Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Dostalem bana za nic ..

DIEGO

Rekomendowane odpowiedzi

W porządku, jutro zmienię z "Multikonta" na "Łamanie regulaminu i oszukiwanie". Poprosiłeś go o kupienie arcanów w podwójnej promocji i przekazanie ci przedmiotów.

jasne,oni nie grali duzo czasu i mieli arceny a tak po za tym to pokaż mi wiadomosci gdzie pisalem i do kogo o kupieniu arcenow ? nie masz dowodów a banujesz ,super ...

jasne,oni nie grali duzo czasu i mieli arceny a tak po za tym to pokaż mi wiadomosci gdzie pisalem i do kogo o kupieniu arcenow ? nie masz dowodów a banujesz ,super ...

na sam poczatek sie sprawdza co i jak a potem sie banuje a nie ze zobaczysz na targu przedmioty sprzedane  po malej cenie  i odrazu banik ..., ciekawe co na to administracja   .

Po pierwsze administracja sprzeda Ci kopniaka za tworzenie double-postów.

Po drugie Tallana to część administracji właściwie...

Po trzecie Tallana rzadko się myli

Po piąte nie ma czwartego

Po szóste, na pewno to tak ładnie nie wygląda, skoro Tallana wlepiła Ci znaczek z banem

Poprosiłeś go o kupienie arcanów w podwójnej promocji i przekazanie ci przedmiotów.

Tallana przeczytaj to i tym razem zastanów się co napisałaś.

Banujesz za to, że poprosił kolegę ( nawet niech będzie w trybie rozkazującym ) żeby kupił arcany, które utrzymują tę grę. Kolega wcale nie musiał kupować i mu sprzedawać przedmiotów a jeżeli nie ma takiego samego ip to nie widzę powodu by nie zdjąć bana.

Konto o nazwie Ddddddd.

Konto Pokemontrener, założone z maila djhdjfkg@ i będące multikontem konta MateuszMarika.

Mogły nazbierać darmowych arcanów, ale nie są wiarygodne i uważam, że warto żeby w tej sytuacji zostały zweryfikowane przez Administratora. 

Wiem ze te konta byly multikontami ale na IP kolegi a nie na IP moim ,wiec czemu ban jest za konto DIEGO jak ja nigdy nie logowalem sie swoim kontem na IP kolegi ,ani kolega swoimi multikontami nigdy nie logowal sie na moim IP .

To za co jest wkoncu ban ? POWTARZAM  TAMTE KONTA CO WYMIENILAS (MULTIKONTA)  NIE SA NA MOJE IP!

Nie na twoje IP, a jednak wiedziałeś do kogo uderzyć, żeby zdobyć coś naprawdę wartego w grze :/

Nie może być tak, że ktoś wzbogaca się w grze używając do tego cudzych kont i tłumacząc się przy tym głupio, że są różne IP... Co z tego, punkty regulaminu zostały zgrabnie ominięte, a jednak jakieś zasady gry złamano, mimo iż na pierwszy rzut oka tego nie widać.

Równie dobrze tez nazbieram znajomych i tak będę robić, a nie o to w grze chodzi.

szarlota lubi to

Kolego nie masz racji  ,bo dajmy ze koncze gre i wszystko ci sprzedam po tanszej cenie to wtedy dostajesz bana ?? o to ci chodzi ? kolega napisal mi na fb ,ze juz nie gra od dłuższego  czasu i mi da kilka przedmiotow a ip bylo inne i NIE MA PODSTAW DO BANA . Nie raz widzialem na targu przedmioty sprzedane po tanszej cenie i nikt bana nie dostawal ...

Tallana wyraźnie napisała "Konto Pokemontrener, założone z maila djhdjfkg@ i będące multikontem konta MateuszMarika."

Wychodzi na to, że Ddddddd to osobne konto bez multi, więc kto tutaj kłamie?

Widocznie Tallana sie pomylila . Admin to sprawdzi to sie zobaczy . tobie tlumaczyl nie bede tylko adminowi bo on ma baze danych a nie ty...

Twoje tłumaczenia są żałosne.

Nawet jeżeli to multi, trzeba być naprawdę perfidnym, żeby uczestniczyć w świadomym łamaniu regulaminu i korzystaniu z tego, co ta osoba zebrała na dwóch kontach.

Sam jesteś sobie winien zabierając przedmioty z multi kont :/

w ktorym punkcie w regulaminie to znalazłes??

multikonta to lamanie regulaminu z tym sie zgodze ale ja nie mialem multikont ,poniewaz tamte konta nie byly nigdy logowane na moim IP .ale to on mial multi nie ja to moglem brac przedmioty z jego kont . taka tu sprawiedliwosc ze on mial multi a ja dostalem bana ...

Jest to sprawiedliwość tym większa. Wiedziałem  i SKORZYSTAŁEŚ z tego. Teraz nawet się przyznałeś że Tallana ma prawo dać Ci banana, a nawet usunąć konto żeby być fer z innymi ;]

Nie na twoje IP, a jednak wiedziałeś do kogo uderzyć, żeby zdobyć coś naprawdę wartego w grze :/

Nie może być tak, że ktoś wzbogaca się w grze używając do tego cudzych kont i tłumacząc się przy tym głupio, że są różne IP... Co z tego, punkty regulaminu zostały zgrabnie ominięte, a jednak jakieś zasady gry złamano, mimo iż na pierwszy rzut oka tego nie widać.

Równie dobrze tez nazbieram znajomych i tak będę robić, a nie o to w grze chodzi.

Znajdź sobie realnych znajomych a nie zapraszaj byle kogo na facebook.

Jeżeli uważasz, że to nie sprawiedliwe to czemu nie zaprosisz swoich znajomych ?

Jakie niby widzisz tu oszustwo ? 

Po to są gry online/multiplayer by móc pograć razem z przyjaciółmi a to, że kolega kończył grę i postanowił kupić arcany ( KTÓRE UTRZYMUJĄ TĄ GRĘ ) i postanowił sprzedać itemy DIEGO to czy od razu ma dostać bana ?

Twoje tłumaczenia są żałosne.

Nawet jeżeli to multi, trzeba być naprawdę perfidnym, żeby uczestniczyć w świadomym łamaniu regulaminu i korzystaniu z tego, co ta osoba zebrała na dwóch kontach.

Sam jesteś sobie winien zabierając przedmioty z multi kont :/

Też kiedyś kończyłem tu grę i sprzedałem wszystkie itemy jak i pokemony ( naprawdę tanio ) różnym graczom i czy im też należy się ban ?

Nie pisz ciągle o tych multikontach bo to nie wina DIEGO, że on założył je.

A co? Może multikonta nie łamią regulaminu?

Jeżeli dobrze wiedziałeś, że ma multi, to po co brałeś przedmioty z tego konta, skoro było ono nielegalne, bo taki jest punkt w regulaminie...

A czy on miał multikonta ? o.O

Kiedyś były dozwolone multikonta i z tego co mi wiadomo administracja miała wszystkie multi usuwać.

Czy ty czytasz to co piszesz? Mogłem brać z jego multikont - to niby też ma być sprawiedliwe? To weźmy wszyscy znajdźmy znajomych niech zakładają multi i będziemy od nich brać, bo to przecież oni złamali regulamin, nie my... Paranoja.

Jeżeli masz znajomych to zapraszaj a nie wyżalasz się w postach.

Jak napisałem w poście up to jest gra online i oto w niej chodzi by grać, że znajomymi...

Jest to sprawiedliwość tym większa. Wiedziałem  i SKORZYSTAŁEŚ z tego. Teraz nawet się przyznałeś że Tallana ma prawo dać Ci banana, a nawet usunąć konto żeby być fer z innymi ;]

";]" <--- Ta mina wskazuje, że mu zazdrościsz :P

A tak na poważnie czy on posiadał multikonto ?

On tylko napisał ( nawet nie wiadomo czy napisał ) by kupił arcany ( które utrzymują tę gre byście mogli grać ) i sprzedał mu itemy, których nie będzie używał bo skończył/kończył grę.

Jakich znajomych na fb? O co ci człowieku chodzi, bo chyba sam się pogubiłeś. Ale wina DIEGO, że korzystał z tego, co nielegalne konto uzbierało! Człowieku pomysł nim coś napiszesz, bo oczy na księżyc uciekają :/

tu nie rozchodzi się, że dostał od kogoś, bo ja tez dostałam. Ale, że świadomie zabierał z multi, które są nielegalne. wiedział o tym, rozumiesz czy trzeba jaśniej? I to jest szczyt chamstwa, żeby korzystać z tego, co to konto zdobyło, które jakimś cudem nie zostało zamknięte (widocznie gracz nie wchodził dawno)

Shun naprawdę? Chyba ktoś nie czytał dokładnie regulaminu -.-

"7.3. Administrator ma prawo nałożyć na gracza bądź sojusz karę za przewinienie niezawarte w powyższym regulaminie na podstawie podpunktu 'Gra fair - play'"

I co, dalej uważasz, że zabieranie przedmiotów z multikont innych osób jest fair play, bo jeżeli tak, to z tobą zdecydowanie nie jest dobrze.

Ban należy się jak nic za zbieranie przedmiotów  z multikont, które zakazuje regulamin. Ktos kto wie o tym i tak zabiera nie powinien pozostać bez kary.

szarlota lubi to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności