Verbum

Moderators
 • Postów

  65
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  25

Verbum last won the day on February 18

Verbum had the most liked content!

O Verbum

 • Ranga
  Początkujący
 • Urodziny September 7

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  DG #167895
 • Interests
  TY

Ostatnio na profilu byli

1164 wyświetleń profilu
 1. WYNIKI! DG (rysunki): I miejsce: Bang (25 głosów) II miejsce: Telixxo (21 głosów), Adamantine (21 głosów) III miejsce: Czake (20 głosów) DG (teksty): I miejsce: Kornela (15 głosów) II miejsce: PiesNaZawsze (10 głosów) III miejsce: Venus (5 głosów) PG (rysunki): I miejsce: MIRA (14 głosów) II miejsce: Airisu (10 głosów) III miejsce: Mala (9 głosów) PG (teksty) BRAK Nagrody zostaną rozdane w weekend.
 2. Witajcie! Nadszedł czas na kolejny konkurs - w końcu zbliżają się Walentynki! Jak zawsze, w konkursie mogą brać udział Gracze DG i Gracze PG. Dla obu grup przewidziane są nagrody-niespodzianki za zajęcie I, II i III miejsca - osobno za rysunek, osobno za tekst. Co należy zrobić? GRACZE DG (jedno do wyboru): > stworzyć na kartce pracę, na której przedstawicie jak Wasz pies spędza Walentynki. Nie macie swojego psa? Narysujcie ulubionego psa z gry! Nie zapomnijcie, że Walentynki to przede wszystkim serduszka, kwiatki i duuuużo różowego! > napisać wierszyk lub opowiadanie o tym, jak spędzacie Walentynki ze swoim psem. Jeśli nie macie swojego pupila, wymyślcie go! GRACZE PG (jedno do wyboru): > stworzyć na kartce pracę, na której przedstawicie jak Wasz ulubiony Pokemon będzie spędzał tegoroczne Walentynki. Możecie dorysować inne Pokemony, ale i Wy nie zapomnijcie o serduszkach, kwiatkach i wszystkim innym, co kojarzy Wam się z tym dniem. > napisać wierszyk lub opowiadanie o tym, jak wyglądają Walentynki Waszego ulubionego Pokemona lub kilku z nich. Czas uruchomić wyobraźnię! UWAGA: > zakaz używania programów graficznych! > prace należy podpisać nickiem z gry > osoby grające w obie gry proszone są o zdecydowanie się na jedną z nich i stworzenie pracy dotyczącej jednej gry Sposób dodawania prac: załącznik w tym wątku Sposób głosowania: kliknięcie "Lubię to!" pod wybranymi pracami Rozpoczęcie konkursu: 3-02-2018 (wieczór) Zakończenie dodawania prac: 10-02-2018 Zakończenie głosowania: 13-02-2018 Ogłoszenie wyników: 14-02-2018 Przypominam, że głosy oddawać możecie tylko na prace innych graczy, nie na swoje! Nagrody-niespodzianki zostaną przekazane przez Administratora. Nagrodą dodatkową dla graczy Doggi-Game przyznawaną na podstawie głosów graczy i jury, zostanie szczeniak rasy Pies Grenlandzki.
 3. WYNIKI! GRACZE DG: I miejsce: Paws (23 głosy) II miejsce: Pechciara (19 głosów) III miejsce: Verbum (13 głosów) GRACZE PG: I miejsce: Puzuar (9 głosów) II miejsce: - III miejsce: - Wszystkim zwycięzcom gratuluję, pozostałych zapraszam do innych konkursów, które będą się jeszcze pojawiać. I oczywiście życzę wszystkim Graczom wesołych i spokojnych Świąt!
 4. Tablica ogłoszeń, treść "Sprzedam KONTO".
 5. Verbum z DG (#167895) Święta Bożego Narodzenia, dokładnie rok po tragicznej śmierci wielkiego, białego kundla o imieniu Nemo. Wyroby vallhundopodobne.
 6. Witajcie! Zbliża się grudzień, a wraz z nim kolejny konkurs! Jak zawsze, mogą brać w nim udział Gracze DG i Gracze PG. Dla obu grup przewidziane są nagrody-niespodzianki za zajęcie I, II i III miejsca. Co należy zrobić? KOMIKS! Gracze DG: > stworzyć na kartce (rysunek, malunek, wycinanka) komiks bożonarodzeniowy, oczywiście z psem. Może być poważny, może być z humorem - wszystko zależy od Was! Jeśli nie macie swojego pupila, przedstawcie ulubionego psa z gry - nie zapomnijcie podać jego imienia/rasy. Możecie dorysować siebie lub innego gracza jednak pamiętajcie, że nie bawimy się w ośmieszanie. Gracze PG: > również stworzyć bożonarodzeniowy komiks na kartce (rysunek, malunek, wycinanka) . Wy oczywiście przedstawiacie swojego ulubionego Pokemona lub też kilka z nich. Jeśli chcecie, nastrój może być poważny, ale jeśli macie ochotę pobawić się humorem - nie ma problemu! Można dodać siebie, można dodać innych graczy (tylko nie ośmieszać). Wymyślcie coś! UWAGA! > zakaz używania programów graficznych > prace należy podpisać nickiem z gry > osoby grające w obie gry proszone są o zdecydowanie się na jedną z nich i wykonanie pracy związanej z jedną grą > komiks zawierać musi minimum 4 okienka, z których jedno może być bez tekstu (1 na każde 4) Uczestnik, który nie dostosuje się do wymagań podanych wyżej, straci część głosów przyznanych przez graczy. Sposób dodawania prac: załącznik w tym wątku Sposób głosowania: kliknięcie przycisku "Lubię to!" pod wybranymi pracami Rozpoczęcie konkursu: 1-12-2017 Zakończenie dodawania prac: 17-12-2017 Zakończenie głosowania: 23-12-2017 Ogłoszenie wyników: 24-12-2017 (rano) Przypominam, że głosy oddawać możecie tylko na prace innych graczy, nie na swoje! Nagrody-niespodzianki zostaną rozdane przez Administratora.
 7. Czas na ogłoszenie wyników! W DG nagrody polecą do... I miejsce - Pasta (16 głosów) II miejsce - Bazylia (15 głosów) III miejsce - Miixed (13 głosów) W PG nagrodę łapią: I miejsce - Chloe (28 głosów) II miejsce - Kamilkamil (23 głosy) III miejsce - Domiin (9 głosów) Gratuluję wszystkim, a uczestników, którym się nie udało, zapraszam za jakiś czas, bo konkursy będą się jeszcze pojawiać! W sprawie odbioru nagród proszę kontaktować się z Administratorem.
 8. ale ja żartowałam.
 9. Dodatek do 6, bo narzekają, że biednie tam.
 10. Albo chcecie podnosić wartość zabawek eventowych (całkowite zastąpienie) albo ułatwić grę bogatym, którzy zebrali sobie zapas zabawek (albo-albo) - wyjdzie to samo co z kiszeniem psów, bo po co kupować jak mam swoje za darmo. Obie te propozycje mają minusy. Wrzucałam pierwsze lepsze zabawki z listy. Wybacz.
 11. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zostawienie wszystkiego tak jak jest. Zabawki eventowe niech sobie są ozdobą, jak ktoś nie chce, niech wyrzuci. Albo-albo nie jest fair - ktoś musi wydawać, bo nie ma, ktoś ma kilkaset i szkoli za darmo.
 12. I stać ich na kupno zabawki ze sklepu. Czyli wychodzi na to, że chcecie by nowi wydawali więcej na zabawki, a starzy kisili dgl, bo po co wydać 100 na zabawkę jak zapcham zającem. Ja w tym sensu nie widzę. Twierdzicie, że przepaść między biednymi a bogatymi pogłębi zastąpienie zwykłych zabawek eventowymi, ale to, że ktoś będzie musiał płacić za zabawki, gdzie 10x bogatszy inny ktoś będzie miał 117 zajączków kiszonych i będzie mógł sobie stosować zajączki za darmo zamiast wydać te 100-360 na zabawkę już jest cacy.
 13. Napisałam, by wyrzucić rzeczy sklepowe i zastąpić eventowymi - stwierdziłaś, że nowi nie mają. Teraz piszesz No jakby... nie mają eventowych. A taniej jest kupić kong za 360 niż najtańszą memłaną głowę Mikołaja na psie, którego jeszcze trzeba ubić za 500. I pisałam wyżej, że do tego potrzebna byłaby widoczna dla wszystkich ilość użyć. > inteligentny: głowa Mikołaja > towarzyski: Gumowa papuga mówiąca "Ahoj!" > zwinny: Szmaciany zając do szarpania > posłuszny: Gadający miś "Ajlowju" > odważny: Ruchomy pająk z pompką > wytrzymały: Piszcząca pisanka z lateksu
 14. > inteligentny: pluszowa kaczusia Kaczusię wyrzucić, wsadzić głowę Mikołaja i gracz bez głowy Mikołaja do inteligencji będzie mógł dodać 2 pkt, nie 3. Chyba, że sobie kupi psa z głową Mikołaja, oddzieli i będzie miał. JEDNAK tutaj przydałoby się wprowadzić widoczną ilość użyć przedmiotu na stronie psa - tak żeby każdy widział. Jeśli ma to działać, że albo daję 100 za kostkę albo zapycham głową Mikołaja to bez sensu. Chcecie wtedy na głowie Mikołaja zarobić? Gracz zamiast kupować psa z głową Mikołaja za te min. 500, którego musi ubić i tak będzie wolał kupić kostkę w sklepie za 100 i wbić trzecią komendę.
 15. Kama, o tym mówię. Jakby zabawki, tanie zabawki ze sklepu, które są wymagane do nauki trzeciej komendy do jednej cechy, zastąpić TYLKO zabawkami eventowymi, gracz bez nich nie mógłby dodać 3 pkt do cechy. Co za tym idzie - ludki chciałyby je kupować i wartość by wzrosła.