Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Bazylia

Members
 • Liczba zawartości

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Ostatnia wygrana Bazylia w dniu 9 Luty 2018

Użytkownicy przyznają Bazylia punkty reputacji!

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Bazylia

  KONKURS - Walentynki 2018

  Mopsiki z hodowli Zderpione Mabari zostały w tym roku najęte na stanowisko amorków. Strzeżcie się więc nisko latających mopsów Dziecko gra w pieskogierkę pod nickiem Bazylia.
 2. Gdzie tu mowa o równości, skoro mówisz, że gracze, którzy mają po 100 albo i więcej zabawek eventowych będą mogli trenować psy w wybrany sposób, a nowi gracze, którzy albo nie mieli szans wzięcia udziału w eventu, albo trafili w czasie, kiedy tego eventu nie ma, albo mają za mało psów, by ugrać więcej niż 1-3 zabaweczki, będą zdani na łaskę i niełaskę osób, którzy te zabawki będą chcieli sprzedać? To zdecydowanie nie będzie sprawiedliwy podział miedzy starymi i nowymi graczami. A nie próbuj mi wmówić, że gracz z 300 tys na koncie odczuje jakąś wielką zmianę, jak przypisze psu zająca zamiast zabawki za 140 dgl Nie planuję robić wielkiego przewrotu ekonomicznego, a jedynie użyć do czegoś zabawki, które po prostu teraz nie są użyteczne. Dershai, jeżeli zabawki będą miały moc dodawania charakteru, tym bardziej zrobi sie nierówno, bo gracze, którzy będą takie zabaweczki mieć, będą mogli dużo szybciej wbijać charakter psom niż osoby, które ich nie mają Tu bym została przy samej przewadze legowisk, na które nowego gracza zazwyczaj nie stać. Nie ma co robić większej przepaści.
 3. My chcemy, żeby nowi wydawali więcej na zabawki? A to nie tak, że nowy będzie musiał kupić pieska z giełdy za minimum 500 dgl (bo tyle wynosi cena minimalna) i go ubić, dostając zabawkę przynajmniej raz użytą, co wychodzi drożej niż najdroższa zabawka ze sklepu? Chodzi jedynie o to, zeby zabawki eventowe nie leżały odłogiem i na coś się przydały.
 4. Jak dla mnie całkowite zastąpienie zabawek zwykłych eventowymi jest przesadą. Wystarczy już, że legowiska +5 da się zdobyć tylko z eventu. Ale one wpływają jedynie na szybkość zajmowania się psem, a nie sposób, w jaki się nim zajmuje. Wydaje mi się, że Pawsie chodziło o nadanie zabawkom JAKIEJKOLWIEK wartości poza estetyczną i kolekcjonerską, a nie sprawianie, że zabawki eventowe będą OP i nie będzie się dało bez nich żyć. W dobie, kiedy 90% psów na doggi nie nadaje sie charakterem do niczego, nie ma sensu utrudniać budowania charakteru w danym kierunku, a właśnie wspomaganie tego. Dlatego zdecydowanie jestem za opcją "albo albo". Poza tym mówicie tu głównie o nowych graczach, którzy są zazwyczaj biedni i nieogarnięci. Nie oczekujcie, że ktoś taki da wam 3000 dgl za pieska, którego będzie ubijał przez pół roku, żeby zdobyć jedną zabawkę A gracze doświadczeni, którzy sporo klikają i trenują tą trzecią cechę, najczęściej biorą udział w eventach i dostają sporo takich zabawek.
 5. Bazylia

  Halloween - KONKURS

  Ha! Chyba jeszcze zdążyłam! Wstawiam grubego mopsika (oczywiście z hodowli Zderpione Mabari) przebranego za groźnego Szarego Strażnika Ktoś musi pokonać plagę burdelków na doggi Gram na doggi i ukrywam się pod nickiem Bazylia.
 6. Bazylia

  Krycia do akceptacji

  Już to widzę jak czekam na krycia kilka dni, po czym rezygnuję i kryję czymś innym. Dostaję szczeniaka, którego oczekiwałam, postarzam suczkę do cieczki i odstawiam na później, po czym wracam po nią za jakiś czas i widzę, że jest w ciąży z tamtym repkiem Zawsze można się umawiać na krycia. Teraz wprowadzono opcję, że widać kiedy ktoś jest online, więc polować na taki status i prosić o krycie. Porównywalnie dużo zachodu, a przynajmniej wie się na czym stoi
 7. Paws to tylko hajsy w głowie Ale też podoba mi się ten pomysł. Z tego co pamiętam lata temu też były podobne propozycje Byłabym jednak za opcją konkretnych wymagań, nawet jeśli miałyby być w większej ilości, niż 1-2 wyznaczniki ale w zgadywance.
 8. Bazylia

  Samouczek

  Niech się nauczą zaglądać w odpowiednie miejsca. Samouczek mówi niewiele, ale już pytajniczki, faq, pomoc... Na lenistwo nic nie pomoże Podejrzewam, że część graczy w ogóle nie czyta samouczka i tylko wykonują zadania, a potem nie mogą trafić nawet do ZK Niech dorzucą wielkimi literami pod koniec gdzie szukać informacji i jak dla mnie w zasadzie wystarczy Ale róbta co chceta. Już mnie to nie dotyczy, więc nie będę się sprzeciwiać ani popierać
 9. Bazylia

  Prace dla psów?

  Ogólnie pomysł całkiem niezły. Coś podobnego było proponowanego już kilka lat temu, ale chyba nie były podawane konkretne prace z wymaganiami i płacami. Byłam wtedy za i teraz też jestem Tylko trzeba by było wymyślić na tyle kategorii, żeby każda rasa mogła się w czymś specjalizować, bo znów powstanie problem psów niepotrzebnych absolutnie do niczego Mam jednak pewne wątpliwości co do tych prac niskoopłacanych. Skoro pies pracowałby 11 dni i przynosił 2 dgl dziennie to mamy szalony zarobek 22 dgl. Już wolałabym wywalić do schronu/trzymać na później/wywalić na szukanie bursztynów. No i z racji na moją sympatię do okrągłych liczb proponowałabym raczej postarzenie psa o rok na dobę. Nie przepracowujmy biedactw Dawałoby to 15 dni życia (ach, moja ulubiona liczba :D) Mogę dać kilka propozycji, ale nie pokuszę się o komponowanie statystyk i zarobków, bo jeszcze nie rozpracowałam do końca twojego systemu oceniania przydatności, Hentala No i lepiej, żeby zrobił to ktoś mądrzejszy w takich rzeczach, bo ja pewnie popsuję Proponuję więc psa do polowania (i tutaj można stworzyć kilka kategorii na jakie zwierzęta mogłyby polować. Bo taki jamnik na niedźwiedzia to raczej kiepska sprawa :P), pies pociągowy, pies przewodnik ( tu też można kilka stopni ze względu na stopień niepełnosprawności klienta), tester zabawek/karmy/czegokolwiek, pies wyścigowy. Chyba kiedyś widziałam psi pokaz mody. Można by więc zrobić takich psich modeli. Pies ratownik i tu też można poszaleć i dać osobną kategorię dla takich bernardynów pracujących na lądzie i wodnych niufów. W tej chwili to chyba tyle. Jak coś jeszcze wpadnie mi do głowy to edytuje albo napiszę nowy post.
 10. Hej. Nie jestem graczem nowym, choć to konto, które teraz posiadam ma nieco ponad 100 dni. Staram się teraz zaliczyć zadanie z wbiciem się do top500 rankingu i przyszło mi na myśl kilka usprawnień. Po pierwsze, ranking jakikolwiek zaczyna się dopiero od 500 miejsca. Nie mam pojęcia na którym faktycznie jestem, ani nawet czy moje działania prowadzą do podwyższenia mojej pozycji. Byłoby fajnie, gdyby pokazywało konkretną liczbę zamiast 0. Gra pewnie i tak jakoś to liczy, bo musi wiedzieć kiedy ktoś dociera do tego top500 Po drugie, dobrze byłoby ujawnić od czego tak w zasadzie zależy miejsce w rankingu. Widywałam już kilku graczy, którzy mieli mniej psów, funduszy, wygranych w konkursach, ale mając 1000 dni stażu byli na dwieście-którymś miejscu. Jeżeli faktycznie staż jest tu istotny to jest to mocno niesprawiedliwe względem młodszych graczy, którzy ile by nie klikali i tak będą na przegranej pozycji. Nie mogę jednak apelować o wyrzucenie tej składowej, bo nie mam pewności, że takowa brana jest pod uwagę. Sądzę jednak, że gracze powinni być świadomi tego co powinni robić, żeby być "lepszym" według gry Po trzecie, co powiecie na utworzenie dodatkowej kategorii w rankingu graczy? Ranking zwycięstw, w którym liczyłyby się wygrane w konkursach, może też w wystawach? Co sądzicie o moich wypocinach? Ps. ankieta wielokrotnego wyboru-można klikać więcej niż 1 opcję.
 11. Bazylia

  opcja "zablokuj"

  Daaaaawno już nie miałam z czymś takim problemu, ale spam się zdarza. Człowiek odmówi drugiemu sprzedaży wystawowo-konkursowego psa z dużym doświadczeniem za 500 dgl i potem dostaje 30 wiadomości typu "spszedej pls".
 12. Bazylia

  Dodatek do wystaw rasowych?

  Wiem, że nie były. To sarkazm Startowały z charakterem 200 jak wszystkie inne psy na początku gry. Pierwsze mieszańce to były te startówki, które dostawało się przy rejestracji. Idąc twoim tokiem myślenia bordery, onki, lappy, owsiki też powinny dostawać niższe nagrody jak mieszańce, bo ktoś je wyklikał na 500+ i inny ktoś może sobie podnieść charakter swoich, kupionych na giełdzie rasowców i też będzie to inwestycja jednorazowa Zwiększając nagrody w rasowych spowodujesz tylko większy wysyp burdelków i onków, które jeszcze bardziej stłamszą rasy o niższych charakterach, bo te i tak nie mają większych szans na zwycięstwo i zapisywane są głównie z racji podnoszenia płodności. A takie monokultury to jedna z tych rzeczy, których właśnie chcemy uniknąć.
 13. Bazylia

  Dodatek do wystaw rasowych?

  Bo te mieszańce to od razu były wprowadzone z charakterem 600 i nikt wcale mozolnie nie wyklikiwał go z pokolenia na pokolenie W realu nie można na przykład sprzedawać kundelków, więc może nie przesadzajmy tak z tym realizmem
 14. Bazylia

  Dodatek nadzwyczajny

  Chyba muszę być za, skoro byłam inspiracją do tej propozycji Codzienne zadania to może lekka przesada, bo za dużo nagród byśmy mieli i w tylnej części ciała by nam się poprzewracało Ale system tygodniowy typu jedno-dwa zadanka z limitowanym czasem jak najbardziej (niektórzy mają w jedne dni więcej czasu niż w inne ). No i bardziej podobałyby mi się takie, do których trzeba by było zaangażować już istniejące mechaniki gry, a nie dodawać nowe minigierki. Prędzej coś w stylu "wyhoduj psa z czymśtam" czy "weź udział w tylu i tylu konkursach danego typu/trudności". Tylko błagam nie zręcznościówki! Jestem w tym beznadziejna Chlip. Chociaż dalej jestem za moim tygodniem mopsa XD Mopsów nikt nie kocha. Ja bym pokochała, ale nie opłaca się xD
 15. Bazylia

  Nowe wystawy

  O nie, jestem całkowicie przeciw usuwaniu doświadczenia i charakteru z wystaw. Nie po to ktoś wydaje kupę kasy na krycia wysokocharakternymi psami, szkoli toto i wrzuca na konkursy, żeby mu jeszcze profity z wystaw zabrali. No i wtedy, bądźmy szczerzy, wszystko wywróciłoby się do góry nogami. Ludzie "przejedzeni" borderami i wysokocharakternymi srebrno-złotymi trimerle głosowaliby na wszystko inne co tylko się pojawi. I nie docenią na przykład zwykłego puchacza, który może nie jest piękny, ale na przykład przy charakterze 550 ma jakąś rzadko spotykaną cechę w tym przedziale. A wyhodowanie takiego wymaga więcej nakładu niż pokrycie byle 220 jakimś 300 i uzyskanie takiego samego psa. No i będzie więcej roboty z wyszukiwaniem potencjalnych reproduktorów poprzez wystawy, co robię w zasadzie każdego dnia. Jakieś uszeregowanie musi być i nie demonizujmy tak tych charakterów. Niech się ludziom zwraca to, że włożyli w to grube hajsy
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności