Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Haku

Members
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. A ja dziś opowiem wam bajkę jak to Squirtle uratował Egipska szajkę Byli to źli Albanowie którzy skradli relikt w starożytnym grobie Nie znali starożytnego języka którym była napisana przepowiednia Kto dotknie reliktu nigdy już na języku nie poczuje ugaszenia pragnienia I tak tułali się po pustyniach i szukali wyjaśnienia czemu niczym nie mogą ugasi pragnienia Gdy już byli w swej Oazie okazało się ze tam żółwie pływają w stawie Ojciec Squirtle ujrzał relikt i od razu rzekł do Ali babskiego Kaznodziei Coście uczynili okradliście Grobowiec Wodnej Bogini Teraz los wasz przeklęty odnieście relikt z powrotem może któremuś uda się wykręcić Jak rzekł wielki żółw tak uczynili niecni opryszkowie Odnieśli relikt i pomodlili się w grobie Gdy już wychodzili nagle zauważyli ze na drodze ich stoi Bogini Przerażeni przepraszali lecz Bogini wciekła użyła wodnej fali Nagle nie spodziewanie na pomoc przybył Tata Squirtle i wciągnął cała fale I teraz dla oprawców to Squirtle okrył się w chwale W ten sposób powstał posąg wielkiego żółwia gdzie do dziś płynie czysta studnia Teraz już wiecie jaki los czyha na złodziei na tym świecie.
  2. A ja dziś opowiem wam bajkę jakto Squirtle uratował Egipska szajkę Byli to zli Alibabowie któży skradli relikt w strożytnym grobie Nie znali starożytnego języka którym była napisana przepowienia Kto dotknie reliktu nigdy juz na jezyku nie poczuje ugaszenia pragnienia I tak tułali sie po pustyniach i szukali wyjaśnienia czemu niczym nie moga ugasi pragnienia Gdy juz byli w swej Oazie okazalo sie ze tam złówie pływaja w stawie Ojciec Squirtle ujrzał relikt i odrazu zekł do Alibabskiego Kaznodziei Coście uczynili okradliscie Grobowiec Wodnej Bogni Teraz los wasz przeklety odniescie relikt spowrotem moze któremuś muda sie wykrecic Jak żekł wielki zółw tak uczynili niecni opryszkowie Odnieśli relikt i pomodlili sie w grobie Gdy juz wychodzili nagle zauwazyli ze na drodze ich stoi Bogni Przerazeni przepraszali lecz Bogni wciekła uzyła wodnej fali Nagle nie spodziewanie na pomoc przybył Tata squrtle i wciagnoł cała fale I teraz dla oprawców to Squirtle okrył sie w chwale W ten sposob powstał posąg wielkiego żółwia gdzie do dzis płynie czysta studnia Teraz juz wiecie jaki los czycha na złodziei na tym świecie.
  3. Witam wszystkich zainteresowanych pomysłem na Bossa raz w tygodniu na którego szedłby cały server .: Jak by to mogło wyglądać; Boss Pojawiał byś sie raz na tydzien o ustalonej godzinie .. Niewiem czy moze juz na istniejacych mapach czy moze osobna sala z bosem np .. I tak. Bossa mozna bylo by zrobic na 2 sposoby.. probowac go zabic przed uplywem danego czasu / lub Dac mu (x wartosci HP) do ubicia .. Nie wykluczam ze wejscie na bossa mogło by cos kosztować .. 1.System liczacy zwyciesców: tak samo Podpowiedzcie co by mogło sie sprawdzić lepiej .. czy -moze wartosc zadanego całkowitego dmg bossowi -ilosc stoczonych rund chodzi mi o liczbe potyczek ile razy odpalimy na tym bosie .. (Dodam ze jedna potyczka nie musiala by wcale kosztowac 1 zmeczenia a np 2 zabierac tym samym taka jedna potyczka dala by nam cos oko 2xexpa jak na normalnym poku (takie 2 pojedynki naraz odpalane jakby ) .. System nagród wcale nie musial by być jakis niewiem łoł moze poprostu fajny exp i troszke golda To jest zarys tego co mam w głowie dajcie znac czy cos takiego miało by sens ..A weme sie do naprawde solidnego projektu tego eventu tygodniowego ;)) Dziekuje za uwage Haku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności