Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Aktualizacja v 0.11


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

od jakiegoś czasu nie było informacji na temat przygotowywanych zmian. Czas więc na informacje na temat pierwszej większej aktualizacji.

 

Wyzwania tygodniowe

 

Wielu graczy narzekało na małą ilość wyzwań po ukończeniu ścieżki fabularnej kończącej się aktualnie w Ptasiej Kniei. Wyzwania tygodniowe toczą się pomiędzy wszystkimi graczami na serwerze. W każdą niedzielę o określonej godzinie rozdane zostaną nagrody dla najlepszych graczy w tygodniu jak i wpisane osiągnięcia do profilu.

 

Typy wyzwań:

  • Pokonaj najwięcej Pokemonów
  • Złap najwięcej Pokemonów

Nowy NPC "Cades"

 

Cades ponad wszystko umiłował sobie smak zielonych soczystych jabłek. Za przyniesienie mu kilku sztuk w nagrodę otrzymasz Pokeballe.

"Loot" jabłek został już włączony - wypadają z każdego Pokemona z którego nie otrzymałeś nagrody. Szansa na zdobycie to około 5%.

 

Przywiązanie

Usidlij złego ducha, który w drzemie w Twoim Pokemonie! Im więcej walk stoczy Twój Pokemon, spałaszuje pożywienia tym jego przywiązanie będzie większe. Przywiązanie ma wpływ na poziom atrybutów startowych w pojedynkach między graczami i starciami z dzikimi stworzeniami.

 

Prócz tego kilka małych modułów:

Znajomi, Notatnik, Czarne Listy, Data urodzenia gracza (wraz z bonusem w urodziny), depozyt

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o sojusze są aktualnie jednym z priorytetów. Dopóki jednak nie utworzy się ich większa liczba wydaje mi się, że nie ma sensu przykładać pełnej "mocy" do właśnie tego modułu. Na pewno przed ostatecznym szlifami pojawi się większa zapowiedź - tak by każdy mógł zapoznać się z mechaniką.

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

Moje prawie 151 Pokemonów musi przecież za coś jeść! 

 

A tak serio serio to chodziło mi o to, że ilość zarezerwowanych nazw nie równa się liczbie chętnych na założenie lub dołączenie do sojuszu. Gracze już dogadują się między sobą, tworzą grupki i wypatrują rozbudowy tego dodatku.  :)

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności