Annyonne

Members
 • Postów

  79
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  7

Annyonne last won the day on February 11

Annyonne had the most liked content!

3 obserwujących

O Annyonne

 • Ranga
  Początkujący

Profile Information

 • Gender
  Female

Ostatnio na profilu byli

566 wyświetleń profilu
 1. Zanim założysz kolejny wątek o swoim banie - przeczytaj punkt 1.1 oraz 1.3 regulaminu gry.
 2. Nie zwracać uwagi na to gdzie "ucieka" fragment mapki, Chwytać fragment i klikać w miejsce, gdzie powinien się znaleźć. Sam wskoczy. Jest o tym w wątku eventowym na doggi.
 3. Bystra ta siostra i wcześnie zaczyna Login musi mieć podobny, żeby nie zapomniała, a tymczasem sama zakłada sobie multi (i konta e-mail)
 4. Po czwarte - piszesz o banie na doggi, a wątek dwukrotnie zaczynasz w dziale dotyczącym pokemonów
 5. To też dobry pomysł - choć może nie 3x , ale na przykład każda zmiana o 1 bon więcej.
 6. O tak, to bardzo dobry pomysł
 7. Heh, dobre O tym jak grać nie wolno i jakie są konsekwencje takiego niedozwolonego grania przeczytasz w regulaminie gry. Ale nawet gdyby wziąć pod uwagę Twoje pomysły - to stwierdzenie "minimum 20" w żaden sposób nie zabroni adminowi dać więcej (minimum 20 określa dolną granicę, czyli nie mniej niż 20). Swoją drogą ciekawe z jakiego forum masz takie informacje?
 8. Ponieważ na forum gry w dyskusjach nad propozycjami część graczy zrobiło "piaskownicę", pisząc jakieś dziwne teksty typu "jak tak będzie to zabieram zabawki i odchodzę" i jest takie zamieszanie, że wszystko ginie, piszę tu: podoba mi się zmiana z automatycznym postarzaniem psów, mimo, ż dotknie także moje hodowle xP Można by było jedynie (tak jak proponują niektórzy): - wydłużyć czas "nie klikania" psów do 2 tygodni (lub 15 dni) - dać możliwość "zamrożenia" odpłatnie jednego kojca z określoną ilością psów (nie wiem 50?)- ewentualnie dołączyć opcję urlopu, ale bez przesady - jak ktoś gra tylko raz na pół roku, to po co w ogóle gra - nie dodawać zmniejszania charakteru psa
 9. Chciałam tylko delikatnie zaznaczyć, że z tego co przeczytałam w innym, założonym przez Ciebie wątku, bana masz głównie za trolling, a multi to jest jakby przy okazji... A poza tym Admin nie musi się tu tłumaczyć z bana, bo On regulamin zna, a bana masz Ty I sądzę, że te kolejne posty od "adwokatów" nic tu nie pomogą. Zresztą napisałaś wyżej, że nie chcesz już grać, więc nie bardzo wiadomo, po co piszą.
 10. A mama mówiła, by nie otwierać nieznajomym...
 11. zokit zakładasz wątki co godzinę w innym dziale lub dopisujesz się do cudzych. Teraz zaczęłaś znów nie tam gdzie trzeba, przecież nie grasz w pokemony tylko w pieski Wejdź na główną stronę forum i na trzecim od góry ciemnoniebieskim pasku znajdź napis : DoGGi-Game. Właśnie ten dział jest przeznaczony dla graczy DG. Tam w "Blokady" możesz otworzyć swój wątek, w którym będziesz się tłumaczyć z psinek, mordeczek, buziaczków, wspólnych komputerów, komórek, koleżanek, kont klasowych, grupowych, licznej rodziny itp. itd. Nie tu...
 12. Ban

  Szczególnie jak korzysta dużo osub trzeba napisać do Admina. Jak korzysta mniej osób też trzeba napisać Zgłasza się to u Administratora.
 13. Ban

  Przeczytałaś regulamin gry? Można grać w kilku na jednym IP czy na jednym komputerze, ale w paragrafie 1 w punkcie 4 regulaminu wyraźnie jest napisane: 4. Jeśli kilku użytkowników korzysta z tego samego adresu IP (w domu, w pracy, szkole, akademiku, sieci osiedlowej, itp) i zamierza grać na tym samym adresie IP, powinni ten fakt zgłosić do administracji gry niezwłocznie po założeniu kont. Szczególnie należy unikać dalszych oprócz IP powiązań pomiędzy kontami, jak podobne nazwy graczy, podobne adresy e-mailowe itd., które mogą sugerować korzystanie z kilku kont przez tą samą osobę. Zgłoszenie wspólnego IP nie uchroni przed banem, jeśli będą zachodzić powiązania między kontami. Należy zgłosić niezwłocznie, a nie dopiero gdy się wyda. A powiązania miedzy kontami to właśnie sprzedaże psów z jednego konta na drugie, wspólne hodowle itp. Takie rodziny wielopokoleniowe (rodzeństwa, rodzice, babcie, dziadkowie, wnuczęta) i mocno rozgałęzione w liniach bocznych (kuzynki, kuzynowie, cioteczni bracia, stryjeczne siostry...), których członkowie chodzą często do jednej klasy i grają w doggi z jednego komputera, a nawet z jednej komórki wcale nie są rzadkością na DG I nie ma powodu obrażać się na Admina, który zgodnie z regulaminem zbanował powiązane konta, a i tak daje Ci szansę na wyjaśnienie.
 14. Pomysł sam w sobie nie jest zły, ale: 1. gdyby przyszedł mi gość i zechciał ON - to sprawa prosta, nie mam takiego, do widzenia 2. gdyby zechciał labradora, to musiałabym spośród kilkunastu psów wybrać jednego, mając nadzieję, że nie zwróci mi go, bo on jednak marzył o czarnym a nie biszkoptowym (i hodowla straci klientów) 3. gdyby zechciał łaciatego mieszańca o wzroście 60 cm z dużą ilością punktów posłuszeństwa i wysoką odwagą - to mając do przejrzenia 700 psów od razu mówię mu... do widzenia Z kolei gracz, który ma małą ilość psów będzie miał problem z doborem psa, bo po prostu nie ma z czego wybierać i wszystkim klientom będzie musiał mówić "do widzenia". Może kupić psa pasującego do oferty? Może i mógłby, ale on zwykle nie ma kasy...i po co miałby psa kupować? żeby go oddać, dostając w zamian np.karmę? Pewna też jestem, że od razu forum i chat zostałyby zasypane pytaniami : czy mój pies pasuje do oferty? Moim zdaniem za dużo zamieszania, a efekt niewielki. Ale to tylko moje zdanie