Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Skup oszustów. OKAZJA!


Tallana

Rekomendowane odpowiedzi

tumblr_n3q287pYng1tq3s0oo1_400.gif


 


Chcesz kupić nowego Pokemona, ale skończyły Ci się monety?


 


Widzisz, że ktoś zdobył przedmioty, na które go nie stać? 


 


Nie czekaj!


 


Weź sprawy w swoje ręce, wyślij zgłoszenie i zgarnij 1 000 monet za każdego wykrytego oszusta targowego! 


 


Za wyjątkowo ciężkie przekręty, które zostały przeoczone przez prawą rękę Giovanniego (i lewą stopę Oaka) dopłacamy!


Ilość multikont nie wpływa na wysokość wynagrodzenia.


 


JAK SPRZEDAĆ OSZUSTA?


 


W tym temacie są dwie szkoły biznesowe. Pierwsza mówi, że najlepiej wysłać prywatną wiadomość w grze lub na forum do użytkownika Tallana. Druga wspomina o mailu na adres tallana.nightwhisper@gmail.com


 


Do wiadomości dołącz nazwy oszustów, których chcesz sprzedać oraz rodzaj ich przewinienia - Pokemony czy przedmioty? 


A może złamali regulamin w inny sposób? SPRZEDAJ


 


Promocja obowiązuje od 10 czerwca 2014, godz. 15:30


 


Odnośnik do komentarza

No ba.  B)

 

 

A tak serio to po prostu dostaję dużo zgłoszeń od graczy i każdy liczy na jakąś nagrodę, a ja nie bardzo mam jak im coś dać. I nie wiem ile. To od dzisiaj będzie jasne ile można zarobić na sprzedaniu kolegi.  :)

 

 

Artemiz, "no comment" to po polsku "bez komentarza", więc jak bez komentarza to bez. Napisz coś konstruktywnego albo przestań spamować.

Odnośnik do komentarza

Każdego.  :)

 

Wyjaśnię, bo niektórzy mają problem ze zrozumieniem (nie chodzi o Azela):

Nie ułatwia mi to pracy, bo przejrzenie targu to kwestia kilku minut. Ale ze względu na ilość zgłoszeń i oczekiwanie w zamian korzyści w grze ustalam po prostu oficjalną stawkę za wasz wysiłek. Niedużą, bo sama muszę te monety uzbierać, ale lepsze to niż nic!

Odnośnik do komentarza

AdrianG, jak rozumiesz to znaczy, że to również nie do ciebie.  :)

 

Artemiz, zgłaszanie łamania regulaminu nie jest niemoralne. Niemoralne to jest łamanie ogólnie przyjętej normy społecznej jaką jest przestrzeganie oficjalnie zaakceptowanego regulaminu.  :P Czytaj ze zrozumieniem to zauważysz, że zgłaszanie jest na porządku dziennym - i bardzo dobrze! Bo to uczciwi gracze tracą jak oszuści się wzbogacają. 

Odnośnik do komentarza

Bo takie donosy są dobre. Oszukiwanie, zwłaszcza na targu, rozwala ekonomię gry, zaniża wartość przedmiotów i Pokemonów przez co zwykły gracz bardzo dużo traci. Na przykład ktoś, kto kupiłby od niego np. transmon za 40k i pozwoliłby mu dzięki temu na zakup ulubionego Pokemona, założy sobie multikonto od którego wygra transmon w pojedynku. Oszukant :) ma dwa konta i zarabia, uczciwy gracz z jednym kontem nie zarabia nic i nie może rozwijać się w grze.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności