Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Odwołanie bana xxsednoxx

xXsednoXx

Rekomendowane odpowiedzi

BlondieLocket - jak rzadko, jestem za Twoją propozycją.

xXsednoXx - wiele razy informowałam Cię i upominałam odnośnie tego, co się dzieje na kontach Twoim i Brata..  Później zaczęłam używać większej magii - i poleciały bany.. I to nie jeden. A Ty (i Twój Brat) w dalszym ciągu uparcie naruszacie regulamin.. Tym razem nie jestem skłonna skrócić Ci kary. Nie uczysz się na własnych (i Brata) błędach, więc być może kiedy będziesz miał więcej czasu na przemyślenia i zapoznanie się z regulaminem gry (pod którym OBAJ podpisywaliście się) - zostaniesz przywrócony do gry.

Pozwolę sobie przypomnieć jego treść: http://www.pokegra.pl/?x=regulamin

Wiele razy powtarzałam, że przez czyjąś głupotę można beknąć.. Przez zamiłowanie Twojego Brata (lub Ciebie) do bezsensownych wypowiedzi oraz (bardzo często) do używania wulgaryzmów coraz mniej jestem skłonna iść Wam na ustępstwa. Nie wykazujecie absolutnie żadnych chęci poprawy (w mojej ocenie). Jeśli Administrator lub Tallana zdecydują się skrócić Tobie lub Twojemu Bratu karę - nic nie powiem. Ode mnie jednak nie masz co liczyć na kolejną szansę. Za dużo już ich miałeś.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności