Annyonne

Members
 • Postów

  61
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  6

Annyonne last won the day on December 8 2016

Annyonne had the most liked content!

1 obserwujący

O Annyonne

 • Ranga
  Początkujący
 • Urodziny

Profile Information

 • Gender
  Female

Ostatnio na profilu byli

320 wyświetleń profilu
 1. No to dodałam jeszcze jedną możliwość wyboru - czyli całkowitą likwidację schroniska...
 2. Opcje są przedstawione przeze mnie, ale wymyślałyśmy je razem na czacie - ja tylko je zebrałam do ankiety
 3. To może zamiast schroniska zrobić chińską stołówkę? Żaden pies by się nie zmarnował
 4. Wtedy można by było całkowicie zlikwidować schronisko, bo nie miałoby sensu. Po co oddawać psy skoro nie można byłoby ich adoptować? W rzeczywistości schroniska są i są możliwe adopcje psów - w grze też tak powinno być.
 5. Jakieś "żarłoczne" jesteście - od razu wszystkie psy na pasztet
 6. Joanna, dopisałam, że można wybrać więcej niż jedną odpowiedź
 7. Rozmawiałyśmy o tym na czacie. Propozycje dotyczą schroniska. Jest kilka możliwości zmiany ( stąd kilka wyborów w ankiecie), bo nie do końca wiadomo co byłoby lepsze...może wszystkie ? Każda z tych zmian na pewno „rozrusza” giełdę psów, bo zmniejszy ilość zakupów w schronisku. Jest szansa, że zwiększy się ilość sprzedaży psów rasowych. Gracze będą mogli zarabiać na sprzedażach (także nowi – oczywiście po osiągnięciu drugiej rangi). Hodujący nowe rasy/maści będą mogli oddawać do schroniska tzw. odrzuty z hodowli bez obaw, że ktoś skorzysta z ich pracy - dzięki temu zmniejszy się ogólna ilość psów w grze. Korzyści będą w zasadzie dla większości graczy. Niezadowoleni będą ci, którzy kupowali psy tylko w schronisku... Co autor miał na myśli? Propozycja 1. Obecnie na kolejną adopcję czeka się 3 dni czyli można nie korzystać z giełdy i tanio w krótkim czasie zdobywać psy. Przywrócenie terminu 10 dni ?(lub zwiększenie do 20) spowoduje szukanie psów do kupna na giełdzie (mam taką nadzieję) Propozycja 2. Z adopcji „krótkiej” korzystaliby tylko gracze z małym stażem i często małą kwotą doglarów. Zwykle nie stać ich na droższe psy. Propozycja 3. Psy nie zapychałyby schroniska i przy okazji szybko znikały, co pewnie szczególnie przyda się tym graczom, którzy pozbywają się odrzutów z hodowli lub psów, których nikt nie chciał kupić za 500 dgl, a ze schroniska za 200 chętnie „wyłapie” Propozycja 4. Autor tłumaczyć nie musi. Propozycja 5. Skoro jest dolna granica to mogłaby być też górna, powyżej której gracza stać na kupno psa na giełdzie. Ogólnie chodzi o to, by ograniczyć możliwość adoptowania psów ze schroniska, a zwiększyć „ruch” na giełdzie. Kwota 500 dgl za adopcję byłaby po to, żeby nie zlikwidować całkowicie możliwości adopcji tylko "zrównać" ją ze sprzedażą psów na giełdzie. Czasem przecież w schronisku pojawiają się psy, które chcielibyśmy mieć. edit: zapomniałam dodać, że można zaznaczać kilka odpowiedzi
 8. Jak nie w tej wersji, to niech pomyśli, czy w nowej...
 9. Bazylia w wątku "Nowe wystawy" podała pomysł z "Tygodniem mopsa". Też myślałam o czymś podobnym, ale bardziej jako urozmaicenie klikania psów, coś w rodzaju dodatkowych "wyzwań" (tak, jak są zadania, tylko bardziej rozbudowane). Np. niech to będzie np.Tydzień z psem, ale w każdym dniu tego tygodnia jakieś zadanie do wykonania, za które dostawałoby się drobne nagrody (najtańszą miskę, karmę, ringówkę, adresówkę, 50 dgl itp.), a za wykonanie wszystkich zadań tygodnia byłaby większa nagroda (np. tło, lepsze posłanie, bon czy 300 dgl). Udział oczywiście nie byłby obowiązkowy. A jakie zadania? Może niekoniecznie związane z samą grą, ale np. zabawy logiczne czy zręcznościowe tematycznie związane z psami? Nie wiem...A może jakieś inne. Może coś w rodzaju gry planszowej z kostką? Z zadaniami do wykonania (prostymi, typu tych, co już są) na kolejnych polach gry? Dlaczego? Bo wszystkie zadania już dawno zrobiłam, loguję się, by poklikać psy, postalkować czat , a w tak zwanym międzyczasie gram w inną grę. Nie, nie w nieparzystokopytne Z takiego "dodatku" skorzystaliby na pewno początkujący, bo mogliby zdobyć akcesoria i kaskę. Inni zajęliby się dodatkiem, a przestali spamować czy trollować. Jeszcze inni mieliby dodatkową rozrywkę w czasie klikania piesków lub oczekiwania na wyniki wystawy. A przede wszystkim byłoby trochę urozmaicenia. Nie wiem jedynie, czy w obecnym stanie gry da się coś takiego wprowadzić... Jak myślicie ma to sens?
 10. Hmmm, a jakby miejsce, na którym pies się znajdzie na wystawie nie był zależny od punktów charakteru i doświadczenia, tylko losowo? Charakter byłby do rankingu psów, doświadczenie ważne w konkursach, a na wystawach każdy miałby szanse być na pierwszej stronie, także początkujący ze swoim "lichym przydziałowcem". A ten pomysł z "Tygodniowymi eventami" bardzo mi się podoba. Też myślałam o czymś podobnym, ale bardziej jako urozmaicenie gry. O, i zaraz dam propozycję
 11. Wprawdzie można dać ogłoszenie i dogadać się z chętnym albo otworzyć wątek sprzedażowy, ale wiadomo, że gracze chętniej kupują już wystawione psy (nie trzeba pisać, o nic pytać, prosić, ustalać cenę). Taka opcja na pewno ułatwiłaby i kupno i sprzedaż. Ten "ptaszek" musiałby być, bo nie wszystkie psy chcemy sprzedać bezpłodne.
 12. Jeśli da się to zrobić na DG - to jestem jak najbardziej za.
 13. Tak - przecież to ciasteczkowo-bananowa Kama
 14. Ban

  Jeśli zgłosiłaś,że siostra też gra i jeśli nie współpracowałyście (nie kupowałyście od siebie psów, nie miałyście wspólnych hodowli itp.) to powinno się wszystko wyjaśnić. Ale patrzyłam teraz -tak na szybko- u Ciebie - masz multi siostry (jeśli to rzeczywiście siostra) w znajomych, robiłaś też do nich prezentacje..., kupowałyście nawzajem od siebie psy...stąd pewnie ban.
 15. Coś podobnego jest już. Tylko nie na profilu, ale w kojcach. Po wejściu do kojca można kliknąć ikonkę "młotka" i podświetlają się psy wystawione na sprzedaż. Szkoda, że nie dałaś ankiety - bez tego nie można głosować.