Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Wuki

Members
 • Liczba zawartości

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Wuki w dniu 6 Sierpień 2020

Użytkownicy przyznają Wuki punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Wuki

  Wiek psa w jego historii

  Masz rację, o tym jakoś nie pomyślałam teraz, chociaż same starty na wystawie nie są wypisane, dopiero, jak pies zdobędzie jakiekolwiek głosy.
 2. Wuki

  Codzienne zadanie

  Dobra myśl, na pewno urozmaiciłoby to codzienne klikanie. Mogłoby też być cykliczne zadanie "zdobądź przynajmniej X głosów na wystawie", za każdym razem inny poziom trudności. Naucz psa X komend. Pogłaszcz psa innego gracza. Odzyskaj przedmioty po psie. W zasadzie większość tych zadań, które były takie banalne mogłoby się powtarzać od czasu do czasu, może z małymi zmianami w nagrodzie czy właśnie cyferkach.
 3. Wuki

  Wiek psa w jego historii

  Na razie jedyne praktyczne zastosowanie dla historii w ogóle, jakie znalazłam, to cieczka. Zdaję sobie sprawę, że od tego też służy płatny wet, więc jeśli to problem, to rozumiem xD
 4. Cześć, wchodząc na stronę konkretnego psa mamy wyświetlaną jego historię u dołu. Przy konkretnych wydarzeniach są tam zapisane ich daty i godzina, co szczerze mówiąc jest chyba średnio przydatne. Moim zdaniem lepsze by było (niekoniecznie zastąpienie, po prostu dodatkowa informacja) zaznaczenie wieku, w jakim ten pies wtedy był. Dałoby to jakieś sensowne pojęcie o tym, bo jednak data zajmowania się psem przez gracza mówi niewiele.
 5. Zgadzam się, szczególnie brakuje mi wyszukiwania po wzroście. Klikanie w każdego kolejnego psa, który "na oko może będzie", jest męczące. Wykastrowanie można sobie chyba darować, bo jednak pisze już na liście psów, a jak szukamy po tej rzadkiej rasie, to nigdy nie pojawia się więcej niż jedna strona. Wiek albo bym zostawiła tak jak jest, albo dodała okienko z miesiącami, chociaż nie wiem czy jest aż takie potrzebne. Dobre by natomiast było zaznaczenie cieczki dla suczek, osobiście irytuje mnie, kiedy ludzie wpisują takie rzeczy do imienia, obniżając przez to charakter.
 6. Wuki

  domyślne imiona

  Wiele psów nie jest wystawiona na giełdę i przeglądając je w profilu gracza, jako pierwsze widzisz miniaturkę i imię, dlatego ludzie tam wpisują dane. Moim zdaniem to by było całkiem wygodne, np. jako domyślne imię wewnątrz hodowli, od razu jakiś dodatkowy bonus za przynależność do niej.
 7. Rozwiązanie problemu giełdy by się przydało, ale raczej nie w ten sposób. Moderatorzy i tak mają pełne ręce roboty, a podejrzewam, że połowa takich zgłoszeń byłaby nietrafiona. Jeśli klienci NPC w 2.0 będą proponować swoje ceny za psy, być może rozwiąże to problem. Ludzie zaniżają, bo chcą szybko sprzedać, ale jeśli NPC kupi od nich z miejsca psa za 2500, to nie będzie się im opłacało wystawiać go graczom za mniej. Dla obecnej wersji nie widzę dobrego rozwiązania, bo transakcje z graczami nie mają żadnej konkurencji.
 8. Wuki

  Dodatkowe zadania

  Skoro blokuje, to faktycznie nie powinno, chyba że to blokowanie polega na zapchanej liście aktywnych zadań, ale jeśli mowa o VIPie, to pewnie nie. To się ze sobą wiąże. Jeśli chcesz zebrać dużo głosów, to musisz się postarać, żeby Twój pies miał szansę wygrać, a twoja chrapka na wygraną nie ma nic do rzeczy. Powiem tak: jeśli to zadanie coś blokuje i musisz je wykonać, żeby przejść dalej, to się z Tobą zgodzę, bo wykonanie go na szybko wymaga większych kosztów. Jeśli nie blokuje niczego, to nie myślę, żeby to było konieczne. Nie mówię, że jest złe, ale nie jest konieczne.
 9. Wuki

  Wymóg dbania o psy

  Nie jest bez sensu. O to właśnie chodzi, że w profilach zalegają tony nikomu niepotrzebnych psów, zamulają serwer i zapychają rynek. Co do szkolenia - już mówiłam, wygląda na to, że macie rację. Teraz tylko wtrącę na marginesie, że... Cżelendż akcepted xD Spróbuję wytresować rocznego psa tak, żeby żadna jego potrzeba nie spadła poniżej tych 20% (257 char, żeby nie było) i zobaczę jak to wygląda w praktyce. Wiem, że o 2.0 niewiele wiadomo, ale podejrzewam, że będzie wyglądać podobnie. Przynajmniej tyle mogę wywnioskować ze starych screenów. Też nie wiem, jak mógłby być zmieniony syste
 10. Wuki

  Dodatkowe zadania

  Dalej uważam, że to zadanie zalicza się "przy okazji". Tak jak mówiłam, na jednym zaspokojeniu potrzeb możesz kliknąć sporo wystaw. Muszę kupić ringówkę i chrupki do szkolenia - prawda. Ale tak samo muszę wyszkolić psa w trzech komendach, zanim dorośnie. Te komendy mogą być dowolne, ale muszę też posłać go na parę wystaw, żeby miał sensowną płodność, więc czemu by nie połączyć przyjemnego z pożytecznym? Nie każdym psem zaliczasz zadanie, bo jak wyląduje na 7 stronie, to nie ma to sensu, ale i tak większość poślesz na wystawę, bo chcesz je rozmnożyć, więc nie liczyłabym przygotowania do wystaw
 11. Wuki

  Wymóg dbania o psy

  Akurat tego ze szczeniakami nie sprawdzałam, ale jeśli tak, to super xD Faktycznie, ze szkoleniem byłby największy problem, zwłaszcza przy psach, którym idzie to po 3-4%. Teoretycznie można by zmniejszyć "koszt" szkolenia w innych potrzebach (w sensie, żeby wolniej spadał spacer itd.), ale nie wiem czy to by wtedy spełniało swoją funkcję. Równie dobrze mogłoby się okazać ułatwieniem i zamiast psa z 0 spaceru, byłby niewielkim kosztem pies z 50. Jeśli bierzemy cechy negatywne, to fakt, byłby skomplikowany xD Ale minusy do charakteru już są, myślę, że zwiększenie ich ilości nie byłoby
 12. Zanim przejdę do rzeczy - tak, wiem, że ma wejść automatyczne postarzanie, jednak nie do końca rozwiązuje ono problem, który chcę poruszyć. Tak, wiem też, że sama obecnie robię coś, czego zabroni mi mój pomysł, nie mam zamiaru uprzykrzać gry, a rozwiązać problem rynku i lagów, a może też więcej. Nie wiem jak jest zbudowane Doggi od skryptu, więc nie bijcie za niemożliwość wykonania xD Obecnie dbanie o psy praktycznie nie istnieje, sprowadza się do pilnowania szczepienia i odrobaczenia, żeby tylko nie zachorował, a wszelkie inne potrzeby zapewnia się, kiedy są wymagane - do konkursu, wysta
 13. Wuki

  Dodatkowe zadania

  Więcej zadań - jak najbardziej tak. Tak jak zauważyłaś, nagroda z legowiskiem jest pomocą dla nowych graczy, zwłaszcza że kiedyś to legowisko można było wykorzystać tylko raz. Jeśli chodzi o nagrody, to też trzeba patrzeć na wysiłek, jaki musisz włożyć w zadanie. 1000 głosów to brzmi dużo, ale za wystawienie psa na wystawę nie płacisz w zasadzie nic, jeśli kupisz dobrego psa, wypielęgnujesz i nie klikasz, to możesz go za darmo wystawiać dzień w dzień przez dłuższy czas i zadanie zalicza się samo. Nie pamiętam, żebym czuła się jakoś pokrzywdzona w nagrodach.
 14. Jak najbardziej popieram licytacje, byłoby to ciekawe urozmaicenie giełdy i może trochę ożywiłoby sprzedaż. Oczywiście właściciel nie ma wpływu na to, kto wygra aukcję, pies byłby sprzedawany automatycznie tak jak w sprzedażach otwartych, po odpowiednim czasie.
 15. Wuki

  Rankingowe hodowle

  Po pierwsze, rankingową hodowlę (zwykle dwie-trzy) można znaleźć poprzez ranking psów. Po drugie, to mi się wydaje trudne do zrealizowania właśnie z powodu rankingu psów, bo póki nie mamy Doggi 2.0 i hodowla nie ma własnego funduszu ani nic takiego, to ciężko je między sobą porównywać na podstawie czegokolwiek innego niż psy. Ich ilość raczej nie ma znaczenia, bo może to być tylko fabryka pikselów, których nikt nie kupi. Tak samo staż czy liczba członków nie jest istotna.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności