Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Kama

Members
 • Postów

  101
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  11

Wszystko napisane przez Kama

 1. Hm nie wiesz za co? Otóż w poprzednim odwołaniu wspomniałaś o multikontach... Może za to? Dla jasności specjalnie dla Ciebie wklejam cytat z regulaminu: ''1.1. Zabrania się posiadania przez jedną osobę wielu kont w grze. Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem nie przeprowadzania transakcji pomiędzy takimi kontami (np. kupna / sprzedaży). '' Tadam
 2. Hmm co mógłby robić Maks, gdy mnie nie ma? Zapewne to. 😅
 3. Również jestem na Tak, ale nie dlatego by ''wyrównać szanse''. Szanse są równe. Każdy może kupić bony i nie mówcie, że kogoś nie stać, bo te 3,69 to ma (raczej) każdy na telefonie. Zgadzam się powyższymi wypowiedziami.^ Ranga VIP ma obecnie za mało przywilejów i nie jest warta tego, by o nią zabiegać.
 4. Doggi-game Kama 2:2 dla Rosji
 5. Doggi-game Kama 2:1 dla Urugwaju
 6. Doggi-game Kama 3:0 dla Kolumbii
 7. Doggi-game Kama 3:2 dla Chorwacji
 8. Doggi-game Kama 3:2 dla Japonii
 9. Doggi-game Kama 3:1 dla Portugalii
 10. Doggi-game Kama 3:2 dla Hiszpanii
 11. Doggi-game Kama 3:1 dla Szwajcarii
 12. Doggi-game Kama 4:1 dla Brazylii
 13. Doggi-game Kama 3:2 dla Argentyny
 14. Kama

  Blokada

  Jasne, jasne. Ogłoszenie samo się wstawiło. ;') Taki automacik, nie? ;P
 15. Kama

  Blokada

  Hmm nic nie rozumiesz, a ogłoszenie pt. ''Sprzedam konto'' kojarzysz? ;')
 16. No jakbym Cię nie znała. ;P Wiem, że żartowałaś. xD
 17. Hahhaha, to by miało sens, ale zaraz będzie drama, że przecież 6 rangę baardzo trudno zdobyć (co niestety niekiedy bywa prawdą) ;')
 18. W takim bądź razie zostawmy to jak jest do momentu aż znajdziemy sensowniejsze rozwiązanie, a tymczasem może pomyślmy na ograniczeniem maksymalnego podnoszenia charakteru psom. Aktualnie każdy może wbić maksymalną ilość komend. Może niech to będzie od czegoś zależne? Np. od rangi?
 19. Jak dla mnie już sam fakt, że każdy może wbić psu tę maksymalną ilość charakteru jest zbyt dużym ułatwieniem. Tu powinno być jakieś ograniczenie. Rangowe albo właśnie to, które tutaj proponujemy, czyli zastąpienie wymaganych zwykłych zabawek tymi eventowymi. Nowi nie mogą mieć wszystkiego podanego na tacy, niech sie postarają. A jak będzie im zależało to odkupią od kogoś taką zabawkę.
 20. Coś za coś. Tylko tak podniesiesz wartość tych eventowych zabawek. ; P Wiadomo, że nie wystawisz takie psa za nie wiadomo ile, ale jednak takie psy byłyby cenniejsze, a same zabawki bardziej przydatne,
 21. Bazylia, ale zauważ, że za zabawki eventowe nie płacisz, bo one są nagrodą, a za sklepowie już tak. Co za tym idzie bardziej opłaca się wziąć udział w evecnie, by zdobyć daną zabawkę niż ją kupić. To ''albo albo" nic nie zmieni, bo mając do wyboru: a) biorę udział w evencie i męczę się, by coś zdobyć, b ) kupuję sklepową. Wiadomo, że wybierze opcję drugą, bo tak łatwiej. :'P
 22. Nie zarabiasz na eventowych, bo one w tej chwili nie mają żadnego zastosowania. Po takiej zmianie stałyby się towarem bardziej cenionym.
 23. Nie, to albo jest bez sensu, bo i tak gracze wybraliby te sklepowe. Bez przesady. Nowi nie mogą mieć od razu wszystkich przywilejów. Zresztą, co stoi na przeszkodzie by sobie kupili takowego psa z eventową zabawką? : P
 24. Nie, podnieść wartość tych zabawek. W końcu nie każdy musi wybijać psu wszystkie komendy.
 25. Czyli dobrze Cię zrozumiałam. To byłoby nawet sensowne, bo teraz te zabawki faktycznie do niczego się nie nadają. No okey, zabierają mniej energii niż inne i może dają ciut więcej bonusów (nie wiem jak to nazwać), ale nie mają żadnego większego zastosowania. A tak to, gdyby zamienić zwykle na te, to nie każdy by mógł maksymalnie podnieść charakter psa. Czyli- psy z eventowymi zabawkami by zyskały ciut na wartości, a same zabawki stałyby się cenniejsze.
×
×
 • Utwórz nowe...

Important Information

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności