Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nowe wyglądy postaci + karnet


Azel

  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Podoba Ci się ten pomysł?

    • Tak.
      4
    • Nie.
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Dodatkowe opcje do wyboru przy tworzeniu postaci lub użycia karnetu na zmianę wyglądu
Cel: Mniejsza powtarzalność, większy wybór, urozmaicenie
Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów): Jak wiemy mamy tylko 3 opcje wyglądu dla każdej płci przy czym mówiąc 2 kobiece różnią się tylko kolorem ubrania. Moją propozycją jest wprowadzenie większej ilości wyglądów i lub ewentualnie z różnymi wariacjami na temat koloru stroju. Są osoby również, którym obecne dostępne skórki postaci w ogóle się nie podobają albo podobają się tylko ta płci przeciwnej ( :) ). Aby było fair względem wszystkich, Ci którzy już mają stworzone postacie z pokemonem o poziomie wyższym niż 30, powinni otrzymać jeden darmowy karnet.

Plusy:

- Większa różnorodność wśród graczy jeśli chodzi o wygląd

- Nowy przedmiot karnet na zmianę wyglądu (za 10 arcanów)

- Nie wiem być może wpłynie to na lepsze samopoczucie graczy?

Minusy

- Właściwie tutaj znalezienie minusa musiałoby być naprawdę na siłę, ale niech będzie że przedmiot za arcany (tylko).

Nick w grze: Azel

Odnośnik do komentarza

Było w pokebitwach.   :)

 

Wg mnie niepotrzebna zmiana, bo i tak nie wprowadza nic do gry poza uczuciami graczy do swoich postaci. A wiadomo, że to niezdrowe tak się przywiązywać do wirtualnych obrazków.  :)

Nikt nie mówi że trzeba się przywiązywać itd. Ale tak naprawdę mamy tylko 5 modeli, a nic nie zaszkodzi żeby chociaż były różne kolory albo parę więcej.

 

Inna sprawa że nie mam nawet pojęcia co to są pokebitwy

Odnośnik do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności