Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Prywatne aukcje.


daniellinho

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: prywatne aukcje

Cel: koniec z osądzaniem kogoś o "kradzież" pokemona/przedmiotu.

Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów): PRZYKŁAD. osoba 1 wystawiła dla osoby 2. a osoba 3 dany przedmiot/stworzenie "zwinęła". Chyba kazdy z nas sie z tym spotkał. moja propozycja ma na celu zaprzestanie temu. By taka funkcja była opłacalna można wprowadzić opłate za korzystanie z niej. np 50g. wystarczy wpisać w rubryczkę (jak przy wyszukiwaniu gracza) nick osoby, z ktora transakcja ma być przeprowadzona. w zakladce aukcje mozna by wprowadzic dodatkowa zakladke "prywatne aukcje".

Plusy: koniec ze skargami i ubliżaniem sobie od złodzieji.

Minusy: ja nie dopatrzylem sie zadnych.

Nick w grze: daniellinho

Odnośnik do komentarza

Miałem nie rejestrować konta na forum ale jak już dałeś linka to się dopiszę :)

 

Dzięki takiej akcji gracze posiadający multikonta będą mogli przesyłać między sobą poki/przedmioty. 

Aukcje polegają na tym że wystawiasz coś do sprzedania a nie przekazania więc jak dajesz pokemona za 100 i kupi ktoś z kim się nie ustawiłeś to psikus... Każdy ma te same warunki. Zawsze możesz się z kimś ustawić przez PW (nie pisząc na czacie tekstów typu nick PW bo przecież każdy widzi) lub i tu uwaga ... GG gdzie szybciej możesz ustalić warunki sprzedaży i na pewno nikt Ci aukcji nie wykupi. 

Nie masz komunikatora ? Są od tego darmowe bramki ale nie będę rozpisywał bo google odpowiada na każde pytania ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności