Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

:)))

Dastard

Rekomendowane odpowiedzi

Huncwot, otrzymałeś blokade od Mistrza Gry z następującej przyczyny:
gra nie fair-play. | Bana nałożył Administrator

Kara nałożona na ciebie dobiegnie końca dnia: 19.01.2038

Podobno temat już o mnie :)
A więc odwołania nie będzie, bo admin to idiota, który chce jedynie waszych pieniędzy. Nie będziecie płacić to prędzej czy później dostaniecie bana, jeżeli będziecie mieli coś do powiedzenia.
Jeżeli będziecie siedzieć cicho to nic wam nie grozi :)

Nie taki wałki w tej grze szły, które uchodziły płazem. Teraz nagle ktoś się zbuntował przeciwko administratorowi bucowi to nawet itemów oddać nie może, bo uznane jest to za grę nie fair-play.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich graczy. Mam nadzieję, że prędzej czy później przejrzycie na oczy :)

Pozdrawiam Pokeciosa, z którym nie raz to się gryzłem i który dziękuje adminowi, że zostałem zbanowany. Nie martw się - nie będzie na ciebie lepiej patrzył jak mu w dupę wejdziesz (nie miej za złe, koniec kłótni) :)

Pozdrawiam Szarlotę, która tutaj najwięcej robiła szumu przez co co i rusz dostawała bana(tak, bo ona również miała coś do powiedzenia).

Pozdrawiam cały sojusz Gwardia. Chłopaki, oby miło wam się grało.

Pozdrawiam Hibi. Niestety nie zdążyłem oddać sowy, bo admin mnie zablokował. Mam nadzieję, że nie będziesz tak już kasą sypała na gościa, który i tak wszystkich ma w dupie i patrzy tylko na własną kieszeń :)

Pozdrawiam nawet i mewę Maeve, która to wiecznie wszystkich (w tym mnie) denerwowała i denerwuje :)

Pozdrawiam Alabamę. Nie wiem skąd się urwałaś, ale serdeczne bujaj się dla ciebie. Podobnie jak pokecios - wchodź głębiej, nawet jak się dokopiesz to i tak nic z tego mieć nie będziesz :)

Serdecznie nie pozdrawiam Admina, który swoimi poczynaniami prędzej czy później sam doprowadzi tą grę do upadku(raczej później, bo najpierw kieszenie musi zapchać darmowym szmalem).
Adminie - gratuluję bycia dupkiem. Idę popatrzeć na inne portale jakie złote góry ludziom oferujesz swoją wciąż "beta produkcją". Podejrzewam, że do finalnej wersji nigdy nie dojdzie, bo zdążysz nachapać się kasy :)

Tyle z mojej strony. Trzymajcie się ciepło to nie będzie wam zimno.
A ty administratorku, dalej patrz na wszystkich z góry, obłudny hipokryto i egoisto :)

Czytajcie, póki możecie, bo zaraz cenzorek wpadnie i pousuwa jak całą resztę, która nie jest mu na rękę.

Może gdzieś tam jeszcze kiedyś będzie okazja w coś pograć. W coś, gdzie sodówka władzy do łba nie strzeli.

Szkoda, że świętowanie ponadprogramowym expem sie skończyło i ciśnienie opadło. Widocznie adminowi też już opadł, ehhh, Starość nie radość.
Jeszcze raz dziękuję za długą przygodę. I jeszcze raz, Adminie - bujaj się i zjedz snickersa.

Nie taki wałki w tej grze szły, które uchodziły płazem.

A ja wciąż czekam na jakieś dowody na te "walki" jak i rzekome nadużycia Mistrzów Gry. Od początku Twojej działalności w PG widzę jedynie bezustanne plucie jadem i chęć wywyższenia się.

No i przydałyby się również jakieś papiery "zapychanie kieszeni", bo jak rozumiem zdążyłeś przeprowadzić audyt i z pewnością jesteś świadomy jakim kosztem jest zarówno serwer jak i licencjonowanie marki.

Dorośnij, panie kolego, to już nie okres przedszkola, gdzie można było na każdego pluć.

Człowieku, ja już w dupie mam te twoje dowody, bo nawet jak je miałeś to i tak pousuwałeś posty, które trzeba i wyszło tak, że tych dowodów nie ma.

Cwaniakujesz jak pokecios. Również jak inni oddawali pokemony czy też przedmioty to uszło im to płazem, a Huncwotowi od razu ban. Bo skoro kończy grę i więcej złotówek nie wpłaci to jasne, zbanować go.

Dorosnąć radzę Tobie, bo jedyne co potrafisz robić to odwracać kota ogonem. Tyle :)

Ah, czyli jak rozumiem waćpań jak zwykle stchórzył?

Otóż przeglądam ten wątek:

http://lion24.pl/topic/3284-niekompetencje-mistrza-gry/

Również nie widzę tam żadnego naruszenia regulaminu gry (nawet zwrot gówniarz nie jest na tyle wulgarny, by zostały wyciągnięte konsekwencje).

Ty za to wielokrotnie szydziłeś, wyśmiewałeś i poniżałeś innych graczy, o czym świadczy między innymi Twoja długa historia blokad w grze jak i na czacie.

W zeszłym tygodniu otrzymałem zgłoszenia od czwórki graczy dotyczące Twojego zachowania na czacie jak i w prywatnych wiadomościach.

Wybacz, mój drogi, wiem, że tego się nie spodziewałeś, ale jeśli ktoś nie zachowuje się kulturalnie i wiecznie łamie regulamin, to kiedyś kończy się to dla niego blokadą. Niezależnie czy wpłaci pięć złotych czy dwa miliony, co już pokazały blokady dla TOP1. ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności