Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowany przez:Mistrz gry|Bana nałożył Parlaxi

Nick postaci:Smartyna

Wyjaśnienie:naruszenie regulaminu

Nie wiem czemu została zbanowana, ponieważ ja tylko chce sobie pograć w tą gre. Ja tylko pisałam na chatcie o tym że będę grać przed lub po 7. Niestety zaspałam. Jeśli zrobiłam coś złego to niewiedząc o tym i serdecznie za to przebraszam. Proszę o skrucenie lub usunięcie mojej kary. Mam nadzieję że moja prośba będzie rozpatrzona pozytywnie, a

moje przeprosiny będą przyjęte.

Muszę inaczej czekać 500 godzin.

mistrz gry wciąż banuje wszystkich za nic. moja siostra nic nie pisze na chatcie ale dostała bana.

jeśli zrobiłyśmy coś to napiszcie inaczej będziemy zakładać konta na czym innym!!!

nie dacie normalnie grać bo macie swoje widzimisie. zrobiliście strone żeby innych banować?

każdy chce sobie zbierać te pokemony ale nie daćie innym tego zrobić.

Dobra, niech Ci będzie, specjalnie wkleję powód blokady:

Naruszenie regulaminu (pkt 1.1). Konieczna będzie weryfikacja konta na forum przed pisaniem. | Bana nałożył Parlaxi

Domapl
Patrycja
Puuusiaa [bAN]
SDominika [bAN]

Wszystkie konta na tym samym IP, dwa ostatnie brały udział w przerzucaniu przedmiotów / stworzeń między kontami, co jest zabronione zgodnie z regulaminem (który akceptujesz przy rejestracji). Coś jeszcze?

A ja zmienić e-maila?

Moje siostry to

Puuusiaa-Sylwia Sępińska lat 11

SDominika-Patrycja Sępińska lat 11

Smartyna-(ja) Martyna Sępińska lat 13

My sobie sprzedajemy czasem sobie

Bo chcemy sobie pograć

Czasem jak któraś złapała fajnego pokemona to drugiej sprzedajemy

Moja siostra podobno ma swój szkolny

E-mail,a ja mam swój e-mail domowy.

One nie mają swoich domowych. Czy możemy sobie pograć?

Przerzucanie jakichkolwiek dóbr wirtualnych między kontami na tym samym IP (czyt. Multikonta) to naruszenie Regulaminu, pod którym (nie)stety się podpisałyście.

Podajcie mi proszę (ktokolwiek! ;) ) jakąkolwiek grę przeglądarkową, w której przerzucanie przedmiotów, kasy czy czegokolwiek innego byłoby dozwolone ;) Nawet gry na komórki mają w swoich regulaminach (o ile w samej rozgrywce jest możliwy handel) punkt zabraniający pod groźbą kary (w tym usunięcia kont(a) ) przerzucania dóbr wirtualnych w ramach multikont.

To miłe, że gracie sobie razem w tą samą grę, lubicie pokemony itd - niestety, musicie zrozumieć, że niestety nie będziecie mogły same sobie "pomagać". Rodzeństwo czy koledzy - interakcje między kontami na tym samym IP są karane. Jak wkleił Administrator - tylko konta, które naruszyły regulamin zostały zbanowane.