Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

BAN za ten sam adres IP

norson2xobuzony

Rekomendowane odpowiedzi

Ban nałożony przez:MG parlaxi

POWÓD:multikonto?

Nick w grze(a raczej nick mój i kolegi):Norson, WARKAbonzo.

WYTLUMACZENIE:

Otóż mój kolega WARKAbonzo który zaczął swoja przygodę w grze 2dni temu,otrzymał blokadę IP w grze na swoje WIFI, a ze w tej chwili nie posiadam komputera(odzyskam go dopiero po świętach) to gram na komórce(co wielu graczy może potwierdzić)to z racji iż jesteśmy przyjaciółmi kozystam z jego WIFI(mieszka 2 klatki dalej).Wiec mój kochany kolega Warka nigdy nie podchodził do gier tego typu poważnie mimo ze nie miał doświadczenia postanowił potrollowac grające tam osoby.(zarejestrował się tylko dlatego ze chciałem razem z nim pograć).Wkoncu otrzymał blokadę za multikonto ponieważ parlaxi musiała sprawdzić ze gramy na tym samym "Internecie" . Wiem ze powinienym raczej okazać skruchę i prosić o usuniecie blokad ale nie mogę tego zrobić ponieważ nie ja zawinilem .O to moje wytłumaczenie.Prosil bym o zdjęcie kary ponieważ skrócić jej nie można dla konta Norson ewentualnie dla "WARKI" o ile będzie chciał wrócić do NORMALNEJ gry.

Choć nie jest to odpowiedni post to życzę całej Administracji oraz MG wesołych świat.

Przepraszam Cię, Norson, za zaistniałą sytuację. Na swoje wytłumaczenie mam tylko tyle, że chciałam dać zupełnie inną kare i wyłącznie twojemu koledze. Ponieważ nie wiedziałam, czy to 1 i ta sama osoba, czy też kilka, zrobiłam co zrobiłam.

Blokada została usunięta, prosiłabym jednak na przyszłość poinformować  "kolegę/koleżankę/sąsiada" o tym, że to głównie TY poniesiesz konsekwencje.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności