Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Zakładka "Odznaki"


Risu

Zakładka "Odznaki"  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

    • Tak
      2
    • Nie
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Zakładka "Odznaki"

Cel: Wyodrębnienie zdobytych odznak z ekwipunku do nowej zakładki.

Zakładka mogłaby się znajdować w:

Postać->Odznaki

Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów): Aktualnie odznaki znajdują się w ekwipunku co nie wygląda estetycznie i to nie tam raczej jest ich miejsce. W takim wypadku zniknęłyby z ekwipunku i pojawiły się w nowej zakładce. Każdy gracz miałby osobny dostęp do swoich odznak. Nie mógłby ich stracić (np. w pvp ale o ile dobrze słyszałam ten bug został naprawiony) chyba że sam by chciał się ich pozbyć ;) (poprzez wyrzucenie po najechaniu na odznakę pojawiałby się krzyżyk a później zapytanie np. " czy napewno chcesz usunąć odznakę "Głazu"? " by uniknąć przypadkowych usunięć)
Zakładka mogłaby wyglądać w taki sposób jak odznaki widniejące na profilu:
http://s5.postimg.org/hisyiwlon/image.png

Lub może wyglądać tak:

http://s5.postimg.org/5l11fvdmv/kasetka_na_odznaki.gif

Według mojego projektu ;)  (Kasetkę starałam się dopasować według kolorystyki istniejącej w pokegrze)

Każdy element z projektu udostępnie Administratorowi jak by chciał go wprowadzić go gry :3

 

Albo odznaki żeby widniały jedynie na profilu gracza który je zdobył by uniknąć dodatkowej zakładki ;)

Plusy: -Urozmaicenie gry

          - Projekt odpowiadający standardom panującym w pokemon

Minusy: -Kolejna zakładka ^.^'

              -Rozszerzenie miejsca na odznaki w wypadku wprowadzenia kolejnych odznak do gry

 

Nick w grze: Risu

Odnośnik do komentarza

jak sama zauważyłaś odznaki pojawiają się na profilu wiec nie widzę sensu tego zmieniać.. tym bardziej ze pochłonie to czas ( ile to malo istotne) a i tak praktycznie nic to nie zmieni

Rzeczywiście może to pochłonąć czas admina na realizację tego pomysłu. Podzruciłam pomysł który mnie nurtował od dłuższego czasu więc stwierdziłam że się nim podzielę. Dla mnie odznaki w ekwipunku kiepsko wyglądają. 

To jeżeli by się nie przyjął ten pomysł z wprowadzeniem zakładki fajnie by było gdyby odznaki widniały tylko na profilu lub były chociaż przedzielone jakoś w ekwipunku by nie mieszały się z innymi przedmiotami ^.^'

Odnośnik do komentarza

A może szkatułka obok listy przedmiotów ekwipunku? jest tam naprawde duzo miejsca, a opisy przedmiotów zajmuja najwyzej połowe.

Fajny pomysł :3  Tylko admin już powiedział że jeśli by coś takiego przeszło to po prostu zostawi odnaki tylko na profilu ^__^'

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności