Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Odwołanie #2

maeve

Rekomendowane odpowiedzi

Ech,lepiej nie pouczaj nikogo o błędach,jeżeli sama je notorycznie robisz... ;p

"...ale jak widać robisz wszystko żeby PG miało renomę najgorszej gry pokemon. "

Mówią to wyłącznie banowani (poza mną,bo jeżeli jest sie winnym to kare trzeba jakąś ponieść a nie wypisywać odwołania) więc lepiej zostawie bez komentarza,gdyż czuć tutaj brak szacunku i jakiś ból.. ;dd

Tak? Od dwóch dni, najpierw ban "bo tak" potem 8h o godzinie ok 21 "ucz sie do matury" a teraz ten po tym jak wstałam. Ale jaki w tym sens skoro nie mam matury? No gdzie masz pkt w regulaminie na to? 

Cytat - skoro bany sa za nic to jednak o czymś mówi :x

ale jak sama donosiłaś do Parlaxi na innych to było w porządku,hmmm?:)

No prosze... mialam juz wcześniej bany, jeden za kłótnie? czy cos w tym stylu drugi za pytanie o nagrodę. Widzieliście na nie odwołanie?

W tym przypadku NIEMA pkt w regulaminie na to. Według Parlaxi ma mnie to zmusić do nauki do matury. Tylko... ja nie mam matury ;-;

Taaak? Pokaż mi co najmniej 10 takich przykładów żeby udowodnić ze "każdy". Doprawdy mnie wasze bany są zupełnie obojętne... tak długo jak w grze nie spamujecie, nie macie multi itp naginanie gry, nie przeklinacie i nie obrażacie od np. debili. No bo i po co banowac osobe, ktora nie łamie regulaminu? Np. Szarla głównie za buty ma, co mnie sie wydaje z lekka przesadzone. Kłótnie to część każdego czatu.

ale jak widać robisz wszystko żeby PG naprawdę miało renomę najgorszej gry pokemon.

jak ban dla Ciebie który tylko zachęca do gry może psuć renomę PG.. jak dla mnie to ją poprawia 

Tylko... ja nie mam matury

a co do matury.. skoro tak się upierasz ze jej nie masz to przykro nam ze jej nie zdałaś, choć w sumie mnie to nie dziwi

Ponownie jestem za znacznym przedłużeniem bana 

A kim ty dla mnie jesteś, że ja mam Cię wspomagać?
Nie będę Ci pomagał, bo też bana dostanę.

Mogę Ci nawet wkleić punkt z kodeksu wykroczeń:

Art. 57. § 1. Kto organizuje lub przeprowadza publiczną zbiórkę ofiar na uiszczenie grzywny orzeczonej za przestępstwo, w tym i przestępstwo skarbowe, wykroczenie lub wykroczenie skarbowe albo nie będąc osobą najbliższą dla skazanego lub ukaranego uiszcza za niego grzywnę lub ofiarowuje mu albo osobie dla niego najbliższej pieniądze na ten cel,podlega karze aresztu albo grzywny.

§ 2. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.

:D :D :D :D :D

Kłótni wyszła od was :x Co do czasu to chodzi mi o to ze potem bede musiała siąść na dłuzej zeby nadrobić ten stracony czas teraz... ale też chce znać motywy dla których dostałam tego bana, gdyż jest on za nic. Gdybym naprawdę przeskrobała cos godnego zbanowania jak np. wykorzystanie multi to bym nie pisała odwołania.

No i nie mam co robić... nie ma juz prawie co ogladac... ksiazka mi sie skończyła :c Jakies pomysły co porobić? Bo ostatni film mi został (na pw juz to pisz)

No prosze... mialam juz wcześniej bany, jeden za kłótnie? czy cos w tym stylu drugi za pytanie o nagrodę. Widzieliście na nie odwołanie?

W tym przypadku NIEMA pkt w regulaminie na to. Według Parlaxi ma mnie to zmusić do nauki do matury. Tylko... ja nie mam matury ;-;

Taaak? Pokaż mi co najmniej 10 takich przykładów żeby udowodnić ze "każdy". Doprawdy mnie wasze bany są zupełnie obojętne... tak długo jak w grze nie spamujecie, nie macie multi itp naginanie gry, nie przeklinacie i nie obrażacie od np. debili. No bo i po co banowac osobe, ktora nie łamie regulaminu? Np. Szarla głównie za buty ma, co mnie sie wydaje z lekka przesadzone. Kłótnie to część każdego czatu.

Jeśli "prosiłam" to dla spamerów multi czy naszych milych obrażajacych :3 Serio chcesz czytac jak sie obrazaja spamują albo wykorzystuja drugie konto dla własnych korzysci?

A ja spamuje? klne? mam multi? ;_; nawet nie ma pkt dla składni w regulaminie :x Na czatach sie człowiek nie trzyma składni...

Nie pamięta wół jak cielęciem był. Ja naprawdę nie miałem ochoty robić tych skrinów po kilka dziennie, codziennie.

2i7lqhe.png

dzcj8g.png

2cpqo9h.png

5b369k.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności