Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

łapanie pokemonów


Dastard

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęście? To jest niby najłatwiejszy do złapania pokemon... I dlatego się pytam na jakiej zasadzie działa takie łapanie. Szanse 1/22. Ja mam arcyballa i premium i nie mogę go złapać. To o co cholera tu chodzi!?

Rozmawiasz z osobą, która wyrzuciła 40 pokeballi żeby złapać Caterpie ;)

Odnośnik do komentarza

O co chodzi z łapaniem pokemonów? O matematykę! 1/22 oznacza że masz w zaokrągleniu 4,5% szansy na złapanie poka. 35% z arcybala i 5% z konta premium to teoretycznie w sumie 44,5% ale czy na pewno jest tak liczone? Nie musi, bo może być tak że zwiększa o 35% z 4,5% co daje 6%. Zależy jak jest liczone. Nie zmienia to faktu, że nawet w najlepszym przypadku, czyli 44,5% to dalej nie jest pewne że złapiesz. Nawet nie masz pół na pół że wpadnie Ci pok, a poza tym 44,5% szansy na poka nie oznacza że co drugi czy 3 pok wchodzi na pewno, oznacza to że za każdym razem masz te niecałe 45% szansy na wpadniecie poka. Zawsze jest 55% że nie wpadnie także nie wiem czemu się tutaj dziwić? a obawiam się że najpewniej jest liczone według drugiego sposobu czyli masz te 6% ale moge się mylić. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności