Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban (nie mój)

RikiFreak

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowany przez: Parlaxi

Nick postaci: Mortycjeu (nie ja)

Wyjaśnienia: No halo?!~ Zaczęło się tak: Ja weszłam do gry, pochwalić się, że zgłosiłam się na MG, a potem chmara jakiś noobków rzuca się na mnie, tylko dlatego, "bo nie mash dosiwiadzenia!!!1111111eleven11!!!!!".~

To nie oni decydują, czy zostanę MG czy nie.~ Potem weszła Morty, żeby ogarnąć głupców.~ Dostała bana za ich ogarnięcie, i powiedzenie kilku słów.~ Co to, po znajomości bany?!~ Bo ona mnie obroniła?!~ Tym sposobem wyglądacie jak idioci, tak szczerze powiem.~ Mam nadzieję, że odbanujecie, i przeprosicie za ten idiotyzm.

głupców.. idioci

obrażasz graczy.. administracje również i domagasz się przeprosin..

jestem za banem

Administrację<

1. Mortycjeu stanęła w mojej obronie

2. Userów, którzy się czepiają kogo popadnie nie można nazwać normalnymi.

3. To Wy sobie psujecie reputację takimi banami.

Obwiniając innych nie umniejszasz swojej winy. Ban nie jest bezpodstawny, mimo że to ciebie się czepiali. jako MG powinnaś być cierpliwsza do graczy, a z tego co tu widze to łatwo cię sprowokować. Lepiej sobie to przemyśl ^^

Ty mi tu minek nie rób.~ Gracze online widzieli, że sama przyznałam: Mam dziś zły stan psychiczny.~

Mało tego! Morty pisała! Ale nie, wy jesteście noobkami i nic nie rozumiecie. Potem się czepialiście, bo Morty dała taką, a nie inną cenę.

To są ręce, które opadają.~

I kolejny dowód na to, że brak ci cierpliwości do ludzi. Proszę cię, zastanów się czy czujesz się na siłach aby zostań MG, czy nie lepiej poczekać aż twój stan psychiczny (twoje słowa) się poprawi.

Jak będziecie takie głupie teksty rzucać, nie liczcie na poprawę.~

Moja droga RikiFreak..

Gwoli ścisłości, to Mortycjeu powinna się odwołać, ale skoro jesteś tak uprzejma i chcesz w jej imieniu pisać, to wyjaśnię Ci coś.

Czytałam to, co pisaliście w okolicy godziny 8 rano, kiedy to gracze wypowiadali się przeciwko Twojej kandydaturze. Nikogo nie nasyłałam - i nie za to Mortycjeu dostała bana. Z kolei Ty nazywasz innych graczy prócz siebie noobami (co jest obraźliwe, jeśli jeszcze nie zostało Ci to wyjaśnione).

Masz rację w tym, iż do Administratora należy ostateczne zdanie. Jest ono ZAWSZE uzależnione od postawy kandydata w stosunku do innych graczy (administracja również należy do tej grupy). I po raz kolejny obrażasz ich, nazywając głupcami. Nawet, jeśli weszła po to, by po wielu godzinach OBRONIĆ Cię przed atakiem słownym innych graczy, nie musiała wyzywać innych graczy (na marginesie - tak, jak Ty robisz to w tej chwili).

I za to, a nie za "chęć bronienia Cię" dostała bana.

Wisienką na torcie Twojej kultury i szacunku dla innych osób, jest Twoja wypowiedź:

~ Tym sposobem wyglądacie jak idioci, tak szczerze powiem.~ Mam nadzieję, że odbanujecie, i przeprosicie za ten idiotyzm.

Otóż, moja droga - nie, nie odbanuję jej dopóki ONA nie przeprosi za SWOJE zachowanie. Dodatkowo jestem skłonna również Twoje zachowanie odpowiednio wynagrodzić, by nauczyć Cię moresu..

Rozumiem, że każdy ma lepsze i gorsze dni, w wielu przypadkach jestem nawet skłonna przymknąć oko na wybuchy agresji słownej - jednak w tym przypadku nie mogę tego zrobić.

Od osoby, która ubiega się o stanowisko moderatora czy mistrza gry wymaga się, by z kulturą była za pan brat oraz szanowała ludzi bez względu na wszystko. Popracuj nad sobą, a prawdopodobnie zasilisz grono osób, które teraz tak uprzejmie nazywasz.

PS. My, wszyscy gracze, oczekujemy teraz także od Ciebie przeprosin.

Moja droga RikiFreak..

Gwoli ścisłości, to Mortycjeu powinna się odwołać, ale skoro jesteś tak uprzejma i chcesz w jej imieniu pisać, to wyjaśnię Ci coś.

Czytałam to, co pisaliście w okolicy godziny 8 rano, kiedy to gracze wypowiadali się przeciwko Twojej kandydaturze. Nikogo nie nasyłałam - i nie za to Mortycjeu dostała bana. Z kolei Ty nazywasz innych graczy prócz siebie noobami (co jest obraźliwe, jeśli jeszcze nie zostało Ci to wyjaśnione).

Masz rację w tym, iż do Administratora należy ostateczne zdanie. Jest ono ZAWSZE uzależnione od postawy kandydata w stosunku do innych graczy (administracja również należy do tej grupy). I po raz kolejny obrażasz ich, nazywając głupcami. Nawet, jeśli weszła po to, by po wielu godzinach OBRONIĆ Cię przed atakiem słownym innych graczy, nie musiała wyzywać innych graczy (na marginesie - tak, jak Ty robisz to w tej chwili).

I za to, a nie za "chęć bronienia Cię" dostała bana.

Wisienką na torcie Twojej kultury i szacunku dla innych osób, jest Twoja wypowiedź:

Otóż, moja droga - nie, nie odbanuję jej dopóki ONA nie przeprosi za SWOJE zachowanie. Dodatkowo jestem skłonna również Twoje zachowanie odpowiednio wynagrodzić, by nauczyć Cię moresu..

Rozumiem, że każdy ma lepsze i gorsze dni, w wielu przypadkach jestem nawet skłonna przymknąć oko na wybuchy agresji słownej - jednak w tym przypadku nie mogę tego zrobić.

Od osoby, która ubiega się o stanowisko moderatora czy mistrza gry wymaga się, by z kulturą była za pan brat oraz szanowała ludzi bez względu na wszystko. Popracuj nad sobą, a prawdopodobnie zasilisz grono osób, które teraz tak uprzejmie nazywasz.

PS. My, wszyscy gracze, oczekujemy teraz także od Ciebie przeprosin.

Przeszłaś samą siebie. Nie będe przepraszać kogoś, kto zranił mnie i Mortycjeu. Jesteście beznadziejni, nie wiecie co przeżywam. Dziękuję za wsparcie, ale prezentujecie się na bardzo niskim poziomie.

Zatem skończ grę jeśli Ci się nie podoba, a widzisz wokół samych wrogów, którzy Cię "krzywdzą".

Swoim zachowaniem jak i doświadczeniem w grze wcale nie polepszasz swojej sytuacji, a na pewno nie na tyle, by zostać MG.

Od Mistrza Gry wymaga się również podstawowej wiedzy na temat gry. Przez dwa dni na pewno nie posiadłaś takowej wiedzy. Zatem naprawdę przemyśl najpierw WŁASNE zachowanie, a następnie weź się za resztę, jak Ty to nazwałaś "noobku".

Dziewczyno ogarnij się. Teraz piszesz tak, jakbyśmy mieli się domyślać przez co przechodzić i ci współczuć. Ale wiedz jedno: tutaj nikogo nie obchodzi twoje prywatne życie. Zachowuj się normalnie albo się nie udzielaj, jeśli nie jesteś w stanie napisać czegoś bez obrażania lub bez normalnych wyjaśnień.

Koniec tego niepotrzebnego spamu i obelg.~

Z Parlaxi-san wyjaśniłyśmy parę spraw i jestem teraz skłonna, żeby nalegać przeprosin od Kabushiki-Gaisha Mortycjeu-san.~

Dastard, jaka miła obelga.~ Szkoda, że jesteś taki bezduszny, bo rodzice nie wytłumaczyli Ci nic a nic.~

Mortycjeu-san, nalegam teraz na przeprosiny, ponieważ nie jesteś do końca święta.~ Mimo, że Tobie wybaczam, nie oznacza to, że będziesz miała czyste sumienie.~ Teraz tylko czekamy na odpowiedź Mortycjeu i możemy zamknąć temat.~

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności