Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Shiny pokemony


Mozaika

Shiny pokemony  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?



Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Shiny pokemony

Cel: Wprowadzenie do rozgrywki shiny pokemonów. Urozmaicenie gry i przyciągnięcie większej ilości potencjalnych graczy. W końcu shiny błyszczak to rzadkosść i prawdziwy rarytas dla trenera! 
Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów): Nie będzie to jedna z proponowanych przez kolegów rzeczy, która miałaby ułatwić grę. To raczej miłe zaskoczenie dla ludzi, którzy tu zawitają znudzeni płaskimi i przewidywalnymi grami typu Pokelife. Urozmaicenie dla graczy, którzy już zadręczają serwer. Wyzwanie dla tych, którym wydaje się, że wszystko już tutaj zdobyli. Proponuję, by takie pokemony wyróżniał nie tylko wygląd. Może jakiś bonus do expa? +15%? +100%? To już zostawiam woli Administracji. No i oczywiście koniecznie muszą być rzadkie. Rzadsze niż legendy. Wydaje mi się, że powinny występować na terenie, a największa szansa na ich spotkanie to 1/1000. Za duża? Za mała? Ja tylko podsuwam pomysł, a wszystko i tak w rękach (palcach?) kreatorów gry. Myślałam także o ewentualnym przedmiocie, który zmieniałby naszego towarzysza w shiny pokemona, ale sądzę, że byłoby to zbyt łatwe. A przecież nie o to w pokegrze chodzi. Zatem teren i polowanie. I dużo szczęścia. 
Plusy: 
~ urozmaicenie rozgrywki; 
~ po nagłośnieniu tej opcji większa liczba użytkowników;
~ kolejna cenna "rzecz" w grze; 
~ bonusy do expa shiny pokemona;
~ większa motywacja do gry dla graczy z dużym bagażem doświadczeń (o, coś nowego i chcę to mieć!).
Minusy: 
~ rzadkość występowania shiny pokemonów; 
~ czy serwer wytrzyma kolejną falę napływających graczy? ^^' 
~ współczucie, gdy trafisz shiny i nie będziesz mieć ze sobą balla, by spróbować go złapać...

Nick w grze: Mozaika

Odnośnik do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności