Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Viburnum

Members
 • Liczba zawartości

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana Viburnum w dniu 14 Luty 2019

Użytkownicy przyznają Viburnum punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

454 wyświetleń profilu
 1. Obrazki są dość "płaskie", np. proszki powinny wyglądać tak ;>
 2. Viburnum

  Exp

  Ale jaki jest sens w nieuczestniczeniu w biciu stworków a dostawanie za to expa? Wówczas osoby, które załapały się do topowych sojuszy, gdzie gracze expią regularnie, mają darmowy exp i są ponad innymi zwykłymi graczami bez sojuszu albo w mniej aktywnym sojuszu. Odpowiadam: żaden sens. Prosta piłka - bijesz i masz, nie bijesz i nie masz 🙂
 3. Viburnum

  Nowa szata graficzna

  Myślę, że odświeżenie nie zaszkodzi. Szczególnie wygląd zakładek mógłby być mniej "płaski".
 4. Viburnum

  HALLOWEEN 2018 - KONKURS

  Halloweenowe mega evo Exeggutora. BlancaeRosai.
 5. Viburnum

  sprzedawca na safarii

  Był już taki pomysł i został odrzucony.
 6. Viburnum

  Ranking.

  I tak w rankingu towarzyszy je każde wyexpione nasze stworzenie, więc niech liczy się suma zdobytego expa, która będzie dawała stosowne miejsce graczowi. Poza tym, trzeba wyłączyć myślenie "Top1 = najlepszy gracz", bo topka od Thesisa po Kulfonixa pokazała, że wbity lvl nie czyni cię nikim lepszym, a na wspomagaczach każdy głupi może grać.
 7. To nie jest tworzenie czegoś na siłę, a wychodzenie naprzeciw potrzebom. Wyobraź sobie, że pokemona kupujesz, nie masz wówczas wpływu na to, jaką ma formę, bo za ciebie zdecydował poprzedni właściciel. Gra nie musi iść jedną drogą, wybór to nie jest nic złego, nie rozumiem odbierania go lub utrudniania kamieniem, którego ty sam kupić nie możesz. Podam głupi przykład shiny porygona 2, ile osób byłoby chętnych na jego wcześniejszą formę, ale oferowana była niestety jego 2 forma. Ja bym kupiła, gdybym miała możliwość cofnięcia mu ewolucji, ale nie kupię, bo na cóż mi porygon 2. A czy ja piszę, że lvl 80 jest lepszy od 100, bo nie rozumiem tego dziwnego zarzutu? Po prostu są uniwersalne poziomy m. in. do atakowania graczy, mnie zawsze brakowało czegoś co zastopuje mi lvl, a trochę już tu gram. Od zawsze jednak jest problem z wprowadzeniem czegokolwiek. Kawa jest, chociaż pewnie mało kto korzysta, ale jest, BO ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ KTO CHCE. Nie trzeba robić pomysłów wyłącznie pod topowych graczy, to trochę egoizm. Po prostu ręce opadają. Co jest złego w zmianie typu? Płacisz to wymagasz, masz kamień to zmieniasz. TO TYLKO TYP, nie trzeba odbierać możliwości zmiany, bo ma się takie widzi mi się. Nie, zmiana nie byłaby jednorazowa. Nie zmieniasz typu venusaura na smoka tylko pomiędzy TRUJĄCYM a TRAWIASTYM, to nie jest zbrodnia. O niewykonalności, jak dla mnie, może wypowiedzieć się tylko admin, to on zarządza tym.
 8. Dlaczego "trochę mniej"? Skoro pokemon ma 2 typy, nie chciałbyś móc wybrać ten, który odpowiada bardziej? Mam Shiny Latiasa i zdecydowanie bardziej wolałabym go w wersji psychicznej niżej tej narzuconej z góry, czyli "smoczej". Poza tym, nadałoby to nieco różnorodności pokemonom, niby taki sam, ale typ inny, przewaga inna, dostępność na mapy. Ktoś nie ma wodnego, potrzebuje na jezioro, pyk, zmienia typ na wodny, bo akurat ten pokemon, którego posiada ma typ, np. ziemia/woda, a w grze narzucono ziemię. Tu nie chodzi o zmianę na dowolny typ.
 9. Trzy skromne propozycje, takie rozszerzenie do aktualnych kamieni: 1. Kamień Czasu: Jak wiemy, pokemony ewoluują, co jest raczej pozytywną rzeczą, ale są pokemony rzadkie, jak chociażby shiny, gdzie uzyskanie danej ewolucji wymaga pewnego lvl albo zdobycie ponownie tego shiny graniczy z cudem. Taki prosty przykład: masz pokemon on ewoluował, niestety po czasie okazało się, że wolisz jego poprzednią formę, a na domiar złego jest to shiny jedyny na serwerze i nie masz możliwości zmiany, wtedy wkracza Kamień Czasu i cofa twoją ewolucję. Oczywiście kamyk działaby tylko na pokemony, które ewolucję zdobyły poprzez expienie, nie można cofnąć ewolucji pokemona złapanego. Po cofnięciu ewolucji konieczne będzie użycie wiecznego kamienia, aby przy następnym poziomie nie ewoluował! 2. Kamień Stałości: Skoro można zatrzymać ewolucję pokemona, dlaczego nie zatrzymać pokemonowi lvl? Masz dobry poziom, np. 80. Idealnie nadaje się do atakowania, ale z atakowaniem zdobywasz exp, a chciałbyś, żeby już na zawsze miał ten ładny lvl 80. Nic prostszego! Używasz Kamienia Stałości i cieszysz się swoim lvl już na zawsze. Do usunięcia tego kamienia służyć będzie Kamień Oczyszczenia. 3. Kamień Żywiołów: Nie od dziś wiadomo, że niektóre pokemony mają 2 typy, tak 2 typy! Gra niestety nie daje nam możliwości wyboru, czas to zmienić. Do zmiany typu na ten drugi będzie służył Kamień Żywiołów. Niektóre pokemony mają drugi typ, który może komuś bardziej odpowiadać, dlaczego nie dać możliwości graczom na decydowanie jaki typ chcą, skoro pokemon ma ich 2? Kamień Żywiołów to zmieni!
 10. Viburnum

  Pvp

  Pvp leży w tej grze i... można sobie dopowiedzieć co dalej Moją propozycją jest mała zmiana w walkach między graczami, przede wszystkim: 1. Odwaga: kto to widział, aby ludzie mieli po -100 odwagi czy więcej? Ogólnie odwaga NIE POWINNA BYĆ NA MINUSIE. Jaki to ma sens? Teraz kiedy atakujący nie zawsze wygrywa można narobić sobie ładnego bałaganu, a wyjście z minusowej odwagi może okazać się po prostu trudne. Potem nie ma jak walczyć, bo co to za walka, gdzie osoba z minusową odwagą czy odwagą poniżej 30 zaatakuje, ale oddać nie można? Moja propozycja to zmiana minimalnej ilości odwagi na 0. 2. Walki: nie można atakować gracza, który ma poniżej 30 pkt. Ok, to jest spoko, ale można inaczej to zrobić, bo system pvp w tym momencie jest, za przeproszeniem, do bani, bo osoba z odwagą poniżej 30 pkt może zaatakować, a w drugą stronę jest to zablokowane. Moja propozycja jest taka, aby móc atakować przy KAŻDEJ ILOŚCI PUNKTÓW ODWAGI, ale, jeżeli osoba ma poniżej 30 pkt nie traci złota i przedmiotów, działać do będzie w drugą stronę, osoba, która ma poniżej 30 pkt. atakuje kogoś nie zabierze mu złota i przedmiotów. Przedmioty i złoto można zyskiwać/tracić tylko jeżeli ma się powyżej 30 punktów odwagi. 3. Punkty odwagi: Jeżeli ktoś zaatakuje gracza, który ma 0 punktów odwagi nie zyska żadnego punktu, jest to logiczne. Atakując osobę w przedziela od 1-10 punktów odwagi zyska 1 punkt, w przedziela od 11-20 zyska 3 punkty, w przedziale od 21-30 zyska 5 punktów.
 11. W obecnych czasach shiny pokemony niemal wyparły te zwykłe, jeszcze liczą się niektóre, ale tylko te nadające się do kolekcji. Na co dzień zwykłe pokemony są po prostu ZWYKŁE, żeby nie powiedzieć nudne. Skiny dla graczy powstały z myślą, aby nie było monotonii, aby każdy mógł chociaż w kilku procentach wyróżniać się z tłumu, dlaczego zatem nie można zrobić takich samych skinów dla pokemonów? Stąd pomysł na skórki. Jesteś fanem Charizarda, ale twój pokemon jest 764 i nie masz szans na zdobycie jego wersji shiny, by mieć coś wyjątkowego? Masz Pachirisu, ale chcesz go wyróżnić spośród innych takich samych Pachirisu na serwerze i wolałbyś go w kolorach Pikachu? A może posiadasz Magnezona, ale wolałbyś go w wersji pokeballowej? Nic trudnego, kup niezwykłą skórkę dla zwykłego pokemona! Gdzie znajdowałyby się skórki? Cena Do uzgodnienia, ale skoro ma być to wyjątkowe, nie uważam, żeby kosztowało 20k, byłabym bardziej za wysoką ceną.
 12. Viburnum

  Event - retro style

  Gdzie tam do zakończenia wakacji? W tej grze i tak nic się nie dzieje, propozycja jest na już, teraz
 13. Wróćmy do przeszłości, do czasów pierwszych gier pokemon, których sprite'y mocno różniły się od tych, jakie znamy aktualnie, ale miały swój niepowtarzalny klimat! A może są osoby, które nie wiedzą jak to kiedyś było? Niech mają szansę się z tym zaznajomić! Tak, jest to event, w którym zdobywać będziemy pokemony zrobione w stylu starych gier, przykładowe sprite'y będące elementem eventu: Oprócz zwykłych pokemonów będzie możliwość złapania legendy w starym stylu oraz jej wersji shiny! Aby złapać zwykłe oraz legendarne eventowe stworzenie, potrzebne będą nam specjalne eventowe balle , które wypadać będą z każdego stworzenia, tak samo jak specjalne eventowe skrzynki , w których szansa na zdobycie, nie legendarnego, pokemona w starym stylu będzie zwiększona, ale nie będzie wynosiła 100%. Uzbieranie wszystkich zwykłych eventowych - nagroda! Jaka? To wszystko do ustalenia. I co dalej? Event zaplanowany na dowolny weekend, aby każda osoba miała możliwość chociaż w połowie skorzystać z dobrodziejstw eventu proponuję zrobić w pierwszy dzień tego wydarzenia darmowy zestaw 4-6h, nie jest to dużo, gra nie zbiednieje, a na pewno wielu graczy, dla których kupno arcanów jest niemożliwe, będzie zadowolonych z takiego rozwiązania. Trzeba pamiętać, aby nie tylko brać, ale też coś dawać. Czego ja oczekuję? Nie chcę, aby eventowe stworzenia, PRZYGOTOWANE SPECJALNIE NA TEN EVENT, wypadały z każdej skrzynki, bo idea eventowych stworów umarła wraz z tym rozwiązaniem. Wraz z zakończeniem eventu, wypadanie tych stworzeń powinno się zakończyć!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności