Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Przyznanie się do winy oraz skrucha...

Sklejson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z tej strony gracz: Sklejson
Wczoraj zostałem zbanowany za naruszenie regulaminu.
Naruszenie regulaminu (pkt 1.2). Konieczna będzie weryfikacja konta na forum przed pisaniem. | Bana nałożył Parlaxi

Kara nałożona na ciebie dobiegnie końca dnia: 24.08.2015

Przyznaje się że złamałem regulamin dla uzyskania korzyści w postaci przekąsek przekładanych z nowych kont. Okazuję skruchę i proszę o szansę i ułaskawienie. Jeśli zostanę odbanowany obiecuję że więcej się nie powtórzy. Jestem nowym graczem. Nie zapoznawałem się z regulaminem, ale domyślałem się że jest to zabronione więc kara jak najbardziej słuszna, aczkolwiek nie chciałbym opuszczać gry na tak długi okres. Mam nadzieję że dacie mi szanse. Pozdrawiam, Sklejson

Drogi Graczu..

Nieznajomość prawa nie zwalnia z konieczności przestrzegania go.. Zanim Nowy Gracz założy konto w grze, musi odhaczyć okienko "zapoznałem się z treścią regulaminu" - i jest to jeden z wymogów w każdej grze i wielu innych miejscach w sieci. Nawet na codzień, zakładając np. konto w banku, kupując coś na raty oraz w wielu innych sytuacjach mamy do przeczytania różnego rodzaju regulaminy i inne dokumenty. Dla przykładu tylko podam, iż w konkurencyjnej do naszej gry, regulamin zajmuje ponad 3 strony maszynopisu. Nasz jest znacznie krótszy - a i tak sprawiło Ci trudność przeczytanie go - nawet pobieżnie, ponieważ najważniejsze rzeczy są na samym początku.. Takie zachowanie można nazwać niechlujnym - i w żaden sposób nie uwłacza to godności osobistej Gracza.

Wracając do głównego wątku ;)

Przekąski, powiadasz? ;) No coś podobnego! (nazwy kont chwilowo wytnę, nie wydaje mi się, by trzeba było publicznie je ujawniać ;) ) Pozwolę sobie zsumować ilość dóbr wirtualnych, jakie przesłałeś na swoje konto:

Pokeball        6         
NightBall        1        
ArcyBall       4       
Przekąska       3

A teraz wisienka na torcie.. Tak bardzo przejąłeś się banem i czekaniem na odwołanie, że założyłeś nowe konto, mając jeszcze jedno niezbanowane? W jakim celu? ;) I to w dalszym ciągu mając głęboko w poważaniu Regulamin PG? Oj, nie ładnie.. Kultura osobista i dobre wychowanie nakazywałoby poświęcenie tego kwadransu na wnikliwe i spokojne zapoznanie się z jego treścią - bowiem właśnie za jego "nieznajomość" zostałeś ukarany..

Czekam na odpowiedź z Twojej strony, sama tymczasem przejrzę sobie historię transakcji.. Mam tylko nadzieję, iż tym razem nie znajdę nic "Twojego"..

Pozdrawiam, Parlaxi

Nie mam nic na swoją obronę bo wiem że zrobiłem źle. Nowe konto o którym wspomniałeś służyło mi tylko i wyłącznie do tego żeby skontaktować się z Administratorem (nie znam was jeszcze, więc nie wiem, z którym z was pisałem). Napisałem wiadomość, w której tak samo jak tu się przyznałem. Dostałem odpowiedź z odelegowaniem mnie na forum. Podziękowałem i tylko tyle. Nie mam zamiaru już więcej wam podpaść. Zły start, ale chciałbym się poprawić.

..Chyba będę musiała z myślą o niektórych Graczach zmienić zakończenie opisu bana..

Przemyślę raz jeszcze to, co od Ciebie .. przeczytałam ;) Zbliża się Dzień Dziecka i jakoś tak.. przychylniej zapatruję się na niektóre sprawy. Czy Twoja również znajdzie szybkie i pozytywne rozwiązanie - w tej chwili nie wiem, ale jeszcze dziś się dowiesz ;)

Przeczytaj proszę raz jeszcze bardzo uważnie treść Regulaminu PG, zastanów się, które ew. konto jest najbliższe Twemu sercu i daj znać - najlepiej na forum poprzez prywatną wiadomość do mnie.

Pozdrawiam, Parlaxi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności