TheMolka

Members
 • Postów

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

O TheMolka

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. TheMolka

  Blokada

  Witam. Chciałabym odwołać się od blokady na doggi-game. Zostałam zablokowana za multikonta, ale teraz wiem, że to było złe i niesprawiedliwe zachowanie. Obiecuję, że nigdy więcej nic takiego się nie powtórzy. Bardzo żałuję, tego co zrobiłam. Czy istniałaby możliwość odblokowania mojego konta? Bardzo mi na nim zależy... Nazwa użytkownika: reborn
 2. TheMolka

  Blokada

  Nie znam żadnego z tych loginów poza moim kontem rasowy_kundelek oraz SweetKundelka, które przyznam, że należy do mnie. Reszta z tych kąt należy do xCANAx. CANA czasami logowała się na moje konto, by pomóc mi wykonywać zadania, więc dlatego może to być jej IP. Mail również należy do niej, ponieważ gdy zakładałam swoje konto nie posiadałam maila. Wszystkie konta poza SweetKundelka i rasowy_kundelek należą właśnie do xCANAx.
 3. TheMolka

  Blokada

  Czy istnieje szansa na skrócenie blokady konta rasowy_kundelek? Jak już mówiłam, konto bestdog należy do mojej przyjaciółki i żadne z kont nie jest multikontem, a bardzo mi zależy na rasowy_kundelek.
 4. TheMolka

  Blokada

  Ma ten sam e-mail, ponieważ gdy je zakładałam nie miałam swojego, więc pozwoliła mi skorzystać z jej e-maila, a później zapomniałam go zmienić.
 5. TheMolka

  Blokada

  Konto bestdog należy do mojej przyjaciółki. Czasami tylko na nie wchodziłam, by pomóc jej wykonywać zadania.
 6. TheMolka

  Blokada na Doggi Game

  Pieniądze pozyskane za ich pośrednictwem, jak i same multikonta można usunąć. Bardzo proszę o skrócenie blokady, ponieważ bardzo mi na koncie zależy.
 7. TheMolka

  Blokada na Doggi Game

  Witam. Dostałam blokadę na Doggi Game na 9999999 dni, z powodu multikont, których używałam do robienia zadań i głosów w wystawach. Bardzo tego żałuję i przysięgam, że już nigdy nie zrobię multikont. Jeśli byłaby możliwość skrócenia blokady byłabym wdzięczna. Moja nazwa na Doggi Game to rasowy_kundelek.blokady możesz odwołać się na forum: http://lionproject.pl/forum/362-blokady/