Verbum

Moderators
 • Postów

  85
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  46

Verbum last won the day on May 4

Verbum had the most liked content!

O Verbum

 • Ranga
  Początkujący
 • Urodziny September 7

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  DG #167895
 • Interests
  TY

Ostatnio na profilu byli

1503 wyświetleń profilu
 1. Verbum

  Odczytywanie wiadomości

  Jeśli prowadzę z kimś rozmowę to widocznie ta osoba jest i mi odpisuje. W przypadku, kiedy osoby nie ma w grze powiadomienie o odczytaniu nie jest potrzebne, bo skoro jej nie ma to jest od tego informacja o ostatniej aktywności na profilu gracza. Kiedy widzisz, że gracz pojawia się w grze, a Tobie nie odpisał, możesz się upomnieć. Według mnie dodawanie powiadomienia o odczytaniu wiadomości nie jest potrzebne.
 2. Verbum

  BAN

  Pozbywanie się majątku zdobytego w grze. "SZYBKA SPRZEDAŻ! Usuwam konto! TY PROPONUJESZ CENE za psiaka! " Regulamin:
 3. Verbum

  Ban na doggi.game

  Nie ma gracza o nicku psiara565.
 4. Verbum

  Darmowa adopcja + benefity adopcyjne

  Nie ma co powtarzać osób, które wypowiedziały się wyżej - jestem zdecydowanie na nie. Nie po to cena została podniesiona do 700 dgl a czas wydłużony do 10 dni żeby teraz za darmo dostawać psy z wyposażeniem.
 5. Verbum

  Usypianie psów.

  Część graczy nie chce by ich pies znalazł innego właściciela, ale sami też go nie potrzebują i chcieliby mieć możliwość uśpienia go. Ze swojej strony dodam, że byłoby to dosyć wielkie udogodnienie dla takich osób i według mnie powinno być to opłacane w B - nie każdy je ma, nie każdy też musi usypiać psa, którego nie chce (może trzymać u siebie, może wyrzucić do schroniska przed północą, może sprzedać bezpłodnego, może doprowadzić do śmierci z zaniedbania). Wiele osób narzeka na małą ilość opcji do wydawania bonów - proszę bardzo. W ankiecie zebrałam pomysły podesłane mi na pv.
 6. Verbum

  Wyszukiwarka psów.

  Na prośbę gracza zakładam ankietę dotyczącą wprowadzenia wyszukiwarki psów. Obecnie gracz, który chce zobaczyć psa o określonym wyglądzie ma do dyspozycji bazę reproduktorów, giełdę, ewentualnie wystawy czy hodowle innych graczy. Proponujemy więc wprowadzenie ogólnej wyszukiwarki psów, dzięki której po wybraniu odpowiednich cech lub rasy (tak jak w sprzedażach/kryciach) wyświetlą się nam wszystkie pasujące psy, które istnieją w grze - po kliknięciu w zdjęcie może przenieść na ich stronę.
 7. Verbum

  Domyślne suwaki dla danego psa

  Uważam podobnie jak Adaś - mieć ciastko i zjeść ciastko. Chcesz dodatkowe punkty to ustaw suwaczki, chcesz szybko, skorzystaj z opcji "szybki start", który został przywrócony właśnie po to, by gracze mogli szybciej zaliczać konkursy, bez bawienia się w suwaczki. Bez ankiety nie ma jak głosować.
 8. Verbum

  Odpowiedniki w doglarach

  Jeśli zrobimy wszystko za dgl, które bardzo łatwo w grze zarobić, nikt nie będzie korzystał z B jeśli będzie miał wybór czym płacić. Jak więc wyobrażasz sobie grę, jeśli B nie byłyby potrzebne? Przydałaby się ankieta, nie ma jak głosować.
 9. Verbum

  Karma zamiast woreczków

  Mi również się to nie podoba. Woreczki też się przydają. Karma ADHD, która w sklepie dostępna jest za B (za dgl limit do 3 szt./dzień) ma wpadać za darmo po oddaniu psów? Nie. Już wystarczy, że gracze dostają dgl. Przydałaby się ankieta, nie ma jak głosować.
 10. Verbum

  KONKURS - Wielkanoc 2018

  WYNIKI! DG (rysunki): I miejsce: Bang (21 głosów) II miejsce: Adamantine (20 głosów) III miejsce: Kornela (17 głosów) DG (teksty): I miejsce: Carolayna (13 głosów) II miejsce: Carmen (11 głosów) III miejsce: - PG (rysunki): I miejsce: CarpeDiem (18 głosów) II miejsce: xkamilxx (11 głosów) III miejsce: - PG (teksty): I miejsce: abangel (16 głosów) II miejsce: TrYtOn (10 głosów) III miejsce: Bechu (8 głosów) Gratuluję wszystkim. Nagrody zostaną rozdane przez Administratora.
 11. Verbum

  KONKURS - wielkanoc 2018

  Prace należy umieszczać w wątku konkursowym. http://lionproject.pl/topic/8810-konkurs-wielkanoc-2018
 12. Verbum

  Konkurs na doggi

  Prace należy umieszczać w wątku konkursowym. http://lionproject.pl/topic/8810-konkurs-wielkanoc-2018
 13. Verbum

  KONKURS - Wielkanoc 2018

  Witajcie! Niedługo Wielkanoc, więc czas na kolejny konkurs. Jak zawsze, mogą brać w nim udział Gracze DG i Gracze PG. Dla obu grup przewidziane są nagrody-niespodzianki za zajęcie I, II i III miejsca - osobno gracze z rysunkami, osobno ci, którzy postanowią coś napisać. Taak, już wiadomo, że będzie wybór! Co należy zrobić? GRACZE DG (jedno do wyboru): > stworzyć na kartce rysunek, na którym przedstawicie swojego psa podczas zabawy w Lany Poniedziałek. Nie lubicie oblewania wodą? Zróbcie pocztówkę/kartkę wielkanocną, na której pokażecie nam swoje psy! Jeśli nie macie pupila, spokojnie - pokażcie wymarzonego psa lub ulubionego psa z gry. Do stworzenia prac używać możecie nie tylko kredek i ołówków. Czy kartka świąteczna/pocztówka z pieskiem z wycinanek nie brzmi ciekawie? Pamiętajcie, że nie musi być prostokątem. > napisać wierszyk lub opowiadanie o tym, jak Wasz pies spędza Wielkanoc i/lub Lany Poniedziałek. Jeśli nie macie swojego pupila, wymyślcie go! GRACZE PG (jedno do wyboru): > stworzyć na kartce rysunek lub pocztówkę/kartkę świąteczną (jak gracze DG) tylko oczywiście z Pokemonem. Na rysunku przedstawcie Waszego ulubionego Pokemona lub kilka z nich w czasie zabawy w Lany Poniedziałek. Jeśli postanowicie wybrać świąteczną pocztówkę - dodajcie do niej Pokemona (lub kilka). Nie zapomnijcie o rzeczach, które kojarzą się z Wielkanocą, to w końcu świąteczna pocztówka! Wy również możecie użyć wycinanek/wyklejanek, ale oczywiście wybór należy do Was. Jeśli bardziej podoba Wam się rysowana kartka świąteczna, zróbcie ją! Pamiętajcie, że nie musi być prostokątem. > napisać wierszyk lub opowiadanie o tym, jak Wasze Pokemony spędzają Wielkanoc i/lub Lany Poniedziałek. Jeśli nie chcecie napisać o kilku, piszcie o jednym. UWAGA: > zakaz używania programów graficznych > prace należy podpisać nickiem z gry > osoby grające w obie gry proszone są o zdecydowanie się na jedną z nich i stworzenie pracy dotyczącej jednej gry Sposób dodawania prac: załącznik w tym wątku Sposób głosowania: kliknięcie "Lubię to" pod wybranymi pracami Rozpoczęcie konkursu: 18-03-2018 Zakończenie dodawania prac: 29-03-2018 Zakończenie głosowania: 31-03-2018 Ogłoszenie wyników: 1-04-2018 Przypominam, że głosy oddawać możecie tylko na prace innych graczy, nie na swoje! Nagrody-niespodzianki zostaną rozdane przez Administratora. Wątek służy tylko do wstawiania prac.
 14. Verbum

  Zablokowanie konta

  Zabronione jest pozbywanie się majątku zdobytego w grze. Tablica ogłoszeń: Prezentacja:
 15. Verbum

  Ban na DoGGI

  Ten dział dotyczy PG.