Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

konkurs admikołaj kiedy zakonczenie.


Bechu/Ktokolwiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo jeszcze w 2014 roku odbyl sie konkurs z okazji swiat. Tak sie sklada ze niestety od swiat juz minął miesiąc a zakonczenia konkursu nie widac. Powtarzano nam ze ponoc nie wszyscy podali swoje logi w grze ale patrzac na wysylane prace to gora 2-3 osoby maja inny login na forum i w grze, wiec to troche kpina. Nie pierwszy raz juz zakonczenie konkursu sie opoznia tak dlugo, juz lepiej niz marnowac czas wogole nie robic takich konkursow.

Ps. Mam nadzieje ze tek konkurs zostanie zamkniety przed wielkanoca bo to juz by byla kpina nad kpiny.

Odnośnik do komentarza

Talla miała napisać temat dając wam tydzień, ale chyba zapomniała. Wiec myślę ze za nią ustalmy wstępnie ze do 12 lutego(7dni od chwil obecnej) ostatni termin zgłaszania nicków / przekazania nagrody w temacie głównym konkursu. Przy czym nie wiadomo czy Talla nie wybierze już własnego terminu, postaram sie z nią skontaktować żeby w końcu cos w tej sprawie wam napisała.

 

Tak wiec do zainteresowanych:

 

Nicków nie potwierdzili: Mordechaj, sebekmistrz, Dare, Blazej, Failcos, Ocholes

 

osoby posiadające ten sam nick na grę które jeszcze wchodzą (max 2dni nieobecności/brak bana): sebekmistrz, Mordechaj

zbanowani: Failcos

2-4tyg nieobecności "imienników" w grze: Dare, Blazej, Failcos, Ocholes

 

 

Ponieważ np. Kubekk miał różnice jednej litery nie można uznać ze ci "2-4tyg nieobecności" to na 100% właściciele kont które brały udział w konkursie. Stąd powinien być termin ostateczny.

Odnośnik do komentarza

http://lion24.pl/topic/3287-poke%C5%9Bwi%C4%99ta-brakuj%C4%85ce-nicki/

Najwyraźniej trzeba jasno i wyraźnie, najlepiej dużymi, drukowanymi literami.

 

Niejednokrotnie prosiłam o podawanie nicków. Co do "gora 2-3 osoby maja inny login na forum i w grze, wiec to troche kpina." to nie mam obowiązku domyślania się, czy dane konto na forum faktycznie należy do tej samej osoby w grze - nie mam jak tego sprawdzić.

 

Osoby, których już z nami nie ma nie zrezygnowały z gry tylko wyleciały za złamanie regulaminu. Na to akurat nie ma mam wpływu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności