Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Tasak

Members
 • Liczba zawartości

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Tasak w dniu 23 Wrzesień 2019

Użytkownicy przyznają Tasak punkty reputacji!

4 obserwujących

O Tasak

 • Urodziny 16.02.2000

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Interests
  M&A, Fotografia, pisarstwo, film/scenopisarstwo

Ostatnie wizyty

1120 wyświetleń profilu
 1. Wystarczy jeden temat odnośnie kary. Admin ma zapewne dużo na głowie i trzeba cierpliwie czekać.
 2. Tasak

  Blokada

  To nie jest ważne czy korzystaliście z jednego komputera czy z dwóch. W regulaminie jasno jest napisane, że nie należy przekazywać doglarów, ani rzeczy/psów na inne konto, nawet jeżeli ktoś kończy grę. Regulamin zazwyczaj czyta się przed założeniem konta, a ewentualne zmiany ZAWSZE są ogłaszane na forum gry, na które warto od czasu do czasu zaglądać.
 3. Tasak

  Podgląd pisanego posta

  Jak sama wspomniałaś, opcja jest mało istotna, ale dla wygody jest pomocna. Często w dłuższych postach nie jesteśmy w stanie wyłapać, czy gdzieś nie machnęliśmy dodatkowego nawiasu, czy nie zapomnieliśmy jednego dodać. Osobiście jestem ZA.
 4. Fakt. Kompletnie o tym zapomniałam. Jednak to nie zmienia mojego zdania, że ta zmiana jest zbędna. (+istnieje sposób na przedostanie się do strony psa i zobaczenie charakteru, ale to już szczególik mało istotny XD)
 5. Również jestem na "NIE" choć takiej opcji nie ma w ankiecie. Jest to zapewne tylko wizualna zmiana, która nic nie wnosi. Jeżeli chcemy się dowiedzieć jaki dany pies ma charakter to wystarczy najechać na gwiazdki myszką, a wtedy ukaże się wysokość charakteru/doświadczenia.
 6. Tasak

  Pogoda na doggi-game?

  To ja tak jeszcze od siebie dodam, że przy deszczu i śniegu mogłaby spadać higiena przy wychodzeniu na spacer. W końcu pies tak czy tak się pobrudzi.
 7. Tasak

  Zostałam zablokowana

  Anita. Chodzi tu o przykład I. Usuwasz konto i chcesz się pozbyć "majątku", więc wyprzedajesz psy po najniższej cenie. To już podchodzi pod łamanie regulaminu.
 8. Również zgadzam się z przedmówczyniami. Jestem na TAK, ale tylko dla rangi VIP.
 9. Tasak

  luna999

  Masz bana na 10 dni, więc nie wiem co to za panika. Poza tym nie oszukuj, że to koleżanka to robiła. Chyba tylko głupi by w to uwierzył, zważywszy, że nie robiłaś tego pierwszy raz. Poza tym zły dział.
 10. Tasak

  Odwołanie od blokady

  Jestem pewna, że kojarzysz, ale pod innym loginem. klaudia139 mówi Ci coś? No właśnie. Admin nie ma obowiązku dać ostrzeżenia o banie. Dostałaś go, powinnaś się z nim pogodzić. Nie mam więcej do powiedzenia w tej dyskusji, gdyż powody podałam.
 11. Tasak

  Odwołanie od blokady

  To nie był jeden raz. Wielokrotnie dawałam ci notkę do twoich postów. Nie wnosiłaś do wątków hodowlanych nic co by się z nimi wiązało (przykład graczki do której miałaś zastrzeżenia. Taką sprawę mogłaś załatwić z właścicielką hodowli na pw).
 12. Tasak

  Odwołanie od blokady

  Byłaś upominana nie raz, nie dwa. Spamowałaś graczom niepotrzebnie w wątkach hodowlanych. Zawsze "wtryniałaś" swoje słowo. Byłaś za to upominana i liczyliśmy, że w końcu się opamiętasz. W dodatku, mimo tego że było wielokrotnie mówione, podałaś miejsce gdzie znajduje się dane słowo. Jak już było wspominane, takie zachowania są banowane. Blokada jest na trzy dni. Mamy nadzieję, że w tym czasie przemyślisz to co robiłaś i wywnioskujesz co było w tym zachowaniu złe.
 13. Nie jestem za wyrzuceniem opcja adopcji. Trzeba by przearanżować wiele zadań. Wystarczy podwyższyć cenę i zrobić tak, by psy były raczej tylko do konkursów lub jako dekoracja.
 14. Ja już swoje zdanie wyraziłam. Opcja jest powiedzmy, że... no taka dość... kiepska, ale pod dobrej dyskusji i przearanżowaniu jej może być pożyteczna. Ludzie wysilcie makówki i pomyślcie co można zmienić.
 15. Tasak

  .......

  Po pierwsze, nie wyzywaj innych od ameb. Trochę kultury. Po drugie, pewnie tak jak większość polaków jesteś chrześcijanką. Jedno z przykazań brzmi "Nie używaj imienia swego Boga nadaremno". Po trzecie, Nabi, już od dawna Ci się zbierało. Wrzucałaś swoje komentarze tam nie były zbędne. W poprzednim twoim odwołaniu stwierdziłaś, że moderatorzy prowadzili samosąd. Z jakiej niby racji to stwierdziłaś? Moderatorzy są tylko, i wyłącznie od FORUM. To Administrator gry ustala bany. Przyjmij proszę do wiadomości, że masz bana na grę i do niej nie wrócisz. Może tak długa blokada pozwoli ci przemyśleć swoje zachowanie i dorosnąć do życia społecznego bo w obecnej chwili nie jesteś dojrzałą osobą. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności