Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Takie tam.


GoldLithium

Rekomendowane odpowiedzi

Może się czepiam, ale wg mnie trochę nad oczami musisz popracować, bo masz tendencje do rysowania nienaturalnych gałek ocznych przez co poki wyglądąją albo jakby miały zeza albo były po prostu upośledzone :P IMHO gdyby u Czarmandera oraz Skłirtla obie gałki oczne miały po obu stronach trochę... "białka" zamiast źrenic do samego brzegu, to wyglądałoby to o wiele lepiej. Poza tym, rysunki naprawdę świetne. Najbardziej podoba mi się Penix (Ho-oh).

Odnośnik do komentarza

Charmander ma podpis "herp derp", to samo za siebie chyba mówi, że ma... zeza rozbieżnego ^^', Squirtle patrzy w bok, nie może mieć białka po prawej stronie prawego oka, skoro źrenica jest zwrócona właśnie w tamtą stronę, a że są to oczy robione w stylu "chibi" , źrenice zajmują więcej miejsca niż ma to... miejsce normalnie.

Ale co do squirtla wiedziałam, że coś jest źle :D Bardziej ułożenie oka względem oka ;))

Lekko poprawiony... na tym etapie rysunku, to za wiele zmieniać się nie da.
 

Squirtle2.png

Odnośnik do komentarza

Co do oczu to jest tak, że szkicując wyglądają dobrze. Niestety efekt gubi się przy kolorowaniu, a kolorowanie to proces jednak nieodwracalny, szczególnie jak się źle przejedzie... A robi się tak często przy miękkich kredkach. Ogólnie rysunki są moją próbą w kolorwaniu, każdy rysunek robiłam innymi kredkami, aby wypróbować je wszystkie :P Jak napisał Ulik, na żywo prezentują się lepiej, taki bulbasaur ma więcej barw, bo użyłam kilku kolorów z różnych zestawów kredek, no ale aparat tego nie oddał :')

Ulik, tobie nawet bazgroł by się spodobał, jakbym go narysowała ;p

 

Rotom and Mew.jpg

Kyogre and girl.png

Odnośnik do komentarza

Co do Charka: No w sumie racja, podpis obrazka mówi za siebie. Niepotrzebnie się czepiam ;D

Nie wiem co zmieniłaś, bo wyglądają jak dla mnie te zółwiki identycznie, ale ten drugi mam wrażenie, że wygląda jakoś tak lepiej (co jest ze mną nie tak? XD).

Trawiasty lisek: Ja się z Merissą nie zgodzę, bo moim zdaniem cieniowanie świetne, bo podkreśla zdrową sierść poka ;)

Ostatnie 2 obrazki moim zdaniem świetne. Jedynie mogę się przyczepić do tego, że Mew jest zbyt ciemny, bo aż fioletowy zamiast różowego :)

Czarno-biały obrazek to już w ogóle mistrzostwo (jeśli nie liczyć prawego kolana i pośladka). Jedyne zastrzeżenia to, że prawe kolano jakoś tak dziwnie wygięte jest, że wygląda trochę, jakby miała założonego buta. Druga sprawa - wydaje mi się, że pośladek jest trochę nieproporcjonalny względem rozmiarów ciała (ew. tors trochę zbyt krótki... ciężko powiedzieć).

 

PS. Obrazki na żywo zawsze lepiej wyglądają, jeśli są rysowane na kartce, bo jeszcze się nie spotkałem, by szczegółów obrazek nie zgubił przy skanowaniu/robieniu zdjęcia ;D

PS. 2) Tak, wiem, że się wszystkiego czepiam, ale chyba o to Ci chodziło w tym temacie, a nie o same pochwały. Mam rację? :)  

Odnośnik do komentarza
Gość GoldLithium

Emmm. Różnica jest, musisz mi uwierzyć na słowo ;p No, co kto lubi. Mnie akurat cieniowanie leafeona nie przeszkadza ;)

Mew nie jest aż taki fioletowy, jak tutaj to wygląda. Niestety, jakościowo zdjęcie wyszło słabe, jest ciemne i zamazane, mam okazję zrobić to zdjęcie jeszcze raz, więc może będzie lepsze.

Na pewno mogło być lepsze, nie powiem. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie :')

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności