Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

hodowlapieseuw

Members
 • Liczba zawartości

  84
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana hodowlapieseuw w dniu 18 Maj

Użytkownicy przyznają hodowlapieseuw punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. To co pisała Dante. Moim zdaniem informacja, czy sprzedaż była ogólnodostępna jest zbędna, bo i tak osoba kupuje go zaraz po wystawieniu. Jak widzę u jakiegoś gracza miliony psów nie ruszanych od dłuższego czasu i kupionych od jednego gracza jest to dla mnie wystarczającą podstawą do stwierdzenia, że to multi.
 2. Zdecydowanie na tak. Jednak uważam, że konto premium powinno mieć więcej przywilejów, np. większe kieszonkowe czy jakieś codzienne prezenty, w sensie, że gracz dostawałby codziennie zabawkę, pakiet smaczków, adhd, doglary, a rzadziej droższe rzeczy, np bon albo dużo doglarów, żeby bardziej opłacało się kupić na więcej dni, bo większa szansa na taki właśnie prezent. A to wszystko podchodzi przecież pod większy zarobek dla admina
 3. hodowlapieseuw

  Wystawy

  Cześć! Zdaje mi się, że widziałam gdzieś już podobną propozycję, niestety nie mogę jej znaleźć. Ale przejdźmy do rzeczy. Generalnie, jeśli mamy psa z charakterem poniżej 800 to niestety, praktycznie nie ma szans na wygranie wystawy. Uważam, że to trochę nie sprawiedliwe, bo niektórzy aby wygrać wystawę muszą klikać wysokie doświadczenie, inni mają psy z takim charakterem, że nic nie muszą, Rozumiem, że charakter to ciężka praca i wydatki, jednak weźmy pod uwagę na przykład tworzenie nowej maści czy rasy. Ktoś też poświęci sporo czasu i pieniędzy, ale nie uda się wprowadzić rasy z wysokim charakterem, i co teraz. W moim pomyśle są właściwie cztery opcje. Pierwsza to po prostu nie branie charakteru pod uwagę. Druga, to w jakiś sensowny sposób zmniejszenie wpływu charakteru. Trzecia to wprowadzenie podziału według charakteru, np osobna kategoria dla charakteru 200-400, 600-800, 800-1000 itd. Przy okazji nie wiem, po co podział na pieski i suczki. Zrobiłabym z nich tę samą kategorię. Czwarta opcja wygląda tak samo jak trzecia, z jedną różnicą. Połączenie mieszańców i rasowych w jedną kategorię. Sama nie wiem, czy jest to sprawiedliwe, ale można spróbować - są przecież inne opcje.
 4. Po prostu się zdziwiłam, bo normalnie raczej argumentujesz. Nie mam zamiaru się czepiać, a tak poza tym czy to sama się właśnie uczepiłaś, że coś źle napisałam. Hipokryzja trochę. No i kolejna prowokacja... A poza tym skończmy już tą dramę, bo obie zachowujemy się jak 5-latki.
 5. Cześć! Ta propozycja jest kierowana do doggi 1, ponieważ nie wiem, jak będzie to wyglądać na doggi 2.0. Ogólnie chodzi o to, że jak przypisujemy psu legowisko to żeby je odzyskać musimy poczekać, aż pies zdechnie. Stwierdziłam, ze możnaby to zmienić. Moja propozycja wygląda tak, że gdy przypiszemy psu nowe legowisko, poprzednie trafia do naszych rzeczy, tyle, że jakby już zużyte. Czyli jeśli pies był 3 psem który otrzymał legowisko, to wtedy już ono nie wróci. Dodatkowo byłaby możliwość odzyskania legowiska bez potrzeby przypisywania innego. Głównie myślę tutaj o osobach, które sprzedają psa ze względu na lego 5+. Osobiście nie kupiłabym takiego psa, jeśli miałby np. 3 lata, bo postarzanie i czekanie nie ma sensu. Wiem, że to byłoby spore ułatwienie i ryzykuję wrzucając tą propozycję, ale lepiej, żeby było 20 odrzuconych i 1 przyjęta niż nic.
 6. Wiesz, to tylko gra. Raczej nie planuję zbyt dużo główkować nad każdym pomysłem. Zgadzasz się - spoko. Nie zgadzasz się - spoko. I tyle. Ale ja nie muszę się z wami zgadzać. Po prostu nie potraficie prowadzić dyskusji, jak się nie zgadzacie to od razu kłótnia.
 7. Ja ci nie karzę.
 8. Możesz. Tylko nie wiem, po co.
 9. To publiczna ankieta, wszyscy widzą, że się nie zgadzasz. Nie musisz tego pisać.
 10. A skąd mam wiedzieć? Nie wiem, ile kont aktualnie jest w grze.
 11. Może nie nikomu, przesadziłam. Ale wystarczy przejrzeć kilka kont i zobaczyć, ile mają psów. Nie wierzę, że wszystkie są im potrzebne.
 12. Nic takiego nie powiedziałam. Czytać ze zrozumieniem. A poza tym nie rozumiem co jest złego w zwyczajnej dyskusji. Jak narazie widzę sporo agresywnych komentarzy, nO Bo pRzEcIeŻ jAk ŚmIaŁaM SiĘ BrOnIć. Ja w przeciwieństwie do większości nie podlizuję się moderatorom. To, że daje jakąś propozycję nie oznacza, że koniecznie musi ona być najlepsza i najwspanialsza, przynajmniej możecie się ze mnie nabijać, bo widzę jaką radość wam to daje Nie wypowiadaj się, nie będzie mi to przeszkadzało. Preferuję osoby szanujące innych. Nie będę cię sarkastycznie pozdrawiać, bo to żałosne.
 13. Mhm. Ale jakoś nikomu nie chce się pozbywać psów do schroniska. Argument bez sensu, wystarczy spojrzeć na ilość psów u niektórych. Nie wierzę, aby wszystkie był im potrzebne. A co do tych nieszczęsnych starszych graczy, to już Dante pisała, nie musisz kopiować jej słów. To miało być większą motywacją do oddawania psów, ale widzę, że zawalony serwer również ci nie przeszkadza.
 14. Jak chcesz. Jak widać nie każdemu przeszkadzają repy w bazie z charakterem 1090 za 800 doglarów czy psy z charakterem 1070 za 500 doglarów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności