Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Odwołanie !!

kamilkamil

Rekomendowane odpowiedzi

Ban nalozony przez administratora

Nick kamilkamil

Powód bana: (cytuje) "za prawdę. :) Obraza innych graczy, prowokacje, zasiadanie konta Szeryf"

Wyjaśnienia :

"Za prawdę" - hmmm... jeśli uważasz ze nie powinienem się wypowiadać na temat prawdy panującej w grze to spoko, nie ma sprawy. Będę milczeć i tylko obserwować

"Obraża innych graczy" - o ile mnie pamięć nie myli nie obrażam żadnych graczy,wręcz przeciwnie, nawet pomagam nowym na starcie ich gry ... nie rozumiem tego śmiesznego powodu

"Prowokacje" - może i faktycznie parę razy to zrobiłem ale to tylko dlatego ze inni mnie prowokują i tyle na ten temat.

"Zasiada nie konta szeryf" - to jest największą śmieszność w tym całym zdarzeniu :) wiele osób ma multi i jeśli nie ma między sobą interakcji to jakoś mają po kilka kont i ty Adminie na to zezwalasz.

Po pierwsze szeryf nie jest moim kontem tylko kontem brata,po drugie ani razu nie było powiązania między moim kontem a jego wiec nie rozumiem dlaczego on również dostał bana ..

po trzecie i najważniejsze, to że brat założył konto to było zgłaszane tallanie i ona nic nie miała przeciwko temu. Wiec nie rozumiem dlaczego dostaliśmy oboje bana ..! -,-

Chciałbym odzyskać swoje konto ponieważ uważam ze ban na nie nałożony jest trochę .. bez sensu bo nic złego nie zrobiłem, żadnych przekrętów nie było

"Obraża innych graczy" - o ile mnie pamięć nie myli nie obrażam żadnych graczy,wręcz przeciwnie, nawet pomagam nowym na starcie ich gry ... nie rozumiem tego śmiesznego powodu

Wielokrotnie na czacie prowadziłeś kłótnie z innymi graczami, ponadto, zgłoszone zostały Twoje odzywki z prywatnych wiadomości.

"Prowokacje" - może i faktycznie parę razy to zrobiłem ale to tylko dlatego ze inni mnie prowokują i tyle na ten temat.

Jeśli jesteś dorosłym człowiekiem, niezależnie od sytuacji powinieneś zachowywać się odpowiedzialnie. Odwołaniem typu "wszyscy be, ja też" raczej niczego nie wskórasz.

"Zasiada nie konta szeryf" - to jest największą śmieszność w tym całym zdarzeniu :) wiele osób ma multi i jeśli nie ma między sobą interakcji to jakoś mają po kilka kont i ty Adminie na to zezwalasz.

Po pierwsze szeryf nie jest moim kontem tylko kontem brata,po drugie ani razu nie było powiązania między moim kontem a jego wiec nie rozumiem dlaczego on również dostał bana ..

po trzecie i najważniejsze, to że brat założył konto to było zgłaszane tallanie i ona nic nie miała przeciwko temu. Wiec nie rozumiem dlaczego dostaliśmy oboje bana ..! -,-

Nie posiadałem takiej informacji. Jako, że często logujecie się z tej samej przeglądarki w tym samym czasie... jest to trochę podejrzane. Nie uważasz? :)

Blokada została ustalona na podstawie pierwszych dwóch punktów. Bezpośrednio po jej otrzymaniu zalogowałeś się jednak z konta "brata", toteż dokładnie sprawdziłem powiązania między kontami. ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności