Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Wymiania


Vealikaso

Czy jesteś za pomysłem?  

  1. 1. Czy jesteś za pomysłem?

    • Tak
      0
    • Nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Wprowadzenie wymiany między graczami (pok za pok/złoto itd.)

Cel: Ułatwienie wymiany między graczami bez ryzyka podebrania poka przez osobę trzecią

Uzasadnienie: Dużo osób potrzebuje/chce się wymieniać i/lub przekazywać między sobą pokemony, ponieważ chcą go oddać do expienia lub innej rzeczy np. rozdania statystyk. Dodatkowo każdy gracz ustawiłby sobie osobne hasło (gdyby zapomniał, to może wysłać przypomnienie na swój email) tylko do wymian (odmienne od hasła do konta) którym potwierdzałby każdą wymianę (oczywiście obie strony swoimi hasłami) co ograniczyłoby oszustwa do minimum. Widziałem inne tematy poświęcone wymianom, ale wydaje mi się, że zabezpieczenie osobnym hasłem jest najlepszym wyjściem

Plusy: Ułatwienie transakcji z innymi osobami, wygoda przekazania poka/itemu konkretnej osobie bez wystawiania jej do użytku publicznego

Minusy: dodatkowe hasło które może ktoś zapomnieć 

Nick: Vealikaso

Odnośnik do komentarza

Oszustwa polegają na tym, że jeden graczy przesyła sobie przedmioty/pokemony z kilku kont na jedno.  Co to za ograniczenie, jeśli znałby wszystkie hasła bo sam je ustawił? Twoje rozwiązanie utrudniłoby namierzanie lewych transakcji i ułatwiło pracę oszustom dając im gwarancję, że nikt oprócz nich nie odbierze wystawionej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności