Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban

Landryna

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowany przez:Tallana

Nick postaci:Hibi

Wyjaśnienia:Hibi, otrzymałeś blokade od Mistrza Gry z następującej przyczyny:

Prawdopodobny udział w próbie oszukania systemu gry, pomoc w transakcji [Hibi -> Kamill] oraz [Pirus -> Hibi]. Otrzymanie 500 000 złota z konta Kamill i przelanie złota na konto Pirus. Pirus/Kamill - logowania z tego samego IP. W celu odwołania się od bana należy wyjaśnić tę sprawę z administratorem gry, który posiada dostęp do szczegółowych danych. | Bana nałożył Tallana

Kara nałożona na ciebie dobiegnie końca dnia: 19.01.2038

Więc gdyby się porządnie przyjrzeć to ta kwota trafiła do mnie za pokemona Shiny Horsea.Oszustwa nie było ponieważ zapłacił mi z konta Kamila a dostał poka na konto Prius.Że nie miał za co kupić pożyczyłam mu 500.000 tysięcy na minute by kupił poka. Więc gdzie złamałam regulamin? Kasa wróciła do mnie a nie zostałam przeżucona przez moje konto na jego 2 konto.Poważnie to jest juz koniec mojej gry?

1.3. Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób postaci do ułatwiania gry innym postaciom poprzez wzajemne kupowanie przedmiotów, wykonywanie zadań itp.. Administracja prowadzi nadzór interakcji między postaciami i każde nienaturalne zachowanie może prowadzić do blokady postaci celem wyjaśnienia procederu. 

Skoro zapłacił z konta Kamill, to Pokemon mógł trafić wyłącznie na konto dokonujące opłaty. Inaczej każdy mógłby mieć dwa konta - jedno do płacenia, drugie do odbierania przedmiotów i Pokemonów. 

Ban może zostać zdjęty/skrócony po wyjaśnieniu tej sytuacji. 

Przeczytaj moje pw bo ja  scrennów zrobić nie mogę wyraźnie tam pisze że Kamila napisać do admina żeby mu usuną tamto konto.Myślisz że sprzedała bym mu poka jak bym wiedziała że nie usunie Kamila?Za dużo kasy wpakowała w gre żeby tak ryzykować.Blokada do 2038r masakra i od kiedy nie można zdjąc sobie bana za arcany?

To nie jest blokada do 2038, po prostu nie ma czegoś takiego jak stały ban - daję najdłuższy do wyjaśnienia sprawy. 

Jak można w ogóle wpaść na pomysł, że handlowanie z udziałem dwóch kont innego gracza nie zwróci na siebie uwagi administracji? 

Za ok. godzinę sprawę przejmie admin. 

Wiem i o to sie nie martwię.martwi mnie fakt że nie wyjaśniając niczego,nie sprawdzając niczego.Pani Tallana uwierzyła w brednie Huskiela i dostałam bana a jak by napisała do mnie i do ciebie to bym jej wysłała nasze pw że Kamil ma byc usunięty.

To o czym napisał Huskel to zupełnie inna sprawa, o której nie miałam pojęcia. Na jakiej podstawie zatem twierdzisz, że mu uwierzyłam? I to w coś, o czym dowiaduję się dopiero teraz?

Doskonale wiesz za jaką transakcję jest ban, nie jestem od tego żeby konsultować akcje sprzeczne z regulaminem gry tylko od tego, żeby wyciągać z nich konsekwencje. Niczego nie musiałam sprawdzać, jak byk widać to w archiwum targu i w IP.

hibi.jpg

hibi2.jpg

pirus.jpg

W archiwum targu widać jak dostaje kasę,potem pożyczam ja na minute i zostaje mi ona zwrócona.Bana dostałam cytuje "Otrzymanie 500 000 złota z konta Kamill i przelanie złota na konto Pirus"

Nie przelałam a pozyczyłam,gdybym je przelała to tam by zostały.Skoro wszystko widać jak byk w archiwum targu,to chciałam się zapytać czy widać tam moje pw o sprzedaży poka?

Widać to co na załączonych screenach. Najwyraźniej Pani Hibi się wydaje, że regulamin obowiązuje tylko niektórych graczy. 

Z konta Kamill na konto Pirus została przelana za pośrednictwem konta Hibi kwota wykorzystana do dokonania transakcji zakupu stworzenia. 

Witam,

To jest poprostu wymiana dałem Hibi 500k za darmo. I na nowym chciała być tak miła i dała mi Pokemona w zamian za dług wdzięczności. To coś złego 

Gracze na podobnym IP:
Gradek
Narimo
Szajba
Pirus [bAN]

Drogi Kamilu, jako, że założyłeś pięć kont z pewnością miałeś okazję do pięciokrotnego zapoznania się z regulaminem gry. W tym momencie usuwam KAŻDE KONTO z Twojego adresu IP, zgodnie z Twoim życzeniem będziesz miał okazję do rozpoczęcia gry na nowym koncie, od początku.

Hibi,

Nie przelałam a pozyczyłam,gdybym je przelała to tam by zostały.

Jednocześnie ułatwiając złamanie punktu regulaminu:

1.3. Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób postaci do ułatwiania gry innym postaciom poprzez wzajemne kupowanie przedmiotów, wykonywanie zadań itp.. Administracja prowadzi nadzór interakcji między postaciami i każde nienaturalne zachowanie może prowadzić do blokady postaci celem wyjaśnienia procederu.

Skracamy blokadę do 7 dni. Wszystkie pieniądze i stworzenia pochodzące z tych transakcji zostają skasowane, ponadto usuwamy 500 000 złota z Twojego konta. Czy Ci to odpowiada?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności