Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Carolayna

Members
 • Liczba zawartości

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Carolayna w dniu 3 Luty

Użytkownicy przyznają Carolayna punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Za. Potem człowiek łapie się za głowę, jak nie zapomni dodać przyrostek dla miotu.
 2. Carolayna

  Pogoda na doggi-game?

  Nie wiem czy aż tak bardzo drążyć co do pogody, ale napiszę coś. Są psy, które lubią deszcz, śnieg czy wiatr. Powiedzmy psy północy lubią przebywać na zewnątrz gdy jest zimno, zaś gdy jest gorąc szukają cienia. Nie wiem czy aż o takie rozdrabnianie chodzi, ale napiszę o tym.
 3. To już wszystko zależy od warunków bytowych, co pies je, ile ma aktywność itd., kastracja raczej nie wpływa na jakość życia, eliminuje tylko choroby związane z narządami rozrodczymi, bo suka która nie ma jajników, nie zachoruje na raka jajników, czy też na ropomacicze gdy nie ma macicy. Kastracja jednak może mieć wpływ na tycie, pies wykastrowany chętniej je.
 4. Nick na doggi: Carolayna Święta idą szybkim krokiem, wartko mija rok za rokiem. W schronie roi się od psisk, każdy szczek, każdy ich pisk, jest wołaniem do człowieka, bo niepewny los tu czeka. ,,Wyrzuciłeś mnie już z serca, ktoś ci powie: kat, morderca! Ale dla mnie jesteś światem, z którym żyłem, jak brat z bratem. Zabierz mnie z zimnej klatki, bo tu tylko woda, szmatki... Chcę te święta spędzić z tobą, chcę znów być przy tobie sobą. Tu udaję, jestem miły, bym nie poszedł do mogiły. Lecz ja nie wiem, że w te święta już ktoś inny duszę twą pęta... To szczeniaczek, słodki, mały, a ja? stary, zmurszały... Wierzę, że tu wrócisz, że się smucisz. Czekam panie tu na ciebie, w sercu nadziei nie pogrzebię.'' Idą święta, czas rodzinny, czy ten rok będzie już inny? Czy te psisko już niemłode, będzie z wami piło wodę? Spało w domu koło pieca, tam gdzie ogień się wciąż wznieca? Pomyśl dobrze, się zastanów, czy schronisko to dom dla starszych panów. *starszych panów - na myśli starsze psy.
 5. Carolayna

  HALLOWEEN 2018 - KONKURS

  Wiersz, o każdym i o nikim, nie brać do siebie. Nick na doggi: Carolayna Czarna noc pożera przestrzeń jasną a latarnie, czemu gasną? Pozorna ufność znika w cieniu, wszystko umyka w oka mgnieniu. Szkło pęka, syczy prąd, a w powietrzu dziwny swąd. Dróg już nie ma gdy latarnie skończyły marnie. Idąc w czerni, szukasz luny, szukasz gwiazd i złotej łuny. Niebo ciemne, wokół dźwięki, wszystko sprawia, żeś jest miękki. Ta noc wydaje się przeklęta, kiedy strach cię wnet opęta. Idąc przed się czujesz coś, to przeszywa cię wzrokiem na wskroś. Ciężko stąpa, dyszy w głos, a ty biegnąc wpadasz w stos. To nie stos setek słodyczy, stos jest łożem wielu zniczy. To grobowiec fałszywości, co doprowadza bydle do złości. Noc halloween kiedyś upiorna, dzisiaj niepozorna. Tu kostiumy, tam kostiumy, czy już wszyscy postradali rozumy? A po chwili dochodzisz do rozumu, leżysz na stercie butelek rumu. Noc ta była jednak łaskawa, butelka rumu trochę ciężkawa. To jest piwnica i cztery ściany, a bydle czarne to pies kochany.
 6. Nick na doggi: Carolayna Gdy co dnia rankiem do szkoły się szykowałam, patrząc w oczy Maksa tęsknotę widziałam W każdym jego ruchu, w dźwięku wydanym, czułam co on czuł, jak jest oddanym. Drogi się rozchodzą, pies zostaje z mamą, przy niej to ideał, nie obdaruje jej żadną plamą. W domu jest spokojny, zwykle długo śpi, szuka miejsc do spania, na mym łóżku zawsze mu coś się śni. Dzień jest przeplatany wypadami do ogrodu, harce pół godziny i do domu by nie zemrzeć z głodu. Kopał dziury, gonił kury, wchodził w rury, łapał szczury, bo to jamnik, pies ,,myśliwych''. Pies przez lata się zmienia, od szczeniaka aż po lenia. Gdy ze szkoły już wróciłam, nigdy się temu nie dziwiłam, że mój pies jest taki grzeczny, nic nie niszczył, był bezpieczny. Witał mnie jakby rok nie widział, piszczał, szczekał, rzucał piłką, już dziadziunio był baryłką. Starszy pan był już z Maksa, szkoła szybko minęła, i to była dla niego kraksa. Bo przez dziesięć szkolnych lat, Maks wciąż czekał za pan brat. Potem dom, rodzina, wyprowadzka, to za dużo dla tego dziadka. Nim to wszystko nastąpiło, pożegnałam go, było nam razem miło. Czasem myślę jeszcze o nim, choć na głowie mam zbyt wiele, myślę, byli z nas wspaniali przyjaciele.
 7. Nick na doggi: Carolayna 2:1 dla Chorwacji
 8. Nick na doggi: Carolayna 2:1 dla Anglii
 9. Carolayna

  WAKACJE 2018 - KONKURS

  Nick na doggi: Carolayna Byliśmy kiedyś razem w wakacje na łące, to wcale nie mówiło o naszej rozłące ty wylegiwałeś się obok na zeschłej kępce trawy, taki spokojny, wtedy jeszcze nie nachodziły mnie obawy. Cień drzewa dawał nam wytchnienie, chwile z tobą trwały nieskończenie i takie było me marzenie, być z tobą przez świat, jak z bratem brat. Godziny mijały, słońce pomału gasło, czas ruszać do domu, by brzuchy napasło. Wolnym krokiem sunąc przed siebie, podziwialiśmy pierwsze gwiazdy na niebie, choć głód wkradał się coraz silniej, szliśmy pomału, stabilnie. Bo pies i człowiek będący razem już przez czternaście lat, są ze sobą za pan brat. Za młodu energią cały opływałeś, a później, później już tak nią nie bryzgałeś, aż w końcu dogonił cię wiek podeszły i wszystkie młodości mrzonki już przeszły. Choć przyszła twa starość, to nic nie znaczyło, wciąż na wakacje razem się jeździło. Czternaście to liczba dobrze mi spamiętana, bo wtedy odszedłeś ode mnie do Pana. Max [*]
 10. Nick na doggi: Carolayna 3:1 dla Rosji
 11. Nick na doggi: Carolayna 4:3 dla Urugwaju
 12. Nick na doggi: Carolayna 2:1 dla Brazylii
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności