Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Typy pokemonów- zenada


Jaciub

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja jest to, aby pokemony mialy odpowiednie dla siebie zywioly.

Lapras typ wodny- naprawde to typ lod

tauros typ waleczny- naprawde to typ normalny

caterpie roslinny- robak

ratatta waleczny- normalny

sandshrew waleczny? no prosze was to karygodny blad przeciez od jest typu ziemnego

diglet waleczny- jak wzej... to typ ziemny

doduo powietrzny haha

 

Itd,itd...  Mozna by w nieskonczonosc wymieniac

 

Naprawde zrobcie cos z tym

 

Do tego dochodza przewagi typu... Np. ognisty ma przewage nad elektrycznym..? WTF?

 

poprawcie to bo to tylko swiadczy o tym ze nie macie pojecia o pokemonach...

 

kolejna rzecza sa nie pokemony ale nie wiem jak to nazwac potwory? dodane do gry, mowa oczywiscie o eventowych. po co wymyslone eventowe "potwory". nie rozumiem tego po co wymyslac pokemony... jesli chcecie eventowe pokemony to legendy mg takimi byc... bez sensu...

 

zapewne zostane zaraz obrzucony blotem... ale zastanowcie sie ludzie czy tak wygladaja pokemony, ktore dobrze znamy i kochamy?

 

pozdrawiam

jaciub

Odnośnik do komentarza

Bez sensu jest takie pisanie. Mnie też nie podobają się pokemony z serii innych niż 1 i 2 generacja, które śmiało mogę zwać potworami o pseudo klimacie, nie znaczy, że mam wybrzydzać i kręcić nosem. Nie czuje ich, jeżeli mogę to tak nazwać i szczerze nie podobają mi się, stąd po prostu nie zamierzam ich zbierać. Dlatego to pisanie o eventowych jest dość mocno subiektywną opinią, która mało do mnie przemawia. Po prostu nie zbieraj, skoro ci nie leżą.

Druga sprawą jest częste pojawianie się eventowych, co akurat i mnie nie leży. Ale sama idea stworzonych własnych stworków podoba mi się, dlatego jestem przeciwko.

 

 

Odnośnik do komentarza

Moja propozycja jest to, aby pokemony mialy odpowiednie dla siebie zywioly.

Lapras typ wodny- naprawde to typ lod

tauros typ waleczny- naprawde to typ normalny

caterpie roslinny- robak

ratatta waleczny- normalny

sandshrew waleczny? no prosze was to karygodny blad przeciez od jest typu ziemnego

diglet waleczny- jak wzej... to typ ziemny

doduo powietrzny haha

 

Itd,itd...  Mozna by w nieskonczonosc wymieniac

 

Naprawde zrobcie cos z tym

 

Do tego dochodza przewagi typu... Np. ognisty ma przewage nad elektrycznym..? WTF?

 

poprawcie to bo to tylko swiadczy o tym ze nie macie pojecia o pokemonach...

 

kolejna rzecza sa nie pokemony ale nie wiem jak to nazwac potwory? dodane do gry, mowa oczywiscie o eventowych. po co wymyslone eventowe "potwory". nie rozumiem tego po co wymyslac pokemony... jesli chcecie eventowe pokemony to legendy mg takimi byc... bez sensu...

 

zapewne zostane zaraz obrzucony blotem... ale zastanowcie sie ludzie czy tak wygladaja pokemony, ktore dobrze znamy i kochamy?

 

pozdrawiam

jaciub

 Ta gra BARDZO LUŹNO trzyma się wszystkiego. Jesli dalej nie zanotowałeś parę faktów to albo jesteś tu tylko 5min albo szukasz klasycznej rozgrywki z poków (ta do nich nie należy)

 

 

 

@edit&down

Przyganiał kocioł garnkowi....

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności