Annyonne

Members
 • Postów

  84
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  16

Annyonne last won the day on February 23

Annyonne had the most liked content!

3 obserwujących

O Annyonne

 • Ranga
  Początkujący

Profile Information

 • Gender
  Female

Ostatnio na profilu byli

675 wyświetleń profilu
 1. Chciałam tylko delikatnie zwrócić uwagę, że piszecie w dziale propozycji do DG U nas w grze wprawdzie są suki, ale do nich nikt nie strzela
 2. ban

  Na stronie głównej forum trzeba wybrać dział dotyczący doggi (działy są na ciemnych paskach) i w "Blokady" wpisać swoje odwołanie. Ty wpisałaś w dziale dotyczącym innej gry i słusznie ci napisał Devu, że takiego gracza w Poke nie ma.
 3. Napisałaś w dziale dotyczącym PokeGra. Jest osobny dział dla Doggi Game.
 4. Nie ten dział...
 5. Horror na doggi
 6. Nie zwracać uwagi na to gdzie "ucieka" fragment mapki, Chwytać fragment i klikać w miejsce, gdzie powinien się znaleźć. Sam wskoczy. Jest o tym w wątku eventowym na doggi.
 7. Bystra ta siostra i wcześnie zaczyna Login musi mieć podobny, żeby nie zapomniała, a tymczasem sama zakłada sobie multi (i konta e-mail)
 8. Po czwarte - piszesz o banie na doggi, a wątek dwukrotnie zaczynasz w dziale dotyczącym pokemonów
 9. To też dobry pomysł - choć może nie 3x , ale na przykład każda zmiana o 1 bon więcej.
 10. O tak, to bardzo dobry pomysł
 11. Heh, dobre O tym jak grać nie wolno i jakie są konsekwencje takiego niedozwolonego grania przeczytasz w regulaminie gry. Ale nawet gdyby wziąć pod uwagę Twoje pomysły - to stwierdzenie "minimum 20" w żaden sposób nie zabroni adminowi dać więcej (minimum 20 określa dolną granicę, czyli nie mniej niż 20). Swoją drogą ciekawe z jakiego forum masz takie informacje?
 12. Ponieważ na forum gry w dyskusjach nad propozycjami część graczy zrobiło "piaskownicę", pisząc jakieś dziwne teksty typu "jak tak będzie to zabieram zabawki i odchodzę" i jest takie zamieszanie, że wszystko ginie, piszę tu: podoba mi się zmiana z automatycznym postarzaniem psów, mimo, ż dotknie także moje hodowle xP Można by było jedynie (tak jak proponują niektórzy): - wydłużyć czas "nie klikania" psów do 2 tygodni (lub 15 dni) - dać możliwość "zamrożenia" odpłatnie jednego kojca z określoną ilością psów (nie wiem 50?)- ewentualnie dołączyć opcję urlopu, ale bez przesady - jak ktoś gra tylko raz na pół roku, to po co w ogóle gra - nie dodawać zmniejszania charakteru psa
 13. Chciałam tylko delikatnie zaznaczyć, że z tego co przeczytałam w innym, założonym przez Ciebie wątku, bana masz głównie za trolling, a multi to jest jakby przy okazji... A poza tym Admin nie musi się tu tłumaczyć z bana, bo On regulamin zna, a bana masz Ty I sądzę, że te kolejne posty od "adwokatów" nic tu nie pomogą. Zresztą napisałaś wyżej, że nie chcesz już grać, więc nie bardzo wiadomo, po co piszą.
 14. A mama mówiła, by nie otwierać nieznajomym...