Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

luna999

Members
 • Postów

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  1

luna999 last won the day on 11 marca

luna999 had the most liked content!

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hmm. Dobry pomysł, jestem na tak, ale jest jedno "ale", że przy opiece, żeby było tak jak dawniej, ale żeby do tego doszły zniżki, bo na razie tylko trzy rzeczy przy opiece można zdobyć jak karmę, przysmaki i bony no i doszły by też zniżki.
 2. Hmm, ciekawy pomysł, jestem na TAK!
 3. Głosuję na TAAK, bo już od 3 lat nie mogę zaliczyć tego zadania, a ja tylko mam to do zrealizowania i do przejścia do ostatniej upragnionej rangi 😕
 4. Chcę zapoznać wszystkich graczy z moim pomysłem, żeby na wystawie psów był uwidoczniony całościowy charakter np. 1000 pkt charakteru danego psa i również doświadczenie ile go posiada np. 1000 pkt.
 5. luna999

  odsprzedaż

  To jest bardzo dobry pomysł Adminie, a kiedy będzie odświeżona wersja tej gry?
 6. Pomysł jest bardzo ciekawy, bo chciałabym sprzedać większość mastifów angielskich i owczarków holenderskich, ale za 2000 dgl za kastrację od sztuki, to już jest się bankrutem niż się nie szybko sprzeda takiego psa.
 7. luna999

  Wystawy

  Doskonały pomysł, to powinno być dawno wprowadzone Możliwe, że gracze chętniej by kupowali psy, jeżeli by miały dużo zwycięstw na koncie z wystaw. Zdecydowanie wielkie TAK!
 8. Ja mam mieszane uczucia, może i faktycznie przydałyby się bony, ale nie każdy je posiada, żeby zakupić psy/legowiska za bony to już łatwiej kupić za dgl. Więc sama nie wiem czy jestem na Tak czy na Nie, nie wiem, bo nie mogę się zdecydować.
 9. Jestem na TAK. Tak jak sugeruje Pieskowa, to jest świetny pomysł, żeby rasy w encyklopedii były podzielone na grupy np. Grupa 1 - Psy pasterskie i zaganiające, Sekcja 1 - Psy pasterskie np. do rasy Owczarek holenderski krótkowłosy, czy też Biały owczarek szwajcarski i dużo innych ras, które podlegają pod tą sekcję i grupę. I każda kolejna grupa i sekcja powinna być tak dzielona.
 10. To niezły pomysł. Jestem na TAK, ale żeby to było policzone od ilości hodowli np. jeżeli jakiś gracz posiada 20 hodowli to raz dziennie powinien dostać 20 puszek ADHD.
 11. Dla mnie to zły pomysł, bo dany twórca rasy, chce mieć tylko dla siebie rasę, a jej nigdzie nie udostępniać. Jestem na NIE.
 12. Fajny pomysł jestem za.
 13. Zdecydowanie jestem na TAK
 14. luna999

  Uwolnić rynek

  Ja jestem na nie. Może owszem, są takie rasy, które kompletnie się nie nadają na wygórowanie tej ceny 10 000 dgl, bo to dla każdego jest za drogo, ale takich ras jest nie dużo, więc jeżeli są rzadsze sprzedaże to owszem można je sprzedać za większą kwotę i ktoś wtedy musi się pokusić, jeżeli chce posiadać psa danej rasy. Kamina, a powiedz do jakiej granicy chciałabyś, żeby był ustalony cennik. Wolałabym jedynie żeby zostało tak jest - że wystawia się za minimalną cenę od 500 dgl do 10 000 dgl, niektóre rasy są tego warte, a w szczególności psy rankingowe, które mają 1100 pkt charakteru, to więc warto kupić takiego psa za 10 000 dgl.
 15. O to jest dobre, jestem za tak jak Admin napisał
×
×
 • Utwórz nowe...

Important Information

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności