Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Pieseq10

Members
 • Liczba zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Pieseq10's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

 1. Ta ranga nie daję praktycznie nic nowego. Jednak można było by dodać parę fajnych przywilej Nr. 1 -USG. Ile razy mieliście sytuacje, że "zmarnowałliście" kilkanaście puszek ADHD na suczkę która urodziła 1 szczena? USG kosztowało by x dgl i pozwalało by zobaczyć ilość i płeć szczeniaków. Nr. 2 - Pakiet sterylizacji/kastracji .Jesteś Twórcą rzadkiej rasy? Nie chcesz aby została rozmnażona. Jednak chcesz ją sprzedawać. Na kastracji/ sterylce często dużo tracisz , więc kastrując /sterylizując x psów dostajesz rabat y dgl.
 2. Pieseq10

  za opiekę nad psem

  Nie wiem czy weszło, ale dobry pomysł jeśli działało by tylko na Dgl (przyczyniło by się to do wielu multi, choć gracze kupujący bony w tym ja mogli by kupić więcej ADHD :D)
 3. Pieseq10

  jest sprawa

  I co z tego , że za minimalną? Ale przesyłałaś. W dodatku radzę zapoznać się z regulaminem , bo obniżanie cen krycia to ułatwianie gry. Nieznajomość regulaminu jest według mnie najczęstszym przyczynem banów. Albo myślenie "że tym razem Admin nie zauważy ,że przesyłam sobie psy" Ja , jak i część graczy wydajemy na grę realne pięniądzę i wściekamy (a przynajmniej ja) się gdy gracze przesyłają sobie pieniądze tłumacząc się "ale to konto mojej "siostry"" "to był "tylko jeden" pies".
 4. Pieseq10

  jest sprawa

  Przepraszam ,że się wtrącam ale na ile Twoja koleżanka musiała "wyjechać" ,że usunęli jej konto? Bo nie uważam ,że admin po upływie równo 2 tygodni kasuję konta , mimo ,że tak jest w regulaminie. Odczekuje ten miesiąc czy dwa..... Po za tym z ciekawości przeczytałem Twoje poprzednie zgłoszenie - zostałaś zbanowana przez przesyłanie sobie dgl. Tym razem nic nie zrobiłaś? To ciekawe ,że Twoje psy są cudem u Twojej "siostry" a ona kryła Twoim psem za 1000 dgl.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności