Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Sledziu - Parlaxi

maeve

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze na prośbe gracza sledziu (Tallany nie ma zeby go odblokować). Poniżej tekst otrzymany na pw forum.

Zbanowany przez: Parlaxi

Nick postacisledziu

WyjaśnieniaWitam. Piszę na prośbę gracza sledziu. Poprosił mnie o to ponieważ po dłuższym czasie nieaktywności na forum stracił możliwośc dodawania i komentowania postów.

Prosi o cofnięcie albo skrócenia blokady od Parlaxi z następującej przyczyny:
Naruszenie regulaminu (pkt 2.9).

To pierwsze złamanie regulaminu a jedyne co zrobił to wkleił link do innej gry.

2.9. Reklamowanie innych gier online skutkuje natychmiastowym rozwiązaniem umowy.

Jaśnie gracz dostał bana za naruszenie regulaminu w tymże punkcie (przypominam link dla zainteresowanych: http://www.pokegra.pl/?x=regulamin )

Mógł napisać PW np. do mnie, jako osoby, która nałożyła bana, a nie do gracza, który nie dość, że nie jest w temacie, to dodatkowo nawet nie musi wykłócać się o racje ukaranego ;) Wiem, Maeve, że czujesz wewnętrzną potrzebę serca, by pomagać (no offence intended), jednak tyle samo czasu zajęłoby Mu napisanie tej samej wiadomości do kogoś z Administracji. Ba! Mógł nawet seryjnie wysłać do każdego z nas w tym samym czasie! W tym miejscu koniec tematu w sprawie nielegalnej praktyki adwokackiej (nie widziałam papierka póki co ;) )

Każdy gracz, który chce założyć konto i grać w dowolnej grze, musi podpisać się pod oświadczeniem, iż zapoznał się z treścią regulaminu. To, czy go przeczyta, czy nie - indywidualna sprawa, jednak nieznajomość prawa nie zwalnia z obowiązku przestrzegania go. Dodatkowo, zawsze każdy gracz PG (że będę odnosiła się do naszej gry) ma bardzo łatwy dostęp do treści regulaminu: począwszy od ekranu logowania (lewy górny róg strony), a skończywszy na dolnym prawym rogu ekranu gry (o ile oczywiście nie jest ukarany brakiem możliwości wejścia do gry ;) )

Nie będę używała słów dosadnych, ale skoro tak bardzo graczowi o wdzięcznym nicku sledziu tak bardzo zależy na graniu wraz z nami na PG, dlaczego pokusił się o reklamę konkurencyjnej "gry o pokemonach"? To była jawna reklama (i jeśli dobrze pamiętam ten niecny czyn, był to w dodatku link polecający, mający na celu uzyskanie dodatkowych profitów w tamtej grze). Ostatnio zdarzyło się kilku podobnych Jemu graczy - dostali podobną porcję większej magii.

Nawet jeśli (i jest to bardzo duże "jeśli") faktycznie chciał okazać skruchę za swój postępek (jak to brzmi!), szukanie adwokata nie pomogło mu nawet o jotę.. Wielu już graczy pisało do mnie PW na forum, ponieważ nie mogli w inny sposób napisać odwołania - i kilku z nich obecnie gra z nami.

Jeśli "miał odwagę" reklamować inną grę na czacie i naruszyć w ten sposób regulamin PG, powinien być równie odważny, by napisać PW do kogoś z administracji.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności