry proszone są o zdecydowanie się na jedną z nich. Co należy zrobić? Gracze DG (jedno do wyboru): 🎁 Własnoręcznie wykonać świąteczną bombkę z motywem doggi-game. Może to być pies, a może być coś, co kupicie w sklepie w Miasteczku Doggi. Wybór należy do Was. Pamiętajcie, że bombka musi pozostać bombką - nie może być narysowana. Do stworzenia pracy wykorzystać możecie prawdziwą bombkę, albo taką, którą sami zrobicie. Może przyda się styropianowa kulka? 🎁 Napisać świąteczne opowiadanie, wiersz lub krótką historyjkę o tym jak wyobrażacie sobie tegoroczne Święta jeśli byłaby okazja do porozmawiania z psami z DG - przecież zwierzęta przemówią ludzkim głosem, a jak wszystkie to wszystkie, również pikselowe (mogą przemówić na czacie). Gracze PG (jedno do wyboru): 🎁 Własnoręcznie wykonać świąteczną bombkę z motywem Pokegry. Bombka-pokemon? Pokeball? Dlaczego nie! Pamiętajcie, że bombka to bombka, nie rysunek. Tak samo jak Gracze DG, do swojej pracy możecie wykorzystać prawdziwą lub taką bombkę, którą zrobicie sami. Przydatną rzeczą może okazać się styropianowa kulka. 🎁 Napisać świąteczne opowiadanie, wiersz lub krótką historyjkę o tym, jak wyobrażacie sobie tegoroczne Święta, jeśli zamiast elfów, spotkalibyście przy swojej choince Świętego Mikołaja z... Pokemonami! UWAGA: 1️⃣ Programów graficznych używać można tylko do przycinania zdjęć i poprawiania ich jakości. Nie do dodawania szczegółów/podpisu. 2️⃣ Każda praca musi być podpisana nickiem z gry. W przypadku zdjęć, obok bombki należy umieścić karteczkę z nickiem. 3️⃣ Sposób dodawania prac: załącznik w tym wątku 4️⃣ Sposób głosowania: kliknięcie serduszka pod wybranymi pracami WAŻNE DATY: Rozpoczęcie konkursu: 12-12-2018 (16:00) Zakończenie dodawania prac: 24-12-2018 (16:00) Zakończenie głosowania i ogłoszenie wyników: 27-12-2018 (wieczór) Przypominamy, że ocenie podlega nie gracz, a jego praca. Nagrody-niespodzianki zostaną rozdane przez Administratora. Wątek służy do zamieszczania prac, nie do komentowania ich czy zadawania pytań. Życzymy Wszystkim powodzenia!
 2. Verbum

  Ocenianie hodowli

  Uzasadnienie i tak można napisać nieprawdziwe. Gracz X lubi gracza Y, daje mu 5 gwiazdek w hodowli, która do dobrych nie należy, a jest po prostu skupiskiem mieszańców rozmnażanych z nudy. Jeśli takie psy nie nadają się do konkursów/wystaw, to co właściwie ma podlegać ocenie? Wygląd? W hodowlach, w których każdy pies wygląda inaczej? Oceny rozdawane byłyby w większości albo na podstawie dobrych relacji między graczami, albo "a kliknę sobie 2 i dopiszę jakieś kłamstwa". Wyżej wspomniałam o poszkodowanych hodowlach, których właściciel/członkowie nie cieszą się dobrą opinią przez swoje zachowanie, a hodowle mogą mieć w porządku. Takie notki, które zniechęcą graczy do gry, gdzie ktoś może dać 1 gwiazdkę i dopisać, że ci gracze są oszustami, również mogą się pojawić.
 3. Verbum

  Ocenianie hodowli

  Już na forum w grze wyraziłam negatywną opinię co do tej propozycji, więc od razu zagłosowałam na "Nie". Powody podała tam Dante w swoim poście, więc tylko zacytuję (chyba się nie obrazi): Obawiam się, że wtedy część poszkodowanych hodowli (np. hodowle graczy, którzy nie cieszą się dobrą opinią) miałyby gorszą średnią ocen tylko z tego powodu, przez co więcej osób zaczęłoby tę hodowlę/gracza omijać. A w tym przypadku powinno się oceniać pracę hodowli, a nie rozdawać gwiazdki "bo tej nie lubię", "bo to mój znajomy, więc musi być max."
 4. Verbum

  HALLOWEEN 2018 - KONKURS

  WYNIKI! DG (rysunki): I miejsce: LenaAlpaczka (25 głosów) II miejsce: maazurka (21 głosów) III miejsce: Cola02 (20 głosów) DG (teksty): I miejsce: AmyWinehouse (18 głosów) II miejsce: Zazuko (13 głosów) III miejsce: Rdzawa (7 głosów) PG (rysunki): I miejsce: BlancaeRosai (22 głosy) II miejsce: CarpeDiem (14 głosów) III miejsce: SakuSan (9 głosów) PG (teksty): I miejsce: abangel (13 głosów) II miejsce: Ziut (10 głosów) III miejsce: Lunarson (9 głosów) Gratulujemy zwycięzcom! Nagrody zostaną rozdane przez Administratora.
 5. Verbum

  HALLOWEEN 2018 - KONKURS

  Witajcie! 🎃 Wielkimi krokami zbliża się Halloween i noc, podczas której odwiedzać nas będą "duszki". W związku z tym, zapraszamy wszystkich Graczy PG i DG do udziału w konkursie! Dla każdej grupy przewidziane są nagrody-niespodzianki za zajęcie I-III miejsca - osobno nagradzani będą uczestnicy z rysunkami, osobno ci z tekstami. Osoby grające w obie gry prosimy o zdecydowanie się na jedną z nich. Co należy zrobić? Temat prac: Mój pupil straszy! GRACZE DG (jedno do wyboru): > praca na kartce (technika dowolna, ale nie cyfrowa) na podany temat. > wiersz, rymowanka lub krótka historia na podany temat. Oczywiście głównym bohaterem w Waszych pracach musi być przebrany pies. Może to być Wasz prawdziwy piesek lub ulubieniec/ulubieńcy z gry. Nie zapomnijcie napisać czegoś o nich! GRACZE PG (jedno do wyboru): > praca na kartce (technika dowolna, ale nie cyfrowa) na podany temat. > wiersz, rymowanka lub krótka historia na podany temat. W Waszych pracach czekamy na przebrane Pokemony. Jeśli macie kilka ulubionych stworzeń, pokażcie je wszystkie! UWAGA: > zakazane jest używanie programów graficznych (wyjątkiem jest przycięcie zdjęcia/skanu) > prace należy podpisać nickiem z gry > nie zapomnijcie, że gracze są ludźmi, więc w przypadku chęci dodania ich do swojej pracy, proszę nie tworzyć graczy pod postacią psów/pokemonów Sposób dodawania prac: załącznik w tym wątku Sposób głosowania: kliknięcie serduszka pod wybranymi pracami Rozpoczęcie konkursu: 26-10-2018 Zakończenie dodawania prac: 4-11-2018 Zakończenie głosowania: 6-11-2018 Ogłoszenie wyników: 7-11-2018 Przypominam, że głosy oddawać możecie tylko na prace innych graczy - nie na swoje! Nagrody-niespodzianki zostaną rozdane przez Administratora. Wątek służy do zamieszczania prac, nie do komentowania ich czy zadawania pytań. Powodzenia! 🎃
 6. Zagłosowałam na nie. Moim zdaniem, faktycznie trzeba się sporo naklikać żeby wysterylizować suczkę. Wystarczy tylko patrzeć na to, na co się klika. Czy w takim razie suczka w ciąży powinna mieć zablokowaną opcję głaskania jeśli jej energia wynosi 35/100, bo przecież mogę niechcący kliknąć i stracić szczeniaki? No nie. Dlaczego akurat suczka karmiąca miałaby mieć zablokowaną opcję sterylizacji? Równie dobrze ktoś może niechcący wysterylizować suczkę, która szczeniąt nie karmi i on też nie będzie miał po niej miotów. Uważam, że wprowadzanie takiej blokady tylko dlatego, że ktoś może niechcący kliknąć nie jest konieczne, bo równie dobrze może niechcący klikać w kilka innych miejsc i również na tym stracić - czy to pozbawienie psa możliwości posiadania potomstwa, czy to dgl przez kliknięcie "niechcący" w sklepie przycisku Kup, czy B przez wysłanie nie tego psa na badania.
 7. Verbum

  KONKURS - NOWY ROK SZKOLNY 2018/2019

  WYNIKI! DG (rysunki): I miejsce: Kama (14 głosów) II miejsce: Telixxo (12 głosów) III miejsce: Zomya, JustynaDog, Testarossa, DogLoverQQ (7 głosów) DG (teksty): I miejsce: Lou (8 głosów) II miejsce: Fuamerusek (7 głosów) III miejsce: Carolayna (6 głosów) PG (rysunki): I miejsce: Viburnum (18 głosów) II miejsce: KingOfNight, CarpeDiem (12 głosów) III miejsce: PikachuXD (9 głosów) PG (teksty): I miejsce: abangel (13 głosów) II miejsce: Anastacia (9 głosów) III miejsce: - Gratulujemy zwycięzcom! Nagrody zostaną rozdane przez Administratora. 
 8. Witajcie! W związku z tym, że właśnie rozpoczął się nowy rok szkolny, wszystkich Graczy PG i DG zapraszamy do udziału w konkursie. Dla każdej z grup przewidziane są nagrody-niespodzianki za zajęcie I-III miejsca, a także nagrody za udział w konkursie - osobno oceniani będą uczestnicy z rysunkami, osobno ci z tekstami. Osoby grające w obie gry prosimy o zdecydowanie się na jedną z nich. Co należy zrobić? GRACZE DG (jedno do wyboru): > praca na kartce (technika dowolna, ale nie cyfrowa) na temat podany niżej. > wiersz, rymowanka lub krótka historia na temat podany niżej. "Co robił mój pies, kiedy byłem w szkole?" Pamiętajcie, że jeśli nie macie swojego psa, zawsze możecie wybrać ulubionego psa z gry i zastanowić się, co on robiłby w tym czasie. Gracze PG (jedno do wyboru): > praca na kartce (technika dowolna, ale nie cyfrowa) na temat podany niżej. > wiersz, rymowanka lub krótka historia na temat podany niżej. "Co mój pokemon robiłby w czasie, który spędzałbym w szkole?" Niestety, ale żywego pokemona nikt nie posiada, więc nie macie wyboru - wybierzcie swojego ulubieńca z gry. UWAGA: > zakazane jest używanie programów graficznych (wyjątkiem jest przycięcie zdjęcia/skanu) > prace należy podpisać nickiem z gry > nie zapomnijcie, że gracze są ludźmi, więc w przypadku chęci dodania ich do swojej pracy, proszę nie tworzyć graczy pod postacią psów/pokemonów Sposób dodawania prac: załącznik w tym wątku Sposób głosowania: kliknięcie serduszka pod wybranymi pracami Rozpoczęcie konkursu: 3-09-2018 Zakończenie dodawania prac: 13-09-2018 Zakończenie głosowania: 15-09-2018 Ogłoszenie wyników: 16-09-2018 Przypominam, że głosy oddawać możecie tylko na prace innych graczy - nie na swoje! Nagrody-niespodzianki zostaną rozdane przez Administratora. Wątek służy do zamieszczania prac, nie do komentowania ich czy zadawania pytań. Powodzenia!
 9. proszę o odblokowanie mojego konta na doggi zostało zablokowane przez to że promowałam sprzedaż psów nigdy nie bedę nazwa konta na doggi do odblokowania polsa12

  1. Verbum

   Verbum

   Musisz czekać na odpowiedź Administratora w temacie, w którym się odwołałaś od blokady.
   Zakładanie kolejnych kont w doggi-game nie jest dobrym rozwiązaniem.

 10. Witam. Dodałam to już na forum w grze, dodam i ankietę. Aktualnie gracze skarżą się na zbyt małą ilość konkursów oraz małe możliwości dla posiadaczy konta premium - może tak wprowadzić coś nowego? Proponuję, aby była to możliwość organizowania dwóch (zamiast jednego) konkursów tego samego typu dla graczy, którzy wykupią konto premium. Jeśli czas konta premium zakończy się, a nie zostanie przedłużony przez gracza, wszystkie dodatkowe konkursy przepadną po zakończeniu edycji, która zdążyła się rozpocząć - żeby gracze, którzy zapisali swoje psy nie byli stratni. Może podwójny* zarobek z konkursów skłoniłby większą ilość graczy do poświęcenia B? * w zależności od przeznaczonych środków i wpisowego, może być nawet więcej niż podwójny Jakby nie patrzeć, konto premium powinno dawać większe możliwości, aby gracze uznali wykupienie go za opłacalne. Dlatego też proponuję dodanie tego tylko dla konta premium, nie dla każdego gracza, czy gracza z szóstą rangą.
 11. Verbum

  Maksymalna ilość adhd zależna od rangi

  Widzę, że kiedyś zagłosowałam na "tak", ale nic nie dodałam. Na pewno nie popieram wyrównywania szans. Jaki sens wtedy byłby w wydawaniu pieniędzy na grę skoro gracz, który gra za darmo może robić dokładnie to samo co ja? Niektórzy z tego co zauważyłam uważają, że to jest niesprawiedliwe, że ktoś sobie nakupuje bonów i dzięki temu szybciej wbija się w ranking itp. A czy nie byłoby bardziej niesprawiedliwe to, że ktoś złotówki na grę nie wydał, a ma takie same możliwości jak ktoś kto potrafi wydać kilkadziesiąt/kilkaset zł? Wielokrotnie było mówione, że gra bez waluty dodatkowej nie ma przyszłości, a do tego dąży ta propozycja i "wyrównywanie szans". Uważam jednak, że gracz z 6 rangą mógłby mieć ten limit o max. 3 puszki większy i tylko dlatego oddałam taki głos jaki oddałam.
 12. Verbum

  Recydywa na czacie

  Wiele razy pisałam już, że nie rozdzielam graczy na lubianych i nie i nie karzę tych drugich przez widzimisie. Bo gdzie w tym sens? Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek zrobiła coś "bo tak" czy to na czacie czy w innym miejscu w grze, a już ostatnio spotkałam się z komentarzem, że usuwam graczom wątki, bo tak mi się podoba. Na moje pytanie czy dostanę jakiś dowód na to, jedyne co dostałam to "Hahaha". Innego dnia padły też takie słowa jak "osoby zadufane w sobie" w temacie regulaminu gry, "kłopoty ze wzrokiem" i "kłopoty z głową" pod adresem jednej z moderatorek. Albo to, że moderatorzy mają paranoję, bo nie da się na czacie napisać nazwy wiadomej gry. Czy to jest to nielubienie innych graczy przez modów czy raczej odwrotnie? Co do ankiety - zagłosowałam na nie. Uważam, że kary jakie można nałożyć wystarczą. Graczy, którzy łamią regulamin notorycznie można policzyć na palcach jednej ręki, a jak już tłumaczyłam, czasem takiego gracza wystarczy przestać nakręcać.
 13. Verbum

  WAKACJE 2018 - KONKURS

  WYNIKI! DG (rysunki): I miejsce: Adamantine (31 głosów) II miejsce: Verbum (20 głosów) III miejsce: Isay (15 głosów) DG (teksty): I miejsce: Veena (11 głosów) II miejsce: Carolayna (8 głosów) III miejsce: Jonh (7 głosów) PG (rysunki): I miejsce: Green (28 głosów) II miejsce: Viburnum (26 głosów) III miejsce: CarpeDiem (24 głosy) PG (teksty): I miejsce: abangel (30 głosów) II miejsce: Chen (15 głosów) III miejsce: BRAK Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałych zapraszamy do brania udziału w konkursach, które będą się jeszcze pojawiać. Nagrody zostaną przekazane przez Administratora.
 14. Verbum

  Recydywa na czacie

  Po to jest możliwość wyciszenia żeby karać osoby łamiące regulamin czatu. Zapraszamy częściej na czat. Zobaczysz na czym polega blokada gracza.
 15. Verbum

  Recydywa na czacie

  hm... Pozwolę sobie to przemyśleć i ewentualnie w przyszłości oddać głos.
×

Important Information

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności