Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

sprawiedliwość w grze


attaha

Konkurs Pokonane stworzenia  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CZy jesteś za wprowadzeniem punktu 5 i 6 poprawą punktu 2

    • Tak
    • Nie
    • NIE ma to znaczenia
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Już tłumacze o co mi chodzi stworzono dodatek do gry Pokonywane stworzenia

oto zasady :

 

1. Konkurs jest rozstrzygany w każdą niedzielę o 23:59 (ok nie ma problemu)
2. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda: Lugia. (pokemon powinien być losowy)
3. Do konkursu liczą się tylko dzikie stworzenia.(to też jest oczywiście jasne)
4. Ranking aktualizuje się co minutę.

 

a ja bym dodał kilka zasad dlatego iż gracz który gra a nie wkłada kasy na gre nie ma szans na wygranie wystarczy że ktos kupi 2 proszki energi,, i reszta graczy może pomazyć o zwyciestwie. mam pomysł na dodatkowe zasady do tego Konkursu.

 

5. Do konkursu nie jest wliczane proszek energi, przekaski , cukierki , top lista .i premium

6.gracz który wygral w danym tygodniu nie może wygać przez jakis okres 1tydzień lub 2 tygodnie

uzasadnienie : każdy ma prawo do sprawiedliwej gry, nie wkładajac własnych pokładów finansowych .

NIE powino tak być im więcej dasz tym wiecej masz.

 

Gracze decydujcie na przyszłością ja moge dostać bana ale wy decydujcie oto ankieta za wprowadzeniem punktu 5 i 6.

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

 

uzasadnienie : każdy ma prawo do sprawiedliwej gry, nie wkładajac własnych pokładów finansowych .

 

Każdy z przedmiotów do zakupienia za arcany ma możliwość losowego "wypadnięcia" w trakcie gry. Wystarczy zbierać.

Nagrodą w tygodniu jest (a w zasadzie był, kwestia wyważenia mechaniki) losowy pokemon z unikalnością piątego stopnia z nowej generacji.

 

 

6.gracz który wygral w danym tygodniu nie może wygać przez jakis okres 1tydzień lub 2 tygodnie

 

Ciężko mi to nazwać rozgrywką "fair-play" skoro mają blokowani być bardziej zmotywowani gracze. Nie działa to tak zarówno w przypadku eventu jak i nie będzie działać w top tygodnia.

 

 

NIE powino tak być im więcej dasz tym wiecej masz.

Pokonane stworzenia to (bujda na resorach) fikcja to tylko dla wyłudzenia kasy od graczy ciekawe ile dribli wydał na arcany i proszki energi.

 

 

Bzdura. Aktualnie PokeGra to w 99% model freemium. W każdej chwili moduł "arcany" może zostać wyłączony bo zysk z niego wynosi okrągłe 0.

Gdyby administracji tak naprawdę zależało na pieniądzach sam serwer przestałby funkcjonować w okolicach października bo gra zarówno w kwestii utrzymania serwera, licencjonowania jak i umieszczania reklam na rożnego rodzaju serwisach - nie jest i nie była choćby w 60% wypłacalna.

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

 Nie przedstawiłeś żadnej propozycji rozwiązania tego w sposób sprawiedliwy dla wszystkich graczy, starasz się tylko ograniczyć możliwości osób, które stać na wykupienie arcanów. 

 

W każdym normalnym miejscu na świecie im więcej zapłacisz, tym więcej dostaniesz. Im więcej włożysz w kupno samochodu, tym bogatsze będą jego możliwości. A przecież możesz łapać stopa lub jeździć na gapę autobusem. 

 

Moim zdaniem sprawiedliwym rozwiązaniem będzie prowadzenie równolegle konkursu na najwięcej schwytanych stworzeń, przy czym jeden gracz nie może być zwycięzcą w obu konkursach. Aż tak majętnych graczy nie mamy, żeby rzucili się na MB. A AB są do kitu, wymieniłam wszystkie dynie na te balle i NIC nie złapałam z commonów... 

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności