Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Verbum

Administrators
 • Liczba zawartości

  144
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  47

Ostatnia wygrana Verbum w dniu 30 Czerwiec 2018

Użytkownicy przyznają Verbum punkty reputacji!

O Verbum

 • Tytuł
  Mistrz hodowli

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  DG #167895
 • Interests
  TY

Ostatnie wizyty

3186 wyświetleń profilu
 1. Więcej tych rysunków, Szczypiorku.

  Pozdrawiam. :wub:

 2. Mam płodną suczkę w wieku 11 lat (była w ciąży), a pies kastrowany w wieku 6 zdechł, więc jestem na nie.
 3. Wystarczy otworzyć kojce, kliknąć znaczek reprodukcji i już wszystkie ciężarne suczki podświetlone.
 4. Przeniosłam. Według mnie opcja zbędna. Kolejne obrazki, w dodatku widoczne tylko przez chwilę.
 5. Jeśli ma więcej niż 500 pkt. to pokazuje 500, nie dokładną liczbę.
 6. Verbum

  Pogoda na doggi-game?

  Dobry pomysł.
 7. Verbum

  Pogoda na doggi-game?

  Może pojawiać się jakiś komunikat/informacja na pasku/czacie/cokolwiek. Raczej nie sądzę, że pojawiać się będzie nowe tło. Punkty dodawane/odejmowane i tak wyświetlają się w dymku po postawieniu kursora na danym przycisku/przedmiocie (nie wiem jak jest w przypadku nauki komend, ale może da się coś z tym zrobić). Wystarczyłoby wtedy nie klikać na ślepo (jak teraz), a w razie potrzeby chwilę poczekać i sprawdzić dymek czy opłaca nam się wychodzić z psem, czy lepiej poczekać na zmianę pogody. A co do zamętu - każda zmiana może wprowadzić zamieszanie na początku, ale to nie oznacza, że nic nowego ma się w grze nie pojawić.
 8. Witajcie. Przychodzę z propozycją wprowadzenia do gry pogody mającej wpływ na potrzeby psa. Pogoda mogłaby zmieniać się losowo, nie w ustalonych godzinach żeby nie było zbyt przewidywalnie. Przykładowo: Słonecznie: spacer bez smyczy ruch +20, zabawa +10, towarzystwo +5, sen -10, głód -3, spacer na smyczy ruch +15, zabawa +5, towarzystwo +10, sen -10, głód -3 Psy bez legowiska śpią 2%/min. Pies szybciej opanowuje komendy. Deszcz: spacer bez smyczy ruch +10, zabawa -5, towarzystwo -10, higiena -15, sen -15, głód -5, a ze smyczą ruch +5, zabawa -5, towarzystwo -10, higiena -10, sen -15, głód -5 Pies opanowuje komendy z taką prędkością, z jaką uczyłby się w dniu dzisiejszym. Mgła: spacer bez smyczy ruch +20, zabawa -15, towarzystwo -15, sen -10, głód -5, a ze smyczą ruch +10, zabawa -15, towarzystwo -15, sen -10, głód -5 90% szansy na ucieczkę ze spaceru bez smyczy. Pies opanowuje komendy z taką prędkością, z jaką uczyłby się w dniu dzisiejszym. Śnieg (szczególnie latem ) : podczas spaceru bez smyczy ruch +20, zabawa +15, towarzystwo +10, sen: -10, głód: -5, a ze smyczą ruch +20, zabawa +10, towarzystwo +15, sen: -10, głód: -5 Pies opanowuje komendy szybciej - z prędkością taką samą jak w czasie słonecznej pogody. Burza: tutaj możemy skupić na na stresie psa i poziomie jego odwagi. Psy nie chcą wychodzić na spacer, nawet koło domu jeśli mają x pkt. odwagi. Im jej więcej, tym bardziej pies chętny jest do opuszczenia domu, ale tylko na spacer koło niego, nie na plażę, do lasu czy parku. Dodatkowo, skuteczność legowiska spada o x% (max. 50%), na co również może mieć wpływ poziom odwagi u psa. Te psy, które mają najwięcej odwagi w grze, w czasie burzy spokojnie wychodzą na spacer koło domu (nadal nie na plażę, do lasu czy parku) +20 ruch, zabawa +10, towarzystwo +5, głód -5 sen: zależnie od legowiska i poziomu odwagi psa Wszystkie psy opanowują komendy wolniej niż zazwyczaj. Wiatr: podczas spaceru bez smyczy ruch +10, zabawa +5, towarzystwo -5, a ze smyczą ruch +10, zabawa +10, towarzystwo -3 Pies opanowuje komendy z taką prędkością, z jaką uczyłby się w dniu dzisiejszym. To tylko przykłady. W razie jakby coś takiego miało się w grze pojawić to decydować o punktach będzie ktoś inny, nie ja.
 9. Verbum

  Blokada

  Blokada skrócona.
 10. Zaznaczyłam "Tak, ale..." ze względu na to, że popieram wprowadzenie propozycji, ale tylko dla konta Premium i VIP-ów.
 11. Dałabym to tylko dla posiadaczy Konta Premium. Do tego mogliby mieć też notatnik na stronie psa, który widzieliby również w tym podglądzie. Ed. (16-04-2019, 20:05) I posiadaczy rangi VIP.
 12. Verbum

  Lista zakupów

  Ciężko głosować bez ankiety. Jeśli ma to być zaznaczanie psów, z których już w momencie zaznaczania gracz chce jednego kupić, uważam, że lepsze jest to, co napisała Dante - otwieranie psów w nowych kartach. Jeśli jednak chodzi o zaznaczenie tych, które graczowi się podobają, ale na chwilę obecną nie stać go na zakup, opcja może być przydatna. Zamiast pisać do właścicieli psów z prośbą o zarezerwowanie, a po kilku dniach "zapominać" o psie i nie odpisywać nawet na pv, to może lepiej żeby sobie zaznaczył i jak ktoś mu wykupi to trudno.
 13. Verbum

  Wystawy - charakter

  Nie ma jak głosować - brak ankiety.
 14. Verbum

  Dwie stawki za krycie

  Przecież nikt nie napisał, że trzeba puszczać rasy płodne. Niektórzy chcą wystawić krycie swoim psem graczom i jednocześnie członkom hodowli. Jeśli nie chcą, to nie zaznaczają jednej z opcji.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności