Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Rowerek


Azel

Rowerek  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Podoba Ci się ten pomysł?

    • Tak.
      13
    • Nie
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Rowerek
Cel: Szybsze przemieszczanie się po mapie w późniejszej części gry
[b[uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów)[/b]: Jak wiadomo poruszanie się po mapie potrafi być powolne, a zwłaszcza gdy chcemy przejść z jednej lokacji do innej. Rowerek miałby rozwijane menu kontekstowe podobne do tego zmiany pokemona, gdzie można byłoby wybrać "lokację" (którą chociaż raz odwiedziło się na piechtę) i na której chociaż pokonało sie raz trenera. Domyślnie transportowałoby to gracza z X miejsca do Y lokacji na miejscu pojawiania się (czyli tam gdzie pojawia się gracz po przejściu do innej strefy). Zdobycie rowerka wymagałoby ukończenia przynajmniej 3 zadań z gry. Aby nie było większego nadużycia, proponowałbym aby dodać do tej opcji 5min odnowienia po każdym użyciu.
 

Plusy:

- Szybsze przemieszczanie się (nie oszukujmy się, to trochę trwa obecnie)

- Jeśli ktoś "wyjdzie" po za obszar gry, nie będzie musiał wołać admina, tylko sobie kliknie lokacje w której jest i do niej powróci albo jakiejś sąsiedniej

- Ułatwi umawianie się na PvP niektórym graczom

- Zadania będą miały większy sens
 

Minusy:

- Niektórym może sprawić trudność zdobycie rowerka

- Pokonanie trenera z danej lokacji, aby uzyskać możliwość szybkiego przejścia

- Możliwość użycia rowerka co 5 minut
 

Nick w grze: Azel

Edytowane przez Administrator
Niepoprawny tytuł tematu
Odnośnik do komentarza

  ;)  Uznalem ze taka odpowiedz ci wystarczy skoro ty wysnuwasz identyczne :D

Czyli co do osoby, a nie pomysłu. Tak sądziłem, więcej mi nie trzeba i nie musisz się już wypowiadać w tym temacie. Skoro Ty chcesz żeby ktoś inny wysuwał Ci minusy zamiast samemu to zrobić, to nie dziw się że ktoś powie Ci Nie. Żegnam z tego tematu.

Odnośnik do komentarza

Ty pierwszy napisales w moim temacie Nie ;P wiec ta ostatnia twoja wypowiedz jest w ogole nie na temat:P Ankieta jest po to aby wypowiadac sie tak albo nie z tego wzgledu ze tam jest takowe pytanie. Wchodzac w moj temat i w komentarzac piszac nie zwyczajnie mnie zdenerwowales:P Bo argumentacja zerowa:)  Zabraniac mi wypowiedz rowniez nie mozesz:) A co do pomyslu to nie jest zly a nawet powiem wiecej bo jest calkiem dobry

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, że to nie jest od razu powód żeby lecieć do kogoś innego i mu też pisać Nie. Ja jestem człowiekiem, który nic nie robi bez powodu (w twoim temacie powodem jest to ja "argumentujesz" swój minus.) Masz tyle słów do użycia, "a polska język trudna być" raczej ciebie nie powinno obowiązywać. I dziękuje za ostatnie zdanie

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności