TheMolka

Members
 • Postów

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Nie znam żadnego z tych loginów poza moim kontem rasowy_kundelek oraz SweetKundelka, które przyznam, że należy do mnie. Reszta z tych kąt należy do xCANAx. CANA czasami logowała się na moje konto, by pomóc mi wykonywać zadania, więc dlatego może to być jej IP. Mail również należy do niej, ponieważ gdy zakładałam swoje konto nie posiadałam maila. Wszystkie konta poza SweetKundelka i rasowy_kundelek należą właśnie do xCANAx.
 2. Czy istnieje szansa na skrócenie blokady konta rasowy_kundelek? Jak już mówiłam, konto bestdog należy do mojej przyjaciółki i żadne z kont nie jest multikontem, a bardzo mi zależy na rasowy_kundelek.
 3. Ma ten sam e-mail, ponieważ gdy je zakładałam nie miałam swojego, więc pozwoliła mi skorzystać z jej e-maila, a później zapomniałam go zmienić.
 4. Konto bestdog należy do mojej przyjaciółki. Czasami tylko na nie wchodziłam, by pomóc jej wykonywać zadania.
 5. Pieniądze pozyskane za ich pośrednictwem, jak i same multikonta można usunąć. Bardzo proszę o skrócenie blokady, ponieważ bardzo mi na koncie zależy.
 6. Witam. Dostałam blokadę na Doggi Game na 9999999 dni, z powodu multikont, których używałam do robienia zadań i głosów w wystawach. Bardzo tego żałuję i przysięgam, że już nigdy nie zrobię multikont. Jeśli byłaby możliwość skrócenia blokady byłabym wdzięczna. Moja nazwa na Doggi Game to rasowy_kundelek.blokady możesz odwołać się na forum: http://lionproject.pl/forum/362-blokady/