Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nowe oraz brakujące typy Pokemonów


Damian Frątczak

Nowe oraz brakujące typy Pokemonów  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

  2. 2. Który zestaw ikon chcesz by występował w PokeGrze

    • Zestaw 1
    • Zestaw 2
    • Część zostawić, a część zmienić (i na które)
    • Zostawić oryginalne z PokeGry


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Nowe oraz brakujące typy Pokemonów
Cel: Dodanie brakujących typów, poprawienie błędnie oznaczonych Pokemonów (np. Articuno który w grze jest oznaczony jako wodny a powinien być lodowy), poprawienie powtarzających się ikon (np. typy woda i lód mają tą samą ikonkę)

 

1. Zestaw podmieniający tylko część ikon:

W_asne_Typy.png?noCache=1423741926

 

2. Zestaw ikon oryginalnych:

Oryginalne_Typy.png?noCache=1423742133

 

Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów): Chyba każdy gracz zwrócił uwagę że większość Pokemonów ma nie ten typ co powinien mieć i to momentami drażni oko i nie tylko. Potrafi to też wprowadzić w błąd, do póki nie wejdziemy w kartę naszego towarzysza nie mamy pewności z jakim typem mamy do czynienia.
Plusy: Poprawione niepowtarzające się ikonki typów, Pokemony mają taki typ jaki powinny mieć
Minusy: Trochę potrwa wprowadzenie nowych typów pokemon gdyż jest ich już trochę w bazie 
Nick w grze: Yamado

Odnośnik do komentarza

EDIT: poprawione //

40278446877607064778.jpg

Robak - jak było mówione chyba lepiej jakby robaki pozostały po prostu typu roślinnego

Mrok, Lodowy - oczywiście za

Smok, Ogień, Trujący - dotychczasowy wydaje mi sie o wiele lepszy

Elektro - myślę że stary jest troche lepszy

Walczący, Latający, Wodny - sa takie same ;d a przynajmniej nie widzę znaczących rożnic

Duch - będe za starym, bo ten tu wyżej jakoś bardziej do Psycho mi pasuje niż ten podpisany psycho.

Ziemny - trochę dziwny, ale fajny

Normalny - raczej pozostałabym przy starym ;x

Psycho - mam wrażenie ze dotychczasowy jest lepszy, bo taki hm "łagodniejszy"

Kamień - skoro już zmieniać to może trochę szarości? żeby się bardziej wyróżniał od ziemnego

Stal - przydałaby sie własna ikonka ale ta.. jakoś średnio pasuje, przypomina pierścionek z władcy pierścieni xD

 

Wybrałam zestaw pierwszy ponieważ to te "nasze" inne formy wyglądu nadają oryginalności grze ; )

Odnośnik do komentarza

Co prawda zawsze byłam ciekawa po co robaczy typ ale cóż.. xD Jak juz admin zdecyduje ; ) ale faktem jest ze robaczkom trawa starczy :P

 

Za to lodowy typ Artiego bym chciała w końcu zobaczyć, zamiast niego mozna do kolekcji np. Corsole? a Artiego do Lodowej kolekcji kiedyś ; ) żeby nie było ze nagle przestał być w kolekcji.

Odnośnik do komentarza

Dlatego podczas gdy nie będzie on do Wodnej sie ich trochę nazbiera ; ), a jak wejdzie Lodowa kolekcja zarz je i tak pousuwacie. 

Corsola była przykładem, cokolwiek innego wodnego pasuje, może i cos z 4gen? nie kojarzę jej całej, wiec może Buizel czy Mantyke Phione manaphy? czy cos tam takiego rzadkiego ; )

Odnośnik do komentarza

zostawić kolekcję tak jak są !! chcesz zmian poków jak Ty nawet tych obecnych uzbierać nie możesz ... !  dobrze napisał Hun jedną kolekcję ma i jeszcze najwięcej ma do powiedzenia ...   Ja dążę do tego by mieć wszystkie i teraz zmiana poków jest po prostu NIESPRAWIEDLIWA !!! CYA

Odnośnik do komentarza

Ale co tutaj ma do tego moje zbieranie? Poprawke typu zaproponował Yamado nie ja. Ja zaproponowałam jedynie co można podmienić, by kolekcja dalej była jednego typu. A przeciez to nie jest mus by tak było, jak w wodnej bedzie lodowy Arti, a lodowa kolekcja nigdy nie wejdzie to własciwie nie bedzie to problemem by tak istniało. Lód to zamrozona woda ; )

Odnośnik do komentarza

Nie ma sensu z wami dyskutować, zanegujecie wszystko co powiem. Nie, nie zależy mi na zmianie kolekcji, jest mi to właściwie dość obojętne. Co prawda średnio sobie wyobrażam "pomieszaną" typem kolekcie, ale i tak głownie zależy mi żeby pokemony miały swój (w miarę) prawidłowy typ, co właśnie Yamado tutaj proponuje. A o sprzedawcach napisałam w odpowiedzi na twoje "Mewa, najpierw uzbieraj kolekcje, a później o nich tocz dyskusję." i racz zauważyć ze nie jestem tutaj jedyna z 1 kolekcją.

Odnośnik do komentarza
  • 8 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności