Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Azadi

Members
 • Liczba zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Azadi w dniu 11 Maj 2019

Użytkownicy przyznają Azadi punkty reputacji!

1 obserwujący

O Azadi

 • Urodziny 09.10.2001

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Wa-wa

Ostatnie wizyty

1897 wyświetleń profilu

Azadi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputacja

 1. Ograniczenie tego do konta premium lub do rangi VIP to dobry pomysł. Ta cała ranga VIP w sumie też nie ma za wielu obiecanych przywilejów, tylko więcej głosów w wystawie i bodajże wyższe kieszonkowe.
 2. Przydałaby się możliwość szybkiego przejrzenia akcesoriów przypisanych do psa bez potrzeby wchodzenia na jego stronę - po prostu bezpośrednio z kojca. Powiedzmy, po najechaniu na psa kursorem pojawiałaby się lista rzeczy. W ten sposób, dałoby się ustalić, który pies jest już wyposażony, który ma np. lepsze legowisko, dzięki któremu będzie się dało go szybciej wytrenować, któremu czegoś tam jeszcze brakuje itp. Bardzo przydatne, gdy postarza się dużo psów naraz i jest trudno klikać na każdego po kolei, by sprawdzić, który ma akcesoria, a który nie. Popieracie?
 3. Z całą pewnością nie jestem pierwszym doggowiczem, który proponuje taką możliwość Wiadomo, że nie powinno być to zbyt ogólnodostępne, w sensie żeby nie było sytuacji, że ktoś kupuje/adoptuje psa i dowolnie dorzuca mu przyrostek swojej hodowli. Chodzi mi o coś, co pomogłoby graczom, którzy zapomnieli przypisać miot do hodowli. Moje propozycje elementów tej opcji: - jeśli pies dostanie już jakiś przyrostek, to nie da się już tego zmienić. Ani przepisanie psa z hodowli do hodowli, ani usunięcie przyrostka nie byłoby możliwe. - pies musi być wyhodowany przez gracza, który chce mu dać przyrostek. - jakieś ograniczenie wiekowe psa lub inny limit czasu (zanim szczeniak zostanie postarzony o miesiąc po oddzieleniu go od matki? Zanim upłynie realna doba od oddzielenia go?). - znając realia gry to takie dodanie przyrostka po oddzieleniu musiałoby coś kosztować
 4. Azadi

  Oddanie psa

  Jak dla mnie może być, chodzi tylko o to, by taki pies był "nieaktywny" - bez możliwości opiekowania się nim, rozmnażania go itp. i by było to nieodwracalne
 5. Azadi

  Oddanie psa

  Cóż...ostatnio na naszym, DoGGowym forum padają propozycje zrezygnowania z możliwości adopcji psa ze schroniska, dodania opcji uśpienia psa itp. Jestem za tym, by obok/zamiast opcji uśpienia (ewentualnie na którym nie zarabiałoby się nic) pojawiła się opcja w stylu "oddaj psa do nowych właścicieli", czy jak to tam nazwać. Po wykonaniu takiej akcji pies znikałby z gry na amen - stałby się NN w rodowodach swojego potomstwa i znikałby z potomstwa swoich rodziców albo pozostawałby tam, ale bez możliwości przejścia na jego stronę. Akcja byłaby nieodwracalna i gracz za oddanie psa do nowej rodziny dostawałby jakąś niezbyt dużą sumę doglarów, powiedzmy 100 czy 200.
 6. Azadi

  Krycia do akceptacji

  Ok. Przyjęto. Temat do odrzuconych
 7. Popieram. Mogłaby być i taka lista, na której by się odhaczało hodowle, dla których krycia mają być zarezerwowane, by dało się dla więcej niż kilku. Nie jestem pewna, czy tak to działa dalej, ale wydaje mi się, że w obecnej sytuacji jest taki problem, że gdy kupi/adoptuje się psa z przyrostkiem innej, "obcej" hodowli i ustawi "krycia tylko dla hodowli", to krycia będą wystawione dla hodowli, z której pochodzi pies.
 8. Zgadzam się z propozycją dodania zadań dotyczących stażu. Jak dla mnie, to tego stażu do zaliczenia mogłoby być i ze dwa lata, byleby tylko tej rangi nie dostawali pierwsi lepsi gracze tylko dlatego, że mieli większego farta. Sunflake ma rację, chyba nie potrzeba więcej zadań dotyczących posiadania konkretnej ilości psów lub ras. Za to mogłyby się pojawić więcej zadań typu "Bądź hodowcą 100 psów", "Bądź hodowcą 200 psów".
 9. Azadi

  Krycia do akceptacji

  No właśnie niestety to jest największy problem. Dlatego ta opcja byłaby do wyłączenia, ale z drugiej strony przecież można włączyć, przestać się logować i zapomnieć o wyłączeniu :\ Proponowałam to z myślą o graczach, którzy na przykład wyhodowali nową rasę, ale nie mają zarejestrowanej w ZK hodowli, a chcieliby udostępniać krycia tylko dla graczy z hodowli. Albo mają jakiegoś cennego psa i chcieliby udostępniać nim krycia, ale nie chcą, by jakiś podejrzany gracz dorwał się do ich rasy lub psa z wysokim charakterem. Pomysł kontrowersyjny, wiem :\
 10. No dobra, widzę, że zgłaszane wcześniej przez kogoś imienne krycia poszły do akceptacji, ale mam jedną podobną propozycję. Już tłumaczę: w tym okienku, w którym ustala się cenę krycia i tym podobne rzeczy, mogłaby się pojawić odhaczana opcja "Krycia do akceptacji". Domyślnie byłaby wyłączona. Jak by to działało? Gracz X chce pokryć swoją suczkę psem gracza Y. Wspomniany pies miałby włączone krycia do akceptacji. Po próbie pokrycia suczki tym psem gracz Y, właściciel psa, otrzymywałby wiadomość na PW, w której mógłby odrzucić lub zaakceptować propozycję krycia. Po akceptacji gracz X mógłby pokryć swoją suczkę tamtym psem. Plusy - możliwość uniemożliwiania (dziwnie to brzmi, wiem) kryć nielubianym lub niezaufanym graczom. Minusy - mogłoby się zdarzyć, że gracz włączyłby taką opcję, a potem zrobił sobie przerwę od gry i wszelkie prośby o krycia wisiałyby przez wieki na jego poczcie (podobne przypadki z mnóstwa innych gier się kłaniają). Pewnie znaleźliby się i tacy, co robiliby awantury o to, że ktoś nie chce im udostępnić repka.
 11. Podpisuję się obiema łapkami. Od razu mniej ignorancji i setek pytań. Jakiś test z regulaminu też by się przydał, pisanie post pod postem przed upływem doby się kłania.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności