Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nuri84

Members
 • Liczba zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 1. ,,liczba odwiedzin" *
 2. Piesek jest wystawiony na sprzedaż niekiedy mnie ciekawi czy ktokolwiek kliknął na mojego psiaka wystawionego na sprzedaż żeby zobaczyć go. Można by było dodać ,,licznik odwiedzin" np. ,,licznik odwiedzin 2" to oznacza że 2 graczy kliknęło na mojego psiaka który jest wystawiony na sprzedaż żeby go zobaczyć albo ich zainteresował. Taka rzecz poboczna ale jednak wydaje mi się że ciekawa.
 3. Nuri84

  Waga psów

  Hm... Jest imię, Płeć,rasa,maść, wzrost może także waga danego pieska? Wydaje mi się że to by było całkiem realistyczne.
 4. Nuri84

  Reproduktory hodowlane

  Lub zakładkę ,,podświetl psy oferujące krycie" lub coś podobnego
 5. Gdy piesek oferuje krycia dla danej hodowli można by dodać listę reproduktorów hodowli np. na stronie hodowli takowa by widniała można by było zobaczyć jakie są reproduktory hodowli np. mogliby je zobaczyć tylko członkowie hodowli mogłaby być to opcja trochę szybsza niż za każdym razem przeszukiwanie kojców w poszukiwaniu reproduktora
 6. Nuri84

  i jeszcze kojce :)

  Może także możliwość usuwania kojców? Z tego co mi wiadomo w obecnej wersji gry nie można usuwać kojców
 7. Nuri84

  Blokada konta w DoggiGame

  Przepraszam nie ten dział...
 8. Witam. Kilka dni temu moje konto Nuri84 zostało zbanowane. Czy istnieje możliwość skrócenia blokady? Tak wiem za co dostałam blokadę (przelewanie doglarów z jednego konta na drugie) obiecuję że to się już nigdy nie powtórzy bardzo chciałabym odzyskać moje konto.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności