Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Przy logowaniu znać Przynajmniej trochę regulamin


Bakalia

Znać regulamin   

  1. 1. Czy podoba ci się pomysł?

    • Tak
      0
    • Obojętnie
      0
    • Nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa Propozycji : Większa znajomość regulaminu przy rejestrowaniu się 

 

Cel : Mniej Botów  

 

Pomysł: Zauważyłem że coraz więcej graczy dostaję muty oraz bany ponieważ nie znają regulaminu i nie wiedzą jak się zachowywać  . Wpadłem więc na pomysł żeby przed zrobieniem postaci w grze był mini teścik na znajomość regulaminu np.

 

1.Czy można obrażać innych graczy ?

A-Tak

B-Nie

C-Zależy od sytuacji 

 

Następnie po zdaniu tego testu można już zrobić Konto . I Zaznaczyć z pewnością że zapoznał się z regulaminem .

 

Uzasadnienie : Nie będę się rozpisywał ale pomogło to by chociaż z kłótniami na chat .

 

Plusy : Mniej kłótni , Botów  

Minusy: Nie zauważyłem ale może wy mi pomożecie 

 

 

Nick w grze : Bakalia

Odnośnik do komentarza

Z racji że niewielu osobom będzie sie chciało to zrobic - a dokładniej zniechęci. Może i obowiązkowo, ale niech bedzie na czerwono na samym początku ze jak wypełni dostanie darmowy prezent? Czyli ta premka 24h ew będzie 48h i ten transmon :D może i do tej pory to było, ale nowy tego nie wie więc weźmie to za prezent za poprawne ukończenie. Czy też za każe pytanie będzie osobna drobna nagroda (taka maleńka w większości te co sie od razu ma) i po uzupełnieniu sie im wyświetli lista poprawnych odpowiedzi i na te poprawne co za nie dostał (czyli np. premium +24h, +24h, transmon, 5PB itd).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności